بخارشوی مخصوص کارواش

بخارشوی مخصوص کارواش در 2 مدل مختلف تک فاز و سه فاز
طبقه بندی بر اساس حجم مخزن آب،حجم مخزن بویلر،فشار بخار خروجی و راندمان کاری
دارای قابلیت جمع آوری گرد و غبار و زباله ها از طریق پاشش بخار و نیز مکش بصورت همزمان
ساخت کمپانی IPC PORTOTECNICA ایتالیا


نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه بخار شوی در نظر گرفت عبارتند از:
1 - حجم کاری مد نظر جهت بخارشویی و نظافت
2 - نوع برق مصرفی در دسترس جهت تامین برق دستگاه
3 - نوع مواد و سطح مورد نظر جهت جمع آوری و شستشو

مطالب و مقالات بخارشوی مخصوص کارواش

کارواش بخار یا بخار شوی صنعتی

یکی از بهترین و پرکاربرد ترین استفاده از دستگاه بخار شوی، استفاده از آن برای شستشو و نظافت داخل و سطح خارجی بدنه ماشین می باشد.
استفاده از این دستگاه برای نظافت اتومبیل ها علاوه بر این که نسبت به روش های سنتی با کیفیت تر است، بلکه سبب می شود که در مصرف آب و مواد شوینده نیز صرفه جویی شود.
با استفاده از این دستگاه می توانید از میزان حجم آبی که به دلیل شستشو و نظافت خودرو ها به فاضلاب ها می روند جلوگیری کنید و این سرمایه را حفظ کرد در عین اینکه خودروی خود را به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت نظافت نموده اید.
با استفاده از این دستگاه علاوه بر سطح خارجی بدنه ماشین می توان قسمت داخلی خودرو نظیر قطعات داخل موتور و حتی داخل فضای خوردو نظیر صندلی های ماشین ، داشبورد و ... را نیز بدون آنکه به آن سطوح آسیبی وارد شود نظافت کرد.
کارواش بخار قادر است که لکه های روغنی و یا حتی چسبی بر روی انواع سطوح ماشین شما نظیر بدنه خودرو و یا داخل موتور و حتی فضای داخلی خودرو را به سادگی و فقط با استفاده از قدرت بالای بخار خود نظافت کند و شما را از شر آن
لکه ها رها کند.
با استفاده از بخار دستگاه شما می توانید علاوه بر نظافت سطحی، می توانید سطوح را ضد عفونی نمایید.


 ادامه مطلب     

بخارشوی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

بخارشوی صنعتی در واقع یکی از دستگاه های نظافت صنعتی است که این کاربرد های فراوان و ویژه ایی دارد و کار اصلی این دستگاه تولید بخار در فشار های متفاوت است.
دستگاه بخارشوی در دو نوع تولید می شود، بخارشوی خانگی و بخارشوی صنعتی.
تفاوت بخارشوی صنعتی با خانگی در این است که بخارشوی خانگی بخار تا فشار اتمسفر را تولید می کند اما بخارشوی های صنعتی به گونه ایی هستند که می توانند فشار های بیشتر از اتمسفر را نیز تولید کنند.
منبع تغذیه بخارشوی هایی که برای مصارف خانگی تولید شده اند و هم چنین بخارشوی های نیمه صنعتی انرژی الکتریکی است. منبع تغذیه بخارشوهای صنعتی هم می تواند انرژی الکتریکی باشد و هم با استفاده از سوخت های دیزلی نظیر گاز و گازوئیل انرژی مورد نیاز برای کار دستگاه را فراهم کند.
از جمله مواردی که از بخارشوی برای نظافت استفاده می شود می توان به شستشوی ماشین اشاره کرد. چرا که در این روش برای شستشو ماشین نسبت به روش های قدیمی هم به صرفه تر است زیرا که آب و انرژی کمتری نیاز است و هم اینکه استهلاک تجهیزات مکانیکی ماشین کمتر می شود.


 ادامه مطلب     

مزیت های بخارشوی صنعتی (کارواش بخار) نسبت به دیگر دستگاه های نظافت صنعتی

در امروزه روز که برخی از ماشین ها دارای تزئینات و لوازم گران قیمتی می باشند دیگر نمی توان از آب برای شستشو و نظافت آنها استفاده کرد چرا که این امر باعث آسیب رسیدن به آنها می گردد.
در دنیای مدرن امروزی برای افزایش کیفیت عمل شستشو و نظافت بدون آسیب رساند به سطح مورد نظر و همچنین توانایی شستشو و نظافت قطعات داخلی موتور ماشین از دستگاه بخارشوی یا همان کارواش بخار استفاده می شود.
به همین دلیل در اکثر کارواش های مکانیزه و مجهز از بخار برای شستشو و نظافت اتومبیلها استفاده می شود که به آن کارواش بخار نیز گفته می شود.
هر روزه این علاقه به استفاده از بخار برای امر نظافت اتومبیل ها در میان صاحبان کارواش ها افزوده می شود.
از جمله عواملی که سبب این اشتیاق در میان کارواش دار ها می گردد عبارتند از:
- بالارفتن میزان کیفیت شستشو و جلا دادن و براق شدن سطح اتومبیل با بخار به گونه ای که در این روش سطح اتومبیل به طور کلی پاک می شود از هرگونه آلودگی.
- با استفاده ازحرارت بخار می توان حتی چربی های روی سطح اتومبیل را نیز پاک کرد بدون اینکه برای این امر نیاز به مواد شوینده باشد.
- از بخارشوی می توان برای نظافت سطح ها و منافذی که به سختی می توان به آنها دسترسی داشت استفاده کرد مانند شیارها و شکاف های موجود در قسمت داخلی اتومبیل و هم چنین قطعات داخل موتور.
- از این دستگاه می توان برای نظافت قطعه های الکتریکی نیز استفاده کرد به این دلیل که بخار رطوبت بسیار کمی دارد و به وسایل الکتریکی آسیبی وارد نمیکند.


 ادامه مطلب     

فواید استفاده از بخارشوی صنعتی

در امروزه روز برای نظافت و ضدعفونی کردن سطوح به کمک روش های قدیمی دیگر کارایی ندارد بلکه این امر را امروزه با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی انجام میدهند.از جمله این دستگاه های نظافت صنعتی بخارشوی صنعتی است که این دستگاه با کمک بخار آبی که تولید می کند و با استفاده از فشار بخار سطوح را نظافت و ضد عفونی میکند.
با استفاده از این دستگاه برای امر نظافت مصرف آب و مواد شوینده برای نظافت مقدار چشمگیری کاهش می یابد.
برخی دیگر از فواید استفاده از دستگاه بخار شوی صنعتی در نظافت سطوح عبارتند از:
• نحوه عملکرد دستگاه بدون نیاز به مواد شوینده: دستگاه با استفاده از فشار بخار با دمایی بالغ بر 160 درجه سانتیگراد می تواند انواع سطوح را نظافت و ضد عفونی کند. از این دستگاه میتوان برای از بین بردن جرم ها و میکروب ها و حتی جرم هایی که به سختی می توان آنها را با استفاده از مواد شوینده قوی زدود، استفاده کرد.
• انجام نظافت در کوتاهترین زمان: با استفاده از این دستگاه می توان عمل نظافت را زمان کمترو سرعت بیشتری انجام داد. چرا که می توان به کمک این دستگاه بدون اینکه مدت زمان زیاد و انرژی فراوانی را صرف کنید سطح را به سادگی نه تنها نظافت کنید بلکه آن را هم عاری ازهر گونه میکروب کنید.
• نظافتی با کیفیت بهتر و بیشتر از روش های قدیمی: البته که نظافت با بخار داغ کیفیت بالاتر و بیشتری را نسبت به روش های قدیمی برای نظافت سطوح دارد و این باعث می شود که سطح مورد نظافت حسابی تمیز شود بدون اینکه به بافت آن آسیبی وارد شود.


 ادامه مطلب     

نکاتی در ارتباط با دستگاه بخار شوی صنعتی

در ابتدا لازم است توضیحات مختصری در خصوص کلیت کار بخار شوی ها و نیز جایگاه بین المللی کمپانی تولید کننده این دستگاه ها ارائه دهیم تا با دیدی باز در این خصوص تصمیم گیری نمایید. دستگاه های بخار شوی بطور کلی دارای قابلیت جمع آوری گرد و غبار و زباله ها از طریق پاشش بخار و نیز محلول های شوینده و مکش همزمان آلاینده ها می باشند. هر یک از این دستگاه ها بنا به حجم مخزن آب، حجم مخزن بویلر و فشار بخار خروجی، راندمان کاری متفاوتی دارند که متناسب با حجم کاری مورد استفاده طبقه بندی و ارائه می شوند. این دستگاه ها در دو مدل تک فاز فاز و سه فاز بنا به محدودیتهای کاری و نیز دسترسی به نوع برق مصرفی تقسیم بندی می شوند. نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه بخار شوی در نظر گرفت عبارتند از: -1 حجم کاری مد نظر جهت بخارشویی و نظافت -2 نوع برق مصرفی در دسترس جهت تامین برق دستگاه -3 نوع مواد و سطح مورد نظر جهت جمع آوری و شستشو و در نهایت جهت یک انتخاب صحیح می بایست کمپانی سازنده ای را انتخاب نمود که برند معتبری در سطح جهانی بوده و نمایندگی فروش و همچنین پس از فروش در ایران داشته باشد که عملکرد آن نمایندگی بخصوص در مورد خدمات پس از فروش مورد تایید مشتریان قبلی بوده باشد. شرکت فلامک ماشین از دیرباز مفتخر است نمایندگی انحصاری کمپانی Portotecnica ایتالیا یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده انواع بخارشو را در اختیار داشته باشد. Portotecnica یکی از زیرمجموعه های کمپانی معظمIPC Group ایتالیا است که با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع بخارشوهای صنعتی یکی از سردمداران این عرصه در بازار بین الملل به شمار می رود همسو با شرکت معظم IPC Group، شرکت فلامک ماشین نیز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش توانسته است سهمی بزرگ در تامین نیازهای صنعت کشور عزیزمان داشته و نامی نیک در این عرصه از خود بجای بگذارد.


 ادامه مطلب     
   ادامه ...

New Steamy

بخارشوی مخصوص کارواش

بخارشوی مخصوص کارواش New Steamy بخار شوی نیمه صنعتی
بخارشوی مخصوص کارواش New Steamy فشار بخار خروجی 5bar
بخارشوی مخصوص کارواش New Steamy حجم بخار خروجی 140gr/min
بخارشوی مخصوص کارواش New Steamy در مدل تک فاز


 جزئیات

Steamer Jet

بخارشوی مخصوص کارواش

بخارشوی مخصوص کارواش Steamer Jet بخار شوی صنعتی
بخارشوی مخصوص کارواش Steamer Jet فشار بخار خروجی 5.5bar
بخارشوی مخصوص کارواش Steamer Jet حجم بخار خروجی (100-200) gr/min
بخارشوی مخصوص کارواش Steamer Jet در دو مدل تک فاز و سه فاز


 جزئیات
تلفن شرکت

8 - 88535444 (021)

تلفن همراه شرکت

5148782 (0912)

لینک های دسترسی سریع falamakmachine.com facebook page falamakmachine.com twitter page falamakmachine.com google plus page falamakmachine.com youtube page falamakmachine.com instagram page falamakmachine.com aparat page falamakmachine.com namasha page falamakmachine.com rss page

تلفن : 8 - 02188535444
فکس : 02188747810
email : famacoiran@yahoo.com
آدرس : تهران - خ سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20