جارو خیابانی

جارو خیابانی در 7 مدل مختلف بدون راننده و با راننده
طبقه بندی بر اساس عرض برس میانی،حجم مخزن و راندمان کاری
دارای قابلیت جمع آوری و مکش آشغال و زباله های حجیم و وزین
ساخت کمپانی IPC GANSOW ایتالیا


نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه جارو (سوییپر) مناسب در نظر گرفت عبارتند از :
1 - متراژ کاری محیط مورد نظر جهت نظافت
2 - محدودیت زمانی جهت نظافت محیط مورد نظر
با در نظر گرفتن موارد فوق و نظر به تمایل استفاده از دستگاه های سرنشین دار جهت افزایش سرعت کار می توان انتخاب مناسبی در خصوص مدل دستگاه مد نظر داشت

مطالب و مقالات جارو خیابانی

کاربرد دستگاه سوییپر صنعتی با راننده (جاروی صنعتی) در محیط های مختلف

مزیت ها و کاربرد های دستگاه نظافتی سوییپر صنعتی با راننده (سرنشین دار) در محیط های مختلفت بر اساس شرایط و ویژگی های محیط همانند وسعت محیط و یا موانع موجود در آن محیط، نوع ضایعات و یا زباله های تولید شده و موجود در آن محیط مانند زباله های بزرگ یا ذرات معلق و گرد و غبارهای بسیار ریز؛ با هم بسیار متفاوت است
در دستگاه سوییپر با استفاده نوار نقاله ای عمودی و برس رولی دستگاه، این امکان را برای دستگاه فراهم می آورد که بتواندهمه زباله ها از بزرگ تا کوچک را جمع آوری کند.
این دستگاه نظافتی به گونه ایی طراحی شده است ک ه بتواند بر اساس نیازهای نظافتی خاص مربوط به هر محل، آن را نظافت کند مثلا در فضای فرود گاه برای جمع آوری زباله های ریز و زباله های فلزی می توان یک آهن ربای قوی در قسمت جلو و یا عقب دستگاه قرار داد که آنها را جمع آوری کند.
می توان ارتفاع پنیوماتیک دستگاه را نیز تنظیم کرد که دستگاه بتواند به سادگی از روی موانعی همچون ریل های راه آهن عبور کند و آنجا را نیز نظافت کند.
یا در فضای پیست های مسابقات یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد شرایط ایمینی، نظافت درست و کامل آن محیط است. این دستگاه با استفاده از سیستم های مکانیزه و پیش رفته خود به سادگی می تواند این مکان را در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و دقت انجام دهد.


 ادامه مطلب     

نکات مهم در انتخاب یک دستگاه سوییپر(جاروی صنعتی)

افراد در محیط های مختلف نظیر اداره ها، شرکتها، کارخانه ها، تولیدی ها و سازمانها برای نظافت محیط با مشکلات فراوانی روبه رو هستند. به همین دلیل مدیران این مراکز و موسسات از هر گونه پیشنهادی برای مکانیزه شدن امر نظافت فضا استقبال می کنند.
از مهم ترین و پرکاربرد ترین راه های نظافت این محیط ها بدون مشکلات قبل استفاده از دستگاه نظافت صنعتی سوییپر یا جاروی صنعتی (جاروب صنعتی) است.
این دستگاه نظافت صنعتی یک دستگاه همه کاره است که می تواند هم محیط های باز و هم محیط های مسقف را نظافت کند.
این دستگاه با کمک سطح وسیع برس های آن می تواند در یک حرکت بدون نیاز عمل رفت و برگشتی سطح وسیعی از فضا را نظافت کند.
درهنگام خرید دستگاه سوییپر باید نکات زیر را در نظر داشته باشید تا بتوانید دستگاه مناسب و مورد نیاز خود را به درستی انتخاب نمایید.
- شناخت نوع نیاز نظافتی خود برای استفاده از دستگاه: با استفاده از آگاهی از نوع آلودگی ها و زباله های محیط، وسعت فضا، جنس سطح مورد نظافت
- عرض محیط یا راه رویی که نیاز به نظافت دارد
- برس هایی که در لبه و گوشه ی دستگاه قرار دارد
- مدل چرخ هایی که برای برس های دستگاه استفاده می شود
- ضربه گیر لاستیکی برای حفاظت
- طول عمر و استقامت دستگاه


 ادامه مطلب     

سوییپرصنعتی (جاروی صنعتی) سرنشین دار و کاربرد های آن

در محیط های صنعتی همچون کارخانه ها و محل های بهربردای و استخراج زباله ها و آلودگی های بسیاری در طور روز تولید می شود که باقی ماندن این زباله ها و آلودگی ها در محیط امری خطرناک و مضر برای سلامتی افرادی است که در آن محیط کار می کنند.
پس برای رهایی از دست این زباله ها از دستگاه نظافتی سوییپر صنعتی سرنشین دار که یک دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی می باشد استفاده می کنند.
این دستگاه نظافتی به گونه ایی طراحی شده است که بتواند تمام این زباله ها و آلودگی ها را جمع آوری کند بدون اینکه گرد غباری در فضا منتشر کند که برای سلامتی بسیار مضر است.
یکی دیگر از ویژگی های مهم دستگاه سوییپر صنعتی سرنشین دار این است که این دستگاه مجهز به سیستم فیلتراسیون می باشد که این ام کمک شایانی می کند به دستگاه برای اینکه تمام زباله ها جمع آوری شود و هیچ گونه ذرات معلق و گرد وغباری در فضا پخش نشود.
از جمله عوامل دیگر که در این دستگاه سبب می شود که گرد وغبار ایجاد نشود عمل اسپری آب در هنگام جارو زدن است البته بدون اینکه گل و لای بر روی سطح باقی بگذارد.
این دستگاه دارای مخزن بزرگی برای جمع آوری زباله دارد که این امر سبب می شود که تعداد دفعات کمتری نیاز باشد که مخزن آن را خالی کرد در هنگام کار با دستگاه و این خود سبب افزایش سرعت در انجام کار ها می گردد.


 ادامه مطلب     

چرا سوییپر های فلامک ماشین را انتخاب کنیم

در ابتدا لازم است توضیحات مختصری در خصوص کلیت کار سوییپرها و نیز جایگاه بین المللی کمپانی تولید کننده این دستگاه ها ارائه دهیم تا با دیدی باز در این خصوص تصمیم گیری نمایید.
دستگاههای سوییپر بطور کلی دارای قابلیت جمع آوری زباله ها و نیز گرد و غبار حاصل از گردش برس می باشند، هریک از دستگاه ها بنا به عرض برس میانی و نیز حجم مخزن زباله، راندمان کاری متفاوتی دارند که متناسب با متراژ محیط مورد استفاده طبقه بندی و ارائه می شوند.
نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه جارو (سوییپر) مناسب در نظر گرفت عبارتند از :
-1 متراژ کاری محیط مورد نظر جهت نظافت
-2 محدودیت زمانی جهت نظافت محیط مورد نظر
با در نظر گرفتن موارد فوق و نظر به تمایل استفاده از دستگاه های سرنشین دار جهت افزایش سرعت کار می توان انتخاب مناسبی در خصوص مدل دستگاه مد نظر داشت.
و در نهایت جهت یک انتخاب صحیح می بایست کمپانی سازنده ای را انتخاب نمود که برند معتبری در سطح جهانی بوده و نمایندگی انحصاری فروش و همچنین خدمات پس از فروش در ایران داشته باشد که عملکرد آن نمایندگی بخصوص در مورد خدمات پس از فروش مورد تایید مشتریان قبلی بوده باشد.
شرکت فلامک ماشین از دیرباز مفتخر است نمایندگی انحصاری کمپانی Gansow آلمان یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده انواع سوییپرها را در اختیار داشته باشد.
Gansow زیر مجموعه آلمانی کمپانی معظم IPC Group ایتالیا است که با بیش از 30 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع سوییپرها یکی از سردمداران این عرصه در بازار بین المللی به شمار می رود.
همسو با شرکت معظم IPC Group ، شرکت فلامک ماشین نیز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش توانسته است سهمی بزرگ در تامین نیازهای صنعت کشور عزیزمان داشته و نامی نیک در این عرصه از خود به جای بگذارد.


 ادامه مطلب     
   ادامه ...

512

جارو خیابانی ET - ST

جارو خیابانی 512 بدون سرنشین
جارو خیابانی 512 مخزن زباله 50 لیتری
جارو خیابانی 512 پهنای تمیزکنندگی 70cm
جارو خیابانی 512 در مدل باطری دار


 جزئیات

712

جارو خیابانی ET - ST

جارو خیابانی 712 بدون سرنشین
جارو خیابانی 712 مخزن زباله 65 لیتری
جارو خیابانی 712 پهنای تمیزکنندگی 90cm
جارو خیابانی 712 در مدل باطری دار


 جزئیات

1050

جارو خیابانی (E - (DP/P

جارو خیابانی 1050 سرنشین دار(Ride-On)
جارو خیابانی 1050 مخزن زباله 70 لیتری
جارو خیابانی 1050 پهنای تمیزکنندگی 105cm
جارو خیابانی 1050 در مدل باطری دار


 جزئیات

1280

جارو خیابانی (E - D - (DP/P

جارو خیابانی 1280 سرنشین دار(Ride-On)
جارو خیابانی 1280 مخزن زباله 105 لیتری
جارو خیابانی 1280 پهنای تمیزکنندگی 120cm
جارو خیابانی 1280 در مدل باطری دار


 جزئیات

1404

جارو خیابانی (E - (DP/D) - (DP/P

جارو خیابانی 1404 سرنشین دار(Ride-On)
جارو خیابانی 1404 مخزن زباله 150 لیتری
جارو خیابانی 1404 پهنای تمیزکنندگی 145cm
جارو خیابانی 1404 در مدل باطری دار


 جزئیات

161

جارو خیابانی E - D - LPG

جارو خیابانی 161 سرنشین دار(Ride-On)
جارو خیابانی 161 مخزن زباله 350 لیتری
جارو خیابانی 161 پهنای تمیزکنندگی 160cm
جارو خیابانی 161 در مدل باطری دار


 جزئیات

191

جارو خیابانی E - D - LPG

جارو خیابانی 191 سرنشین دار(Ride-On)
جارو خیابانی 191 مخزن زباله 500 لیتری
جارو خیابانی 191 پهنای تمیزکنندگی 180cm
جارو خیابانی 191 در مدل باطری دار


 جزئیات
تلفن شرکت

8 - 88535444 (021)

تلفن همراه شرکت

5148782 (0912)

لینک های دسترسی سریع falamakmachine.com facebook page falamakmachine.com twitter page falamakmachine.com google plus page falamakmachine.com youtube page falamakmachine.com instagram page falamakmachine.com aparat page falamakmachine.com namasha page falamakmachine.com rss page

تلفن : 8 - 02188535444
فکس : 02188747810
email : famacoiran@yahoo.com
آدرس : تهران - خ سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20