سوییپر سرنشین دار

سوییپر سرنشین دار-سوییپر سرنشین دار باطری دار،سوییپر سرنشین دار بنزینی

سوییپر سرنشین دار-سوییپر سرنشین دار باطری دار،سوییپر سرنشین دار بنزینی

سوییپر سرنشین دار یکی از ماشین های نظافتی است که توسط فلامک ماشین ارائه شده است.این دسته از ماشین های نظافتی عمل جمع آوری زباله و زدودن گرد و غبار محیط مورد نظر را به کمک برس های مخصوصی که برای آن طراحی شده است در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام می دهد. جارو های نظافت صنعتی دارای مخزنی برای جمع آوری زباله هستند که گنجایش مخزن متناسب با متراژ محیط قابل انتخاب است.تمامی مدل های ارائه شده توسط فلامک ماشین از جارو های نظافت صنعتی در بخش مربوط به محصولات جاروی شهری و جاروی صنعتی قابل مشاهده و انتخاب است.
سوییپر سرنشین دار یا سوییپر باراننده ساختاری شبیه به خودرو دارد. اندازه هایی که این سوییپر ها دارند استفاده آن ها را در مکان های کوچک بسیار محدود می کند. از همین رو سوییپر ها برای مکان هایی با مساحت بزرگ و ترجیحا بدون پوشش سقف استفاده می شوند.سوییپر های سرنشین دار یا با راننده مناسب برای فضاهایی بزرگ و سرباز هستند.احتمالا نمونه هایی از سوییپر های شهری و سرنشین دار را در سطح شهر برای نظافت معابر و خیابان ها دیده اید.سوییپر ها با کمک برس های بزرگ دورانی که برای آن ها در نظر گرفته شده است،سطح معابر و خیابان ها را به سرعت از تمام آلودگی ها و گرد و غبار پاک می نماید و زمین را شستشو می دهد.

دستگاه نظافت صنعتی سوییپر سرنشین دار شرکت فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc است و این دستگاه در دو نوع باطری دار و بنزینی عرضه می شود.

مقالات سوییپر سرنشین دار

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

گرچه گاهی برداشت می‌شود که خرید سوییپر هزینه بالایی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، اما اگر دقیق تر بررسی شود، مشخص میگردد که استفاده از سوییپر به جای روشهای سنتی نظیر جاروی دستی، در بسیاری از جهات مقرون به صرفه تر است. در وهله اول استفاده از سوییپر سرعت عمل نظافت را بالا میبرد. از سوی دیگر سوییپر کیفیت نظافت بالاتری نسبت به روشهای سنتی دارد. نکته آخر اینکه سوییپر نیاز به نیروی انسانی را کاهش میدهد.

نظافت معابر با سوییپر شهری

نظافت معابر با سوییپر شهری

سوییپر شهری نوعی جاروی مکانیزه است که برای پاکسازی، نظافت و جمع آوری زباله از سطح شهر به کار گرفته می‌شود. سوییپر شهری با مکش قوی موتور خود میتواند زباله های خشک را از معابر شهری و خیابانها بزداید و سرعت عمل و کیفیت نظافت را افزایش دهد. راندمان کاری سوییپر شهری بسیار بالاست و میتواند در مدت زمان کوتاهی، مساحت زیادی را جارو کند.

مزیت استفاده از سوییپر

مزیت استفاده از سوییپر

سوییپر صنعتی قابلیت این را دارد که به طور پیوسته با سطح راندمانی بالایی به نظافت سطوح بپردازد. استفاده از سوییپر برای نظافت‌هایی که در سطوح وسیع صورت می‌گیرد، منجر به کاهش هزینه کلی، کاهش نیاز به نیروی انسانی، سرعت بالای نظافت و افزایش بازده در نظافت می‌گردد. سوییپر برخلاف روش سنتی مشابه خود، یعنی جاروهای سنتی، موجب پخش شدن و انتقال گرد و غبار نمی‌گردد که این پارامتر خود در بالا بودن کیفیت نظافت، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

مکانیسم عمل سوییپر

مکانیسم عمل سوییپر

سوییپر دستگاهی کارآمد صنعتی است که برای نظافت محیط و زباله‌های محیط بیرونی به کار گرفته می‌شود. مکانیسم عمل سوییپر به این شکل است که ابتدا برس‌های کناری، زباله و گرد و خاک را به درون و مقابل برس میانی هدایت می‌کنند. سپس برس میانی با به کارگیری سیستم مکنده مواد آلوده را به دورن دستگاه سوییپر انتقال می‌دهد. انواع سوییپر را می‌توان بر اساس نحوه کاربری به دو نوع دستی یا سرنشین دار و یا بنا به منبع سوختی مورد استفاده، به سه مدل باطری، بنزین و دیزل تقسیم نمود.

مطالب سوییپر سرنشین دار

محصولات سوییپر سرنشین دار

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات