سوییپر بنزینی

سوییپر بنزینی-سوییپر بنزینی سرنشین دار،سوییپر بنزینی بدون سرنشین

سوییپر بنزینی-سوییپر بنزینی سرنشین دار،سوییپر بنزینی بدون سرنشین

سوییپر بنزینی یا جاروی شهری به آن دسته از ماشین های نظافت صنعتی گفته می شود که عمل نظافت از سطح معابر و خیابان ها و هر جایی که در فضای باز قرار داشته باشد در کمترین زمان ممکن بابهترین کیفیت انجام می دهد.منبع تغذیه دستگاه سوییپر بنزینی,سوخت بنزین است. بنابر این به دلیل دودی که ناشی از سوختن بنزین توسط دستگاه تولید می شود,نیاز است که حتما در محیط وفضایی باز به کار گرفته شود.
نمونه هایی از مدل های مختلف سوییپر شهری در قسمت مربوط به محصولات جاروی شهری,قابل مشاهده است.
سوییپر شهری یا سوییپر بنزینی از انواع سوییپر است که همانطور که از نامش پیداست منبع انرژی خود را برای انجام فرایند نظافتش از طریق سوخت بنزین و یا گازوییل تامین می کند.
سوییپر (جاروی صنعتی):
به طورقطع می توان گفت که پرکاربرد ترین و کار آمد ترین دستگاه در نظافت محیط های بزرگ ،باز و پر رفت و آمد همانند فضای پارک و خیابان دستگاه سوییپر بنزینی یا جاروی صنعتی است. چرا که این دستگاه سرعت و قدرت بیشتری را در امر نظافت دارا است.
از این دستگاه علاوه بر پارک و خیابان در محیط های اداری همانند مراکز تجاری ، بیمارستانی، آموزشی، مجتمع های مسکونی و اداری و تجاری و همچنین سوله های و انبار های بزرگ هم استفاده می شود.
نمونه های متفاوتی از سوییپر بنزینی تولید شده است که در قسمت محصولات مربوط به جاروی شهری قابل مشاهده است.

دستگاه نظافت صنعتی سوییپر بنزینی شرکت فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc است واین دستگاه نظافتی در دو نوع سرنشین دار و بدون سرنشین ساخته می شود.

مقالات سوییپر بنزینی

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

گرچه گاهی برداشت می‌شود که خرید سوییپر هزینه بالایی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، اما اگر دقیق تر بررسی شود، مشخص میگردد که استفاده از سوییپر به جای روشهای سنتی نظیر جاروی دستی، در بسیاری از جهات مقرون به صرفه تر است. در وهله اول استفاده از سوییپر سرعت عمل نظافت را بالا میبرد. از سوی دیگر سوییپر کیفیت نظافت بالاتری نسبت به روشهای سنتی دارد. نکته آخر اینکه سوییپر نیاز به نیروی انسانی را کاهش میدهد.

نظافت معابر با سوییپر شهری

نظافت معابر با سوییپر شهری

سوییپر شهری نوعی جاروی مکانیزه است که برای پاکسازی، نظافت و جمع آوری زباله از سطح شهر به کار گرفته می‌شود. سوییپر شهری با مکش قوی موتور خود میتواند زباله های خشک را از معابر شهری و خیابانها بزداید و سرعت عمل و کیفیت نظافت را افزایش دهد. راندمان کاری سوییپر شهری بسیار بالاست و میتواند در مدت زمان کوتاهی، مساحت زیادی را جارو کند.

مزیت استفاده از سوییپر

مزیت استفاده از سوییپر

سوییپر صنعتی قابلیت این را دارد که به طور پیوسته با سطح راندمانی بالایی به نظافت سطوح بپردازد. استفاده از سوییپر برای نظافت‌هایی که در سطوح وسیع صورت می‌گیرد، منجر به کاهش هزینه کلی، کاهش نیاز به نیروی انسانی، سرعت بالای نظافت و افزایش بازده در نظافت می‌گردد. سوییپر برخلاف روش سنتی مشابه خود، یعنی جاروهای سنتی، موجب پخش شدن و انتقال گرد و غبار نمی‌گردد که این پارامتر خود در بالا بودن کیفیت نظافت، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

مکانیسم عمل سوییپر

مکانیسم عمل سوییپر

سوییپر دستگاهی کارآمد صنعتی است که برای نظافت محیط و زباله‌های محیط بیرونی به کار گرفته می‌شود. مکانیسم عمل سوییپر به این شکل است که ابتدا برس‌های کناری، زباله و گرد و خاک را به درون و مقابل برس میانی هدایت می‌کنند. سپس برس میانی با به کارگیری سیستم مکنده مواد آلوده را به دورن دستگاه سوییپر انتقال می‌دهد. انواع سوییپر را می‌توان بر اساس نحوه کاربری به دو نوع دستی یا سرنشین دار و یا بنا به منبع سوختی مورد استفاده، به سه مدل باطری، بنزین و دیزل تقسیم نمود.

مطالب سوییپر بنزینی

محصولات سوییپر بنزینی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات