سوییپر بزرگ

سوییپر بزرگ - سوییپر بزرگ حمع آوری و مکش زباله ، سوییپر بزرگ
 ساخت کمپانی IPC  ایتالیا

سوییپر بزرگ - سوییپر بزرگ حمع آوری و مکش زباله ، سوییپر بزرگ ساخت کمپانی IPC ایتالیا

جاروی صنعتی فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc دستگاهی مدرن و مجهز برای جارو کشیدن و جمع آوری زباله از روی زمین است. جاروی صنعتی میتواند در محیط های شهری ، اداری، تجاری ، درمانی ، آموزشی ، صنعتی و غیره به کار گرفته شود.
سوییپر بزرگ یا سوییپر های شهری درواقع همان جاروهای شهری هستند که شما در طول روز در سطح شهر آنها را در حال نظافت و شستشوی معابر و خیابان ها می بینید.
سوییپر بزرگ به کمک برس های دورانی بزرگی که در قسمت جلو برای آن در نظر گرفته شده است و برس های مخصوصی که در کنار آن است عمل نظافت معابر و خیابان ها را انجام می دهد.سوییپر ها در اندازه های متفاوتی ساخته شده اند اما غالب آن ها بزرگ هستند و سوختشان برای انجام فرایند نظافت و شستشو از طریق بنزین و گازوییل انجام می شود. به دلیل دودی که از گروه سوییپر های بزرگ تولید می شود و ساختاری سبیه به خودرو دارند امکان استفاده از سوییپر های بزرگ در مکان های سربسته و کوچک وجود نداردو معمولا برای مکان هایی با فضای باز و مساحت بزرگ خریداری می شوند.شما می توانید انواع متفاوتی از این سوییپرهای بزرگ را در بخش محصولات مربوط به جاروی شهری مشاهده و سپس انتخاب نمایید.

سوییپر بزرگ فلامک ماشین که ساخت کمپانی IPC ایتالیا است که 30 سال تجربه در طراحی و ساخت انواع ماشین های نظافتی را دارد. سوییپر بزرگ توانایی جمع آوری و مکش انواع زباله ها حتی زباله های بزرگ را نیز دارا می باشد

مقالات سوییپر بزرگ

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

گرچه گاهی برداشت می‌شود که خرید سوییپر هزینه بالایی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، اما اگر دقیق تر بررسی شود، مشخص میگردد که استفاده از سوییپر به جای روشهای سنتی نظیر جاروی دستی، در بسیاری از جهات مقرون به صرفه تر است. در وهله اول استفاده از سوییپر سرعت عمل نظافت را بالا میبرد. از سوی دیگر سوییپر کیفیت نظافت بالاتری نسبت به روشهای سنتی دارد. نکته آخر اینکه سوییپر نیاز به نیروی انسانی را کاهش میدهد.

نظافت معابر با سوییپر شهری

نظافت معابر با سوییپر شهری

سوییپر شهری نوعی جاروی مکانیزه است که برای پاکسازی، نظافت و جمع آوری زباله از سطح شهر به کار گرفته می‌شود. سوییپر شهری با مکش قوی موتور خود میتواند زباله های خشک را از معابر شهری و خیابانها بزداید و سرعت عمل و کیفیت نظافت را افزایش دهد. راندمان کاری سوییپر شهری بسیار بالاست و میتواند در مدت زمان کوتاهی، مساحت زیادی را جارو کند.

مزیت استفاده از سوییپر

مزیت استفاده از سوییپر

سوییپر صنعتی قابلیت این را دارد که به طور پیوسته با سطح راندمانی بالایی به نظافت سطوح بپردازد. استفاده از سوییپر برای نظافت‌هایی که در سطوح وسیع صورت می‌گیرد، منجر به کاهش هزینه کلی، کاهش نیاز به نیروی انسانی، سرعت بالای نظافت و افزایش بازده در نظافت می‌گردد. سوییپر برخلاف روش سنتی مشابه خود، یعنی جاروهای سنتی، موجب پخش شدن و انتقال گرد و غبار نمی‌گردد که این پارامتر خود در بالا بودن کیفیت نظافت، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

مکانیسم عمل سوییپر

مکانیسم عمل سوییپر

سوییپر دستگاهی کارآمد صنعتی است که برای نظافت محیط و زباله‌های محیط بیرونی به کار گرفته می‌شود. مکانیسم عمل سوییپر به این شکل است که ابتدا برس‌های کناری، زباله و گرد و خاک را به درون و مقابل برس میانی هدایت می‌کنند. سپس برس میانی با به کارگیری سیستم مکنده مواد آلوده را به دورن دستگاه سوییپر انتقال می‌دهد. انواع سوییپر را می‌توان بر اساس نحوه کاربری به دو نوع دستی یا سرنشین دار و یا بنا به منبع سوختی مورد استفاده، به سه مدل باطری، بنزین و دیزل تقسیم نمود.

مطالب سوییپر بزرگ

محصولات سوییپر بزرگ

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات