قیمت جاروی صنعتی

قیمت جاروی صنعتی - قیمت دستگاه جاروی صنعتی ، قیمت جاروی صنعتی برای نظافت

قیمت جاروی صنعتی - قیمت دستگاه جاروی صنعتی ، قیمت جاروی صنعتی برای نظافت

جاروی صنعتی فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc دستگاهی مدرن و مجهز برای جارو کشیدن و جمع آوری زباله از روی زمین است. جاروی صنعتی میتواند در محیط های شهری ، اداری، تجاری ، درمانی ، آموزشی ، صنعتی و غیره به کار گرفته شود.قیمت جاروی صنعتی یا سوییپر متناسب با متراژ فضایی که برای آن به کار گرفته می شود در انواع مدل های متفاوتی طراحی و تولید شده است.تمامی مدل های ارائه شده در بخش محصولات مربوط به جاروی صنعتی قابل مشاهده است.
جارو های صنعتی یا سوییپر از بهترین نمونه ماشین آلات صنعتی است که تا به حال تولید شده است.دستگاه های سوییپر بهترین وسیله برای نظافت شهری شناخته شده اند.این دستگاه ها به کمک برس های مخصوصی که برای آن طراحی شده است، سطوح مختلف از زمین را مانند خیابان ها معابر از هرگونه آلودگی و گرد و غبار پاک می نماید.

قیمت جاروی صنعتی برای نظافت شهری در مقایسه با کارایی آن ناچیز است و از این رو میتوان گفت قیمت دستگاه جاروی صنعتی اقتصادی است.

مقالات قیمت جاروی صنعتی

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

گرچه گاهی برداشت می‌شود که خرید سوییپر هزینه بالایی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، اما اگر دقیق تر بررسی شود، مشخص میگردد که استفاده از سوییپر به جای روشهای سنتی نظیر جاروی دستی، در بسیاری از جهات مقرون به صرفه تر است. در وهله اول استفاده از سوییپر سرعت عمل نظافت را بالا میبرد. از سوی دیگر سوییپر کیفیت نظافت بالاتری نسبت به روشهای سنتی دارد. نکته آخر اینکه سوییپر نیاز به نیروی انسانی را کاهش میدهد.

نظافت معابر با سوییپر شهری

نظافت معابر با سوییپر شهری

سوییپر شهری نوعی جاروی مکانیزه است که برای پاکسازی، نظافت و جمع آوری زباله از سطح شهر به کار گرفته می‌شود. سوییپر شهری با مکش قوی موتور خود میتواند زباله های خشک را از معابر شهری و خیابانها بزداید و سرعت عمل و کیفیت نظافت را افزایش دهد. راندمان کاری سوییپر شهری بسیار بالاست و میتواند در مدت زمان کوتاهی، مساحت زیادی را جارو کند.

مزیت استفاده از سوییپر

مزیت استفاده از سوییپر

سوییپر صنعتی قابلیت این را دارد که به طور پیوسته با سطح راندمانی بالایی به نظافت سطوح بپردازد. استفاده از سوییپر برای نظافت‌هایی که در سطوح وسیع صورت می‌گیرد، منجر به کاهش هزینه کلی، کاهش نیاز به نیروی انسانی، سرعت بالای نظافت و افزایش بازده در نظافت می‌گردد. سوییپر برخلاف روش سنتی مشابه خود، یعنی جاروهای سنتی، موجب پخش شدن و انتقال گرد و غبار نمی‌گردد که این پارامتر خود در بالا بودن کیفیت نظافت، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

مکانیسم عمل سوییپر

مکانیسم عمل سوییپر

سوییپر دستگاهی کارآمد صنعتی است که برای نظافت محیط و زباله‌های محیط بیرونی به کار گرفته می‌شود. مکانیسم عمل سوییپر به این شکل است که ابتدا برس‌های کناری، زباله و گرد و خاک را به درون و مقابل برس میانی هدایت می‌کنند. سپس برس میانی با به کارگیری سیستم مکنده مواد آلوده را به دورن دستگاه سوییپر انتقال می‌دهد. انواع سوییپر را می‌توان بر اساس نحوه کاربری به دو نوع دستی یا سرنشین دار و یا بنا به منبع سوختی مورد استفاده، به سه مدل باطری، بنزین و دیزل تقسیم نمود.

مطالب قیمت جاروی صنعتی

محصولات قیمت جاروی صنعتی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات