جاروی صنعتی

جاروی صنعتی - جاروی صنعتی بنزینی ، جاروی صنعتی دیزلی ، جاروی صنعتی معابر

جاروی صنعتی - جاروی صنعتی بنزینی ، جاروی صنعتی دیزلی ، جاروی صنعتی معابر

جاروی صنعتی نوعی روش مکانیزه برای نظافت است که امروزه در بسیاری از مکانهای صنعتی به کار گرفته میشود. جاروی صنعتی نوعی از دستگاههای نظافت صنعتی شرکت فلامک ماشین است که برای جارو کردن و جمع آوری زباله ها کاربرد دارد. ماشین جاروی صنعتی روشی موثر و سریع برای نظافت محیط های بزرگ را فراهم آورده است و از این روست که امروزه استفاده از جاروی صنعتی به عنوان دستگاهی مکانیزه نظافتی بسیار رایج است.
جاروی صنعتی فلامک ماشین در دو نوع دستی و سرنشین دار وجود دارد. مدل های جاروی صنعتی دستی شامل 464، 512 و 712 میشود و مدل های جاروی صنعتی خودرویی آن با نام های 1050، 1280، 1404، 161 و 191 عرضه میگردند. همچنین در طبقه بندی دیگری جاروی صنعتی بر اساس نوع منبع تغذیه میتواند شامل مدل هایی نظیر جاروی صنعتی بنزینی ، جاروی صنعتی دیزلی ، جاروی صنعتی دوگانه و جاروی صنعتی باتری دار است.
از مشخصات فنی دستگاههای جاروی صنعتی میتوان به نیروی محرکه آن اشاره نمود. نیروی محرکه ماشین جاروی صنعتی میتواند از نوع باطری ، بنزینی، گازوییل، گازسوز یا دوگانه سوز باشد. موتورهای استفاده شده در این دستگاه میتواند موتور برس، موتور رانش و جک برس را شامل گردد. به علاوه همه انواع جاروی صنعتی دارای بردهای الکترونیکی برای امکان برنامه ریزی هستند.
استفاده از جاروی صنعتی کیفیت نظافت در محیط های وسیع را افزایش می دهد. به همین دلیل امروزه استفاده از جاروی صنعتی معابر در شهرهای بزرگ بسیار رایج است. جاروی صنعتی در معابر شهری به صورت سرنشین دار به کار گرفته میشود. اما برای نظافت محیطهای کوچکتری مثل پارکینگ یا فضای باز کارخانجات و ادارات، از جاروی صنعتی دستی استفاده میگردد.

جاروی صنعتی در مدلهای مختلفی مثل جاروی صنعتی بنزینی ، جاروی صنعتی دیزلی ، جاروی صنعتی شارژی و وجود دارد. امروزه استفاده از جاروی صنعتی معابر در شهرهای بزرگ بسیار رایج است.

مقالات جاروی صنعتی

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

گرچه گاهی برداشت می‌شود که خرید سوییپر هزینه بالایی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، اما اگر دقیق تر بررسی شود، مشخص میگردد که استفاده از سوییپر به جای روشهای سنتی نظیر جاروی دستی، در بسیاری از جهات مقرون به صرفه تر است. در وهله اول استفاده از سوییپر سرعت عمل نظافت را بالا میبرد. از سوی دیگر سوییپر کیفیت نظافت بالاتری نسبت به روشهای سنتی دارد. نکته آخر اینکه سوییپر نیاز به نیروی انسانی را کاهش میدهد.

نظافت معابر با سوییپر شهری

نظافت معابر با سوییپر شهری

سوییپر شهری نوعی جاروی مکانیزه است که برای پاکسازی، نظافت و جمع آوری زباله از سطح شهر به کار گرفته می‌شود. سوییپر شهری با مکش قوی موتور خود میتواند زباله های خشک را از معابر شهری و خیابانها بزداید و سرعت عمل و کیفیت نظافت را افزایش دهد. راندمان کاری سوییپر شهری بسیار بالاست و میتواند در مدت زمان کوتاهی، مساحت زیادی را جارو کند.

مزیت استفاده از سوییپر

مزیت استفاده از سوییپر

سوییپر صنعتی قابلیت این را دارد که به طور پیوسته با سطح راندمانی بالایی به نظافت سطوح بپردازد. استفاده از سوییپر برای نظافت‌هایی که در سطوح وسیع صورت می‌گیرد، منجر به کاهش هزینه کلی، کاهش نیاز به نیروی انسانی، سرعت بالای نظافت و افزایش بازده در نظافت می‌گردد. سوییپر برخلاف روش سنتی مشابه خود، یعنی جاروهای سنتی، موجب پخش شدن و انتقال گرد و غبار نمی‌گردد که این پارامتر خود در بالا بودن کیفیت نظافت، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

مکانیسم عمل سوییپر

مکانیسم عمل سوییپر

سوییپر دستگاهی کارآمد صنعتی است که برای نظافت محیط و زباله‌های محیط بیرونی به کار گرفته می‌شود. مکانیسم عمل سوییپر به این شکل است که ابتدا برس‌های کناری، زباله و گرد و خاک را به درون و مقابل برس میانی هدایت می‌کنند. سپس برس میانی با به کارگیری سیستم مکنده مواد آلوده را به دورن دستگاه سوییپر انتقال می‌دهد. انواع سوییپر را می‌توان بر اساس نحوه کاربری به دو نوع دستی یا سرنشین دار و یا بنا به منبع سوختی مورد استفاده، به سه مدل باطری، بنزین و دیزل تقسیم نمود.

مطالب جاروی صنعتی

محصولات جاروی صنعتی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات