سوئیپر

سوئیپر-سوئیپر با راننده،سوئیپر بدون راننده،سوئیپر در 7 مدل،سوئیپر ipc

سوئیپر-سوئیپر با راننده،سوئیپر بدون راننده،سوئیپر در 7 مدل،سوئیپر ipc

سوئیپر نوعی از دستگاههای نظافت صنعتی شرکت فلامک ماشین است که برای جارو کردن و جمع آوری زباله ها کاربرد دارد. سوییپر های فلامک ماشین در دو نوع دستی و سرنشین دار وجود دارد. مدل های سوییپر دستی شامل 464، 512 و 712 میشود و مدل های سوئیپر خودرویی آن با نام های 1050، 1280، 1404، 161 و 191 عرضه میگردند.
عرض کاری برس کناری در سوئیپر دستی بین 625-900 میلیمتر و برای سوئیپر خودرویی بین 1050 تا 1800 میلیمتر است. همچنین عرض برس میانی برای سوئیپر بدون راننده از 460-700 و برای سوئیپر با راننده از 650-1200 متغیر است. راندمان کاری هر دو مدل بالاست به طوری که سوئیپر های بدون سرنشین از 2000 تا 3150 متر مربع بر ساعت و سوئیپر های سرنشین دار از 6300 تا 28600 متر مربع بر ساعت راندمان کاری مفید دارند.
حجم زباله ای که سوییپر میتواند حمل کند بستگی به ابعاد دستگاه و حجم مخزن زباله آن دارد. این عدد در سوئیپرهای دستی و کوچک از 35 تا 50 لیتر و برای سوئیپر های بزرگ و با راننده از 70 تا 500 لیتر متغیر میباشد. سرعت دستگاههای سوئیپر دستی 5/3 کیلومتر بر ساعت است در حالی که سوئیپر سرنشین دار میتواند با سرعتی بین 6-5/10 کیلومتر بر ساعت حرکت کند.
از دیگر مشخصات فنی دستگاههای سوئیپر میتوان به نیروی محرکه آن اشاره نمود. نیروی محرکه ماشین سوئیپر میتواند از نوع باطری ، بنزینی، گازوییل، گازسوز یا دوگانه سوز باشد. موتورهای استفاده شده در این دستگاه میتواند موتور برس، موتور رانش و جک برس را شامل گردد. به علاوه همه انواع سوئیپر دارای بردهای الکترونیکی برای امکان برنامه ریزی هستند.
گرچه گاهی برداشت میشود که هزینه خرید سوئیپر بالاست و از این لحاظ مقرون به صرفه نیست، اما نکته ای که در این مورد نادیده گرفته شده است، کلیه صرفه جویی است که از لحاظ زمان و هزینه با استفاده از سوئیپر حاصل میشود. سوئیپر تعداد نیروی انسانی کار را کاهش میدهد و در زمان صرفه جویی میکند.

دستگاه نظافت صنعتی سوئیپر شرکت فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc است و این دستگاه نظافتی در 7 مدل و در دو نوع با راننده و بدون راننده به بازار عرضه می شود.

مقالات سوئیپر

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

گرچه گاهی برداشت می‌شود که خرید سوییپر هزینه بالایی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، اما اگر دقیق تر بررسی شود، مشخص میگردد که استفاده از سوییپر به جای روشهای سنتی نظیر جاروی دستی، در بسیاری از جهات مقرون به صرفه تر است. در وهله اول استفاده از سوییپر سرعت عمل نظافت را بالا میبرد. از سوی دیگر سوییپر کیفیت نظافت بالاتری نسبت به روشهای سنتی دارد. نکته آخر اینکه سوییپر نیاز به نیروی انسانی را کاهش میدهد.

نظافت معابر با سوییپر شهری

نظافت معابر با سوییپر شهری

سوییپر شهری نوعی جاروی مکانیزه است که برای پاکسازی، نظافت و جمع آوری زباله از سطح شهر به کار گرفته می‌شود. سوییپر شهری با مکش قوی موتور خود میتواند زباله های خشک را از معابر شهری و خیابانها بزداید و سرعت عمل و کیفیت نظافت را افزایش دهد. راندمان کاری سوییپر شهری بسیار بالاست و میتواند در مدت زمان کوتاهی، مساحت زیادی را جارو کند.

مزیت استفاده از سوییپر

مزیت استفاده از سوییپر

سوییپر صنعتی قابلیت این را دارد که به طور پیوسته با سطح راندمانی بالایی به نظافت سطوح بپردازد. استفاده از سوییپر برای نظافت‌هایی که در سطوح وسیع صورت می‌گیرد، منجر به کاهش هزینه کلی، کاهش نیاز به نیروی انسانی، سرعت بالای نظافت و افزایش بازده در نظافت می‌گردد. سوییپر برخلاف روش سنتی مشابه خود، یعنی جاروهای سنتی، موجب پخش شدن و انتقال گرد و غبار نمی‌گردد که این پارامتر خود در بالا بودن کیفیت نظافت، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

مکانیسم عمل سوییپر

مکانیسم عمل سوییپر

سوییپر دستگاهی کارآمد صنعتی است که برای نظافت محیط و زباله‌های محیط بیرونی به کار گرفته می‌شود. مکانیسم عمل سوییپر به این شکل است که ابتدا برس‌های کناری، زباله و گرد و خاک را به درون و مقابل برس میانی هدایت می‌کنند. سپس برس میانی با به کارگیری سیستم مکنده مواد آلوده را به دورن دستگاه سوییپر انتقال می‌دهد. انواع سوییپر را می‌توان بر اساس نحوه کاربری به دو نوع دستی یا سرنشین دار و یا بنا به منبع سوختی مورد استفاده، به سه مدل باطری، بنزین و دیزل تقسیم نمود.

مطالب سوئیپر

محصولات سوئیپر

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات