سوییپر خیابانی

سوییپر خیابانی

سوییپر خیابانی

جاروی صنعتی فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc دستگاهی مدرن و مجهز برای جارو کشیدن و جمع آوری زباله از روی زمین است. جاروی صنعتی میتواند در محیط های شهری ، اداری، تجاری ، درمانی ، آموزشی ، صنعتی و غیره به کار گرفته شود.سوییپر خیابانی در واقع همان جاروی شهری است.احتمالا در طول روز در خیابان ها ماشین هایی را می بینید که در حال تمیز کردن سطح معابر و خیابان ها از آلودگی و گرد و خاک هستند.این ماشین ها همان سوییپر خیابانی هستند.سوییپر های خیابانی به کمک برس های دورانی بزرگ و برس های باریک کناری که برای آن ها طراحی شده است،به کمک فرمان به این سو و آن سو هدایت می شووند و سطح معابر و خیابان ها را از هر گونه آلودگی و گرد و خاک پاک می نمایند.سوییپر خیابانی از نیروی سوخت بنزین یا گازوییل استفاده می کند. به همین دلیل موارد کاربرد آن محدود به فضاهایی است که سر باز باشند.به دلیل دودی که از سوخت بنزین و یا گازوییل تولید می شود،امکان استفاده از سوییپر خیابانی در مکان های سربسته وجود ندارد.علاوه بر آن اندازه سوییپر خیابانی در مقایسه با انواع دیگر سوییپر بسیار بزرگتر است.
سویی پر خیابانی را سوییپر شهری و یا سوییپر بنزینی نیز می نامند.ماشین های سوییپر خیابانی از پرکاربردترین ماشین های نظافت صنعتی در حوزه سیستم مکانیزاسیون نظافت شهری و همه اومور مربوط به آن است.

سوییپر خیابانی - سوییپر خیابانی صنعتی - سوییپر خیابانی خارجی - سوییپر خیابانی آلمانی - سوییپر خیابانی ایتالیا - سوییپر خیابانی محوطه - سوییپر خیابانی IPC - سوییپر خیابانی باطری دار - سوییپر خیابانی برقی – سوییپر خیابانی بنزینی – سوییپر خیابانی گازوئیلی - قیمت سوییپر خیابانی

مقالات سوییپر خیابانی

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

صرفه جویی در هزینه نظافت با استفاده از سوييپر

گرچه گاهی برداشت می‌شود که خرید سوییپر هزینه بالایی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست، اما اگر دقیق تر بررسی شود، مشخص میگردد که استفاده از سوییپر به جای روشهای سنتی نظیر جاروی دستی، در بسیاری از جهات مقرون به صرفه تر است. در وهله اول استفاده از سوییپر سرعت عمل نظافت را بالا میبرد. از سوی دیگر سوییپر کیفیت نظافت بالاتری نسبت به روشهای سنتی دارد. نکته آخر اینکه سوییپر نیاز به نیروی انسانی را کاهش میدهد.

نظافت معابر با سوییپر شهری

نظافت معابر با سوییپر شهری

سوییپر شهری نوعی جاروی مکانیزه است که برای پاکسازی، نظافت و جمع آوری زباله از سطح شهر به کار گرفته می‌شود. سوییپر شهری با مکش قوی موتور خود میتواند زباله های خشک را از معابر شهری و خیابانها بزداید و سرعت عمل و کیفیت نظافت را افزایش دهد. راندمان کاری سوییپر شهری بسیار بالاست و میتواند در مدت زمان کوتاهی، مساحت زیادی را جارو کند.

مزیت استفاده از سوییپر

مزیت استفاده از سوییپر

سوییپر صنعتی قابلیت این را دارد که به طور پیوسته با سطح راندمانی بالایی به نظافت سطوح بپردازد. استفاده از سوییپر برای نظافت‌هایی که در سطوح وسیع صورت می‌گیرد، منجر به کاهش هزینه کلی، کاهش نیاز به نیروی انسانی، سرعت بالای نظافت و افزایش بازده در نظافت می‌گردد. سوییپر برخلاف روش سنتی مشابه خود، یعنی جاروهای سنتی، موجب پخش شدن و انتقال گرد و غبار نمی‌گردد که این پارامتر خود در بالا بودن کیفیت نظافت، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

مکانیسم عمل سوییپر

مکانیسم عمل سوییپر

سوییپر دستگاهی کارآمد صنعتی است که برای نظافت محیط و زباله‌های محیط بیرونی به کار گرفته می‌شود. مکانیسم عمل سوییپر به این شکل است که ابتدا برس‌های کناری، زباله و گرد و خاک را به درون و مقابل برس میانی هدایت می‌کنند. سپس برس میانی با به کارگیری سیستم مکنده مواد آلوده را به دورن دستگاه سوییپر انتقال می‌دهد. انواع سوییپر را می‌توان بر اساس نحوه کاربری به دو نوع دستی یا سرنشین دار و یا بنا به منبع سوختی مورد استفاده، به سه مدل باطری، بنزین و دیزل تقسیم نمود.

مطالب سوییپر خیابانی

محصولات سوییپر خیابانی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات