دستگاه اسکرابر بدون راننده

دستگاه اسکرابر بدون راننده

دستگاه اسکرابر بدون راننده

کفشو بدون سرنشین یا اسکرابر بدون راننده یکی از انواع مختلف اسکرابر است که بر اساس نوع هدایت دستگاه دسته بندی شده است.اسکرابر بدون راننده با استفاده از فرمان هدایت می شود . هدایت آن بر اساس دسته است که به دستگاه متصل بوده و اپراتور پشت آن قرار می گیرد. اسکرابر بدون راننده با استفاده از آب و مواد شوینده ای که در درون مخزن قرار می گیرد فرایند شستشورا بدون وقفه با استفاده از برس هایی که در قسمت جلو دستگاه طراحی شده است,انجام می دهد.
همانطور که در قسمت اسکرابر بدان اشاره شد،اسکرابر بدون راننده به کمک دسته ای که برای آن طراحی شده است،هدایت می شود.دستگاه اسکرابر بدون راننده به این نحو عمل نظافت و شستشو را انجام می دهد که کاربر در پشت دستگاه قرار می گیرد و با گرفتن دسته کنترل مدیریت و هدایت دستگاه را دارد.اسکرابر های بدون راننده در مصرف انرژی نیروی انسانی در حین انجام فرایند شستشو تا میزان زیادی صرفه جویی می کنند و نظافتی بی بدیل برای محیط مورد نظر فراهم می آورند.
دستگاه اسکرابر بدون راننده مانند دستگاه اسکرابر سرنشین دار.در انواع گوناگونی توسط شرکت فلامک ماشین برای کاربران گرامی ارائه شده است.

دستگاه اسکرابر بدون راننده- قیمت دستگاه اسکرابر بدون راننده-دستگاه اسکرابر بدون راننده صنعتی-دستگاه اسکرابر بدون راننده باطری دار-دستگاه اسکرابر بدون راننده برقی-دستگاه اسکرابر بدون راننده هیدرولیک-دستگاه اسکرابر بدون راننده دستی-دستگاه اسکرابر بدون راننده باراننده-دستگاه اسکرابر بدون راننده اتوماتیک-دستگاه اسکرابر بدون راننده بنزینی–دستگاه اسکرابر بدون رانندهIPC –دستگاه اسکرابر بدون راننده ایتالیا-دستگاه اسکرابر بدون راننده آلمانی

مقالات دستگاه اسکرابر بدون راننده

اسکرابرها بهترین وسیله برای نظافت صنعتی ، دستگاه اسکرابر ، اسکرابر برقی

اسکرابرها بهترین وسیله برای نظافت صنعتی ، دستگاه اسکرابر ، اسکرابر برقی

دستگاه اسکرابر نام دستگاهای است که برای شستشوی مکانیزه کف زمین از هر جنسی که باشد، طراحی شده است. دستگاه اسکرابر یا زمین شوی صنعتی دارای برس های مخصوص در کنار دستگاه و یک برس گرد است که به صورت دورانی می چرخد و همزمان آب و مواد شوینده را روی زمین پخش میکند و کف زمین را می شوید. بزرگ ترین مزیت و مهم ترین ویژگی دستگاه اسکرابر فلامک ماشین، جمع کردن آب و خشک کردن زمین به صورت همزامن در حین عمل شستشو است.

معیارهای شناخت اسکرابر مناسب مکان مورد نظر ، انتخاب اسکرابر ، خرید اسکرابر ، قیمت اسکرابر

معیارهای شناخت اسکرابر مناسب مکان مورد نظر ، انتخاب اسکرابر ، خرید اسکرابر ، قیمت اسکرابر

برای انتخاب اسکرابر مناسب مکان مورد نظر خود لازم است حتما نیازهای محیط را نسبت به نظافت صنعتی به خوبی بشناسید. یعنی بدانید متراژ و مساحت محیط چقدر است و متناسب با شرایط محیط به چی میزان نظافت در طول هفته و یا در طول روز نیازمند است. انتخاب اسکرابر مناسب محیط اهمیت دارد. شما می توانید از طرییق تماس تلفنی و ارتباط با کارشناسان فلامک ماشین، از مشاوره حضوری بهره بگیرید و بهترین اسکرابر را برای نظافت صنعتی انتخاب کنید.

اسکرابرهای با کیفیت فلامک ماشین، اسکرابر خوب، اسکرابر با کیفیت،اسکرابر صنعتی

اسکرابرهای با کیفیت فلامک ماشین، اسکرابر خوب، اسکرابر با کیفیت،اسکرابر صنعتی

اسکرابر از شناخته شده ترین دستگاه هایی است که در حوزه نظافت صنعتی تولید شده است.در کنار دستگاه های اسکرابر که از ماشین آلات نظافت صنعتی هستند دستگاه های نظافتی دیگر مانند مکنده های صنعتی(جاروبرقی)، واترجت، سوییپر و...ارائه شده است.دستگاه های اسکرابر در واقع فرایند نظافت را با کمک آب و مواد شوینده انجام می دهند.دستگاه اسکرابر در ابتدا زمین را با آب و مواد شوینده که هر کدام دارای مخازن مخصوصی هستند، شستشو می دهد.فرایند نظافت اسکرابر به طور کامل به برس های مخصوصی که برای اسکرابر طراحی شده است وابسته است.پس از شستشو از مزایای شایان دستگاه های اسکرابر این است که پس از جمع آوری آب های آلوده در مخزن آب کثیف، سطح زمین را به طور کامل و یکدست خشک می نماید.
اسکرابر در اندازه ها با ویژگی های متفاوتی ساخته می شوند.اسکرابر ها در اوناع اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی و اسکرابر های بدون سرنشین یا دستی تولید شده اند.
شما می توانید انواع متفاوت از اسکرابر ها را در بخش مربوط به محصولات زمین شوی مشاهده نمایید.

انواع دستگاه های اسکرابر فلامک ماشین،دستگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر باطری دار

انواع دستگاه های اسکرابر فلامک ماشین،دستگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر باطری دار

اسکرابر ها از بهترین ماشین آلات صنعتی هستند که در حوزه نظافت و شستشوی مکانیزه ارائه شده اند.اسکرابرها در انواع مختلفی متناسب با نیاز کاربران و متراژ فضاهای مختلف تولید شده اند.اسکرابر ها از نظر نوع هدایت دستگاه به دو گروه سرنشین دار و بدون سرنشین ارائه شده اند و از نظر نوع منبع تغذیه نیز در دو نوع اسکرابر باطری دار و اسکرابر بدون باطری هستند.اسکرابر های بدون سرنشین به کمک دسته ای که برای آن طراحی شده است هدایت می شود و کاربر در پشت دستگاه قرار می گیرد و دستگاه را در جهت های مختلف حرکت می دهد.اسکرابر های سرنشین دار که نام دیگراشان اسکرابر خودرویی است، ساختاری شبیه به ماشین دارند و با فرمان هدایت می شوند.
اسکرابر های برقی یا بدون باطری با کمک اتصال به برق شهری برای متراژ های کوچک که امکان جابه جایی آسان دستگاه وجود دارد، استفاده می شود.اسکرابر های باطری دار اما به کمک باطری های مخصوص که به صورت سفارسی برای اسکرابرهای فلامک ماشین ساخته شده است، فرایند نظافت را در کمترین زمان انجام می دهند.

مطالب دستگاه اسکرابر بدون راننده

محصولات دستگاه اسکرابر بدون راننده

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات