دستگاه شستشوی کف و زمین

دستگاه شستشوی کف و زمین-دستگاه شستشوی کف و زمین ساخت کمپانیipcدر26 مدل،

دستگاه شستشوی کف و زمین-دستگاه شستشوی کف و زمین ساخت کمپانیipcدر26 مدل،

دستگاه شستشوی کف و زمین یا اسکرابر در زمره ماشین های نظافتی مکانیزه قرار می گیرد که محیط مورد نظر شما را به آسانی در کمترین زمان با بالاترین کیفیت شستشو ونظافت می نماید.کیفیت شستشو با اسکرابر یا دستگاه شستشوی و کف وزمین در مقایسه با روش سنتی تی تا حد بسیار زیادی بالاتر ومقرون به صرفه است.علا وه بر آن نکته ای که امروزه بسیار حائز اهمیت است میزان مصرف آب است که اسکرابر تا میزان زیادی از هدر رفت واسراف آب جلوگیری می کند.

دستگاه نظافتی مخصوص شستشو کف و زمین شرکت فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc است و این دستگاه نظافت صنعتی در 26 مدل طراحی و ساخته می شود.

مقالات دستگاه شستشوی کف و زمین

نحوه عملکرد اسکرابر سرنشین دار/کار با اسکرابر سرنشین دار/دستگاه اسکرابر صنعتی

نحوه عملکرد اسکرابر سرنشین دار/کار با اسکرابر سرنشین دار/دستگاه اسکرابر صنعتی

دستگاه های اسکرابر که در گروه ماشین آلات صنععتی برای شستشو و نظافت مکانیزه محیط قرار می گیرند متناسب با نیاز کاربر و متراژ فضایی کاربری در دو مدل سرنشین دار و بدون سر نشین طراحی و ساخته شده اند.اسکرابر های سرنشین دار که ساختمان و ظاهری شبیه به خودرو کچک را دارند به کمک فرمانی که برای دستگاه تعبیه شده است و اپراتوری که آن را می راند هدایت می شود و سطوح مختلف زمین را از هرگونه آلودگی و گرد و غبار پاک می نماید و سپس ان را نیز خشک می کند.
برای اشنایی با انواع دستگاه های اسکرابر به بخش محصولات زمین شوی صنعتی در سایت فلامک ماشین مراجعه نمایید.

اسکرابر بدون سرنشین چیست؟/اسکرابر بدون راننده/همه چیز درباره اسکرابر بدون سرنشین

اسکرابر بدون سرنشین چیست؟/اسکرابر بدون راننده/همه چیز درباره اسکرابر بدون سرنشین

دستگاه و یا ماشین اسکرابر بهترین وسیله مکانیزه برای شستشو نظافت صنعتی است.اسکرابر با کمک آب و مواد شوینده که در مخازن مخصوصش جای میگیرد سطوح مختلفی از زمین را از هر گونه آلودگی پاک کرده و سپس آن را خشک می نماید تا در صد لیز خوردن و سرخوردن افراد را تا میزان زیادی کاهش دهد.اسکرابر ها در دو نوع با سرنشین دار و بدون سرنشین طراحی و تولید شده اند.اسکرابر بدون سرنشین به کمک دسته ای که برای آن طراحی شده با کمک کار بر به جهت های مختلف هدایت می شود.
نمونه ای از اسکرابر بدون سرنشین را در تصویر بالا می بینید.

اسکرابر سرنشین دار و همه چیز درباره آن/اسکرابر خودرویی/اسکرابر صنعتی خودرویی

اسکرابر سرنشین دار و همه چیز درباره آن/اسکرابر خودرویی/اسکرابر صنعتی خودرویی

دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی و یا کف شوی از بهترین و شناخته شده ترین دستگاه های مکانیزه نظافتی است.ماشین های اسکرابر عمل نظافت و شستشوی محیط را در کمترین زمان و با بالا ترین کیفیت انجام می دهند.دستگاه های اسکرابر به کمک برس های دورانی که برای ان طراحی و ساخته شده است و با همراهی مخزن آب تمیز و مخزن مواد شوینده ابتدا سطوح مختلف از زمین مانند پارکت سرامیک سنگ و ... را از هرگونه آلودگی و گردو غبار پاک نموده و سپس ان را خشک می نماید تا خطرات احتمالی ناشی از سر خووردگی و لیز خوردن تا میزان قابل توجهی کاهش دهد.
دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع هدایت در دو مدل طراحی و ساخته شده اند:
اسکرابرهای سرنشین دار(خودرویی) و اسکرابر های بدون سرنشین
اسکرابرهای سرنشین دار معمولا برای مکان هایی با مساحت و متراژبالا استفاده می شوند چراکه شبیه به خودرو بوده از اندازه بزرگتری نسبت به نمونه های بدون سرنشین برخوردار هستند و عمل شستشو و نظافت را با سرعت و کیفیت بسیار بالایی انجام می دهند.

ویژگی های برتر دستگاه اسکرابر/مزیت های دستگاه اسکرابر/ماشین مکانیزه اسکرابر

ویژگی های برتر دستگاه اسکرابر/مزیت های دستگاه اسکرابر/ماشین مکانیزه اسکرابر

دستگاه های اسکرابر به ماشین هایی گفته می شود که سطوح مختلف از زمین مانند سرامیک ,سنگ و پارکت و ... را از هرگونه آلودگی و گرد و غبار در کمترین زمان با بالاترین کیفیت برای کاربر فراهم می کند.
دستگاه های اسکرابر تا میزان زیادی در وقت شما برای عمل نظافت و شستشو صرفه جویی می کنند و به حفظ انرژی نیروی انسانی بسیار کمک می کنند و موثر هستند.
دستگاه های اسکرابر در مدل های متفاوتی متناسب با نیاز کاربر طراحی و تولید شده اند.کاربران دستگاه های اسکرابر می توانند با در نظر گرفتن مساحت و متراز مورد نظر دستگاه اسکرابر مورد نیاز خود را در دو مدل بدون سرنشین و سرنشین دار انتخاب نمایند.
علاوه بر ان دستگاه های اسکربر بر اساس منبع تغذیه در دو مل باتری دار و بدون باتری توسط فلامک ماشین ارائه شده اند.
مزیت برتر دیگر برای دستگاه های اسکرابر ،قابلیت خشک کردن سطح در حین شستشوی است. این ویژگی در کاهش خطرات احتمالی سر خوردن افراد و افزایش طول عمر کفپوش بسیار موثر و تاثیرگذار است.

مطالب دستگاه شستشوی کف و زمین

محصولات دستگاه شستشوی کف و زمین

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات