دستگاه شستشو

دستگاه شستشو در 26 مدل مختلف بدون راننده و با راننده
طبقه بندی بر اساس حجم مخزن،عرض برس،عرض خشک کنی و راندمان کاری
دارای قابلیت شستشوی زمین و خشک کنی بطور همزمان
ساخت کمپانی IPC GANSOW ایتالیا
مناسب برای شستشوی سنگ ، سرامیک ، کفپوش ، اپوکسی ، بتون مسطح و ...


نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه زمین شوی(اسکرابر) در نظر گرفت عبارتند از :
1- متراژ کاری محیط مورد نظر جهت شستشو
2- محدودیت زمانی جهت نظافت محیط مورد نظر
3- امکان دسترسی به برق شهر و یا استفاده از باطری
با در نظر گرفتن موارد فوق و نظر به تمایل استفاده از موتورهای جلوبرنده در سیستم رانش دستگاه ها و یا استفاده از دستگاه های سرنشین دار جهت افزایش سرعت کار می توان انتخابی مناسب در خصوص مدل دستگاه مد نظر داشت

مطالب و مقالات دستگاه شستشو

نظافت کف سالن های ورزشی با استفاده از دستگاه نظافتی کف شوی صنعتی (اسکرابر)

از این دستگاه نظافتی می توان برای نظافت محیط های ورزشی که نظافت آن محیط ها امری مهم محصوب می شود و باید با دقت و سرعت بیشتر نسبت با محیط های صنعتی انجام گردد چرا که در این محیط ها نظافت امری ضروری برای ورزشکارانی است که در آن محیط به ورزش می پردازند چرا که نظافت نا صحیح این محیط سبب آسیب های جسمی به ورزشکارن می گردد.
و نکته قابل توجه دیگر این است که بعد از نظافت کف در این محل باید کف زمین به سرعت خشک شود چرا که خیس باقی ماند کف باعث خطرات احتمالی نظیر لیز خوردن افراد بر روی سطح و هم چینن پخش آلودگی می گردد.
بسیاری از افرادی که به باشگاه ها مراجعه می نمایند در ابتدا به امر نظافت و پاکیزگی محیط دقت می کنند و نکته بسیار مهمی برای افراد جهت ثبت نام در آن باشگاه ها می باشد.پس بهتر است که برای حفظ پاکیزگی و جذب مشتری برای نظافت از دستگاه ه زمین شوی استفاده نمایند.
با استفاده از این دستگاه های نظافتی می توان همه قسمت های باشگاه را نظافت نمود مانند گوشه ها و کناره ها که در روش های سنتی نظافت آن قسمت ها کاری سخت بود


 ادامه مطلب     

اسکرابر اتوماتیک

دستگاه اسکرابر خودرویی یا اتوماتیک به دستگاهی گفته می شود که قادر باشد که یک محیط وسیع و بزرگ را در محیط های گوناگون را به شکل کامل و بی نقص آن محیط را نظافت کرده و آن را عاری از هر گونه آلودگی نماید.
اسکرابر یا به عبارت دیگر اسکرابر دستگاهی است که به کمک پاشش آب به همراه مواد شوینده بر روی کف و سپس عمل برس زنی کف، آن را تمیز نموده و سطح را عاری از آلودگی ها می نماید و در مرحله آخر بعد از عمل برس زنی دستگاه به کمک سیستم مکش خود آب کثیف به جا مانده از عمل برس زنی را درون مخزن آب کثیف می کشد تا سطح کاملا تمیز و خشک شود.
بعد از اینکه عمل نظافت سطح به اتمام رسید می توان مخزن آب کثیف دستگاه را با استفاده از شیر تخلیه خالی نمود.
در زمین شوی های اتوماتیک یا خودرویی از نظر نوع مصرف انرژی به دو دسته کف شوی برقی و کف شوی شارژی دسته بندی می شود.
در کف شوی های برقی انرژی مورد نیاز دستگاه از طریق کابل برق و نیروی برق شهری تامین می گردد اما در کف شوی های شارژی انرژی مورد نیاز دستگاه با استفاده از باطری تامین می شود.


 ادامه مطلب     

صرفه جویی در مصرف آب با اسکرابر های فلامک ماشین

از جمله مهمترین بحران های امروزی، بحران کم آبی و کمبود آن است که هر کشوری را تهدید می کند و این امر بسیار مهمی است که از هر طریقی که می شود جلوی اسراف آب را گرفت و از آن به بهینه ترین حالت ممکن استفاده کرد.
به همین منظور دستگاه های نظافتی نظیر اسکرابر تولید شده اند که علاوه بر این که سرعت بیشتری در امر نظافت را دارا هستند بلکه آب کمتری را به نسبت نظافت با استفاده از سطل آب و تی مصرف می کنند.
در مراکز و محل هایی که نیاز است امر نظافت برای رعایت هر چه تمام تر بهداشت به صورت روزانه صورت بپذیرد که این امر مستلزم مصرف بسیار زیادی از آب می باشد اما با استفاده از دستگاه های نظافتی چون اسکرابر این مصرف آب به حداقل خود می رسد.
فرقی نمی کند که شما صاحب یک رستوران، کارخانه، باشگاه ورزشی، مرکز خرید، فروشگاه، فرودگاه، شرکت، مرکز درمانیو یا .... باشید در هر صورت می توانید با استفاده از یک دستگاه اسکرابر تمام محیط مورد نظر خورد را با کمترین مصرف آب و به بهترین شکل ممکن نظافت کنید بدون اینکه مشکلی به وجود بیاید.


 ادامه مطلب     

دستگاه اسکرابر(زمین شوی صنعتی) در ساختمان های تجاری و اداری

از جمله معضلاتی که ساختمان های تجاری و اداری با آن رودرو هستن این است که هر چه سطح را تمیز می کنند اما باز هم آن آلوده به باکتری ها ومیکروب ها می باشد که اثرات زیان باری بر روی سطح دارند و از راه های سنتی نمی توان آنها را از بین برد.
بعضی وقتها برای تمیز کردن این سطوح ازهر گونه آلودگی با استفاده از روشهای سنتی زمان زیادی را می گزارند اما نتیجه مطلوب را دریافت نمی کنند.
نظافت با استفاده از وسایلی چون تی و سطل آب نه تنها آلودگی ها را از بین نمی برد بلکه عامل انتقال آلودگی ها و میکروب ها نیز می گردد.
حتی گاهی برای اینکه نتیجه کار را بهبود ببخشند از محلول های شیمیایی به صورت محلول در آب استفاده می کنند که قدرت نظافت را بالا ببرند در صورتی که این خودعاملی می شود که آلودگی بیشتر در یک محل اشباع شده و دیگر نمی توان سطح را نظافت کرد.
در برخی از محیط ها که نظافت و بهداشت حرف اول را می زند نظیر بیمارستان ها و کارخانه های تولییدی مواد غذایی،
برای نظافت آنها دیگر نمی توان از روش های سنتی استفاده کرد چرا که ممکن است به سلامت افراد آسیب وارد کند.
به همین دلیل استفاده از اسکرابر های آنتی باکتریال برای نظافت سطوح مختلف و از بین بردن کامل تمام آلودگی ها و باکتری ها بسیار کاربردی و مهم است.


 ادامه مطلب     

فواید استفاده از دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر(زمین شوی صنعتی) فلامک ماشین

میزان نظافت و پاکیزگی یک فضا یا محیط بسته به نحوه نظافت و استفاده از ابزار های نظافتی به کار برده شده برای آن محیط است.
در امروزه روز با توجه به این موضوع که همه دستگاه ها از جمله دستگاه های نظافت صنعتی هم با توجه به پیشرفت علم، پیشرفته تر شده اند و کارایی و توانایی های آنها نیز افزوده شده است.
حال با کمک گرفتن از این ابزار برای نظافت، این امر آسان تر شده برای افراد و دیگر مانند گذشته نیازی نیست که زمان و انرژی زیادی را صرف نظافت محیط کنیم.
بلکه می توان با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی امر نظافت را در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام داد.
از مهم ترین فواید و مزیت های دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر عبارتند از:
- کاهش آسیب های ناشی از لیز بودن سطح بعد از نظافت
- ایمن بودن اسکرابر(زمین شوی صنعتی) نسبت به استفاده مستقیم از مواد شیمیایی شوینده
- کاهش مصرف انرژی انسانی
- صرفه جویی درزمان
- هزینه کمتر
- پهنای شستشو بیشتر
- کاربرد آسان


 ادامه مطلب     

تفاوت اسکرابر های تولید شده با یک دیگر

اسکرابرهای تولید شده دارای تنوع بالایی هستند که هر کدام از آنها بر حسب نوع نیاز های نظافتی مصرف کننده ها دسته بندی و تولید می گردند.
از اصلی ترین تفاوت اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی با یک دیگر در اندازه پهنای نظافتی آنها است
تفاوت دیگر اسکرابر ها با هم در این است که بر حسب نوع استفاده کاربر از این دستگاه ها به دو دسته سرنشین دار و دستی تقسیم می شوند.
در نوع دستی این دستگاه کاربر در پشت دستگاه قرار می گیرد و آن را برای امر نظافت هل می دهد اما در مدل سرنشین دار این دستگاه که دارای فرمان و صفحه کنترل است کاربر بر روی دستگاه می نشیند و آن را با استفاده از فرمان و صفحه کنترل به مانند یک خودرو هدایت میکند. در واقع می توان گفت تفاوت اصلی نوع سرنشین دار با دستی در وجود و عدم وجود موتور حرکتی است.
تفاوت دیگر اسکرابر ها با یک دیگر در نوع منبع تغذیه آنها است که به دو دسته باطری دار و برقی تقسیم می شوند.
نوع باطری دار دستگاه مناسب استفاده در فضاهایی است که محدودیت استفاده از پریز برق وجود دارد.
تمام اسکرابر های سرنشین دار به دلیل فضای مورد استفاده از آنها که عموما فضاهای خیلی بزرگ و باز هست از نوع باطری دار می باشد که به سادگی بتوان از آن بدون دغدغه وجود یا عدم وجود پریز برق استفاده کرد.


 ادامه مطلب     

دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر دستی (اسکرابر بدون سرنشین)

دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر بدون سرنشین که از این دستگاه در جهت نظافت انواع سطح ها استفاده می شود. این دستگاه توسط یک اپراتور (کاربر) هدایت می شود. این دستگاه اسکرابر بدون سرنشین (دستی) در طرح های و اندازه های متفاوتی به بازار عرضه شده است ازاین رو افراد درهنگام خرید این دستگاه انتخاب های زیادی را دارا هستند.
از اسکرابر(زمین شوی صنعتی) دستی که اندازه آنها کوچک است برای نظافت و شستشوی در محیط های کوچکتر یا فضا های باریک همانند راه رو ها که فضا درون آنها کم است استفاده می شود.
در همه دستگاه های زمینشوی صنعتی قسمتهای برس چرخشی، مخزن آب تمیز و کثیف، تی وموتور وکیوم وجود دارد.
دستگاه با استفاده ازچرخش برس که فشار متناسبی را وارد می نماید بر روی سطح و آن را نظافت می کند و سپس آبهایی که بر روی سطح باقی مانده اند را با استفاده ازسیستم مکش جمع میکند و باعث خشک شدن سطح می شود.


 ادامه مطلب     

اسکرابر چیست ؟

دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر(کف شوی صنعتی) وسیله ایی است که کار نظافت و شستشو انواع سطح را در سه مرحله انجام می دهد.
1- پاشیدن آب و مواد شوینده بر روی سطح مورد نظر
2- عمل برس زدن بر روی سطح برای تمیز کردن آن
3- جمع کردن آب و مواد شوینده باقی مانده بر روی سطح و همچنین خشک کردن سطح به صورت همزمان
به طور کلی هر چه که میزان پهنای شستشوی دستگاه بیشتر باشد در نتیجه سرعت و راندمان کاری افزایش می یابد و زمان کمتری هم صرف انجام کار میشود.
اسکرابر های از نظر نوع نیرو محرکه ی دستگاه به دو دسته تقسیم می شوند:
1-زمین شوی (کف شوی) برقی
2-زمین شوی (کف شوی) باطری دار
و تقسیم بندی اسکرابر ها از نظر نوع هدایت دستگاه هم به دو گروه تقسیم می شوند:
1-اسکرابر دستی
2-اسکرابر سرنشین دار
از جمله مزیت های دستگاه های نظافت صنعتی اسکرابر این است که دارای موتور جلوبرنده اند که این امر به اپراتور کمک به سزایی می کند در انجام سریع امور و هم چنین در نوع بیمارستانی این دستگاه خاصیت آنتی باکتریال وجود دارد که می تواند سطوح را ضد عفونی کند.


 ادامه مطلب     

توضیحات جامعی درباره اسکرابر , انوع آن و نحوه کار دستگاه

از متدوال ترین دستگاه های نظافت صنعتی اسکرابر یا زمین شوی (کف شوی) صنعتی است. این دستگاه قادر است که سطح را به شکل همزمان هم شستشو دهد و هم خشک کند.
از دستگاه های اسکرابر در مکان های متنوع و گوناگونی بهره برده می شود، مانند: مکان های تفریحی، مذهبی، تجاری، صنعتی، اداری، درمانی و ...
نحوه ی کار دستگاه
درکل نحوه ی کارکرد دستگاه بدین صورت است که با پاشیدن آب و مواد شوینده بر روی سطح و چرخش برس بر روی سطح آن را تمیز می کند بعد با استفاده از مکش و تی آب های باقی مانده بر روی سطح را می کشد به داخل مخزن آب کثیف و سپس سطح را خشک می کند.
مدل های گوناگون اسکرابر
در نوع کارکرد همه دستگاه های اسکرابر با هم یکی هستند اما از جهت های مختلفی با هم متفاوت هستند که بر این اساس دسته بندی می شوند.
نوع هدایت
اسکرابر ها دو دسته اند
1- اسکرابر دستی: که در این مدل اپراتور در قسمت پشت دستگاه قرار می گیرد و آن را هدایت می کند.
2- اسکرابر با راننده: در این مدل اپراتور بر روی صندلی دستگاه می نشیند و با استفاده از صفحه کنترل و فرمان آن را هدایت می کند.
اسکرابر های سرنشین دار بیشتر برای محیط های بزرگ و بدون تراکم وسایل استفاده می شود و اسکرابر های دستی بیشتر در محیط های کوچک و سر بسته مورد استفاده قرار میگیرند.


 ادامه مطلب     

امکان استفاده از دستگاه اسکرابر به عنوان پولیشر

با توجه به طراحی کلی دستگاههای اسکرابر می توان از اینگونه دستگاهها در کاربردهای متفاوت استفاده کرد که از این جمله کاربری ها می توان به استفاده از اینگونه دستگاهها به عنوان یک دستگاه پولیشر برای پولیش سطح اشاره کرد .
پولیش سطح چه کاربردی دارد؟
برای سطوحی مثل سنگ ، اپوکسی و ....... کدر شدن یا مات شدن سطح بعد از چند سال معضلی است که بسیاری از سازمانها با آن روبرو هستند که استفاده از یک دستگاه پولیشر می تواند این مشکل را تا حد قابل توجهی مرتفع کند .دستگاههای پولیشر با استفاده از برس های پولیش و با دور بالا و با استفاده از مایع پولیش یا همان واکس های پولیش اقدام به برق انداختن سطح و یا به اصطلاح پولیش کف می کند که با توجه به امکان استفاده از برس های پولیش در دستگاههای اسکرابر این امکان وجود دارد که علاوه بر کاربری این دستگاهها به عنوان یک دستگاه شستشو بعنوان یک دستگاه پولیشرنیز استفاده شوند که تمامی این طراحی ها در راستای افزایش کاربری این دستگاهها و در نهایت افزایش اثرگذاری کیفیت شستشو می باشند .


 ادامه مطلب     

صرفه اقتصادی استفاده از یک دستگاه اسکرابر

امروزه با پیشرفت صنایع مختلف و مکانیزه شدن امور نیاز به استفاده از دستگاههای مکانیزه در امر شستشو بیش از پیش حس شده و مدیران صنایع را به استفاده از اسکرابرها برای شستشوی کف سالنهای تولید ، انبارها و .... سوق داده است.
استفاده از یک دستگاه اسکرابر شاید در نگاه اول به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نباشد ولی با یک نگاه اجمالی به هزینه های استخدام ، بیمه و ... در دراز مدت می توان به این پروسه به چشم یک سرمایه گذاران نگاه کرد که می تواند سهم بسزایی در کاهش هزینه های ماهیانه هر مجموعه ای داشته باشد بطور مثال ماهیانه نظافت و شستشوی یک محیط 2000 متری مستلزم استخدام 2 یا 3 پرسنل می باشد که با احتساب هزینه های مربوط به بیمه و ..... هزینه ای بطور میانگین بین 3 تا 4 میلیون را در پی خواهد داشت که با توجه به استفاده از تی و نیروی انسانی برای شستشو در نهایت نتیجه ای باب دل کارفرما حاصل نخواهد شد . اما استفاده از 1 دستگاه اسکرابر نه تنها کیفیت نظافت و شستشو را تا چندین برابر افزایش داده بلکه می تواند از نیروی انسانی در سطوح دیگر سازمانی مثل تولید که قلب تپنده هر مجموعه ای است استفاده کرد و در دراز مدت نه تنها هزینه ی مربوط به خرید دستگاه را جبران کرد بلکه به چشم یک سرمایه به این دستگاه نگاه کرد .


 ادامه مطلب     

گستره اسکرابر، عاملی مهم جهت انتخاب یک کمپانی

یکی از ویژگی های منحصر بفرد کمپانی IPC ایتالیا طیف وسیع و گسترده انواع و اقسام اسکرابر های نظافتی است که این طیف گسترده تمامی نیازهای نظافتی ارگانها و سازمانها را جوابگو بوده و توانسته شریک قابل اعتمادی در زمینه تأمین اینگونه نیاز سازمانها باشد . 26 مدل اسکرابر در انواع مختلف قابل ارائه در مدل های برقی ، باطری دار و با عرض شستشوهای متفاوت که این 26 مدل را به حدود 100 مدل دستگاه ارتقا داده و این کمپانی را جزء پیشتازان این عرصه کرده است . که این مدعی خود گواهی است بر وسعت و عظمت کمپانی IPC Group ایتالیا ، که نمایندگی انحصاری آن بر عهده ی شرکت فلامک ماشین می باشد . گستره این اسکرابر ها می تواند هرگونه نیازی مرتبط با این سیستم را مرتفع کند که از جمله این نیازها می توان به نیاز به استفاده از دستگاههای زمین شوی در محیط های متفاوت با کارایی های متفاوت و نحوه عملکرد متفاوت اشاره کرد که همه و همه نه تنها محدودیتی در راه انتخاب مدل ، بلکه وجه تمایزی است در راستای انتخاب یک برند و یک کمپانی معتبر.


 ادامه مطلب     

طراحی به روز اسکرابر ساخت کمپانی IPC

یکی از مزایا و ویژگی های کمپانی IPC در راستای تولید انواع تجهیزات نظافتی توجه به بازخوردها و به روز کردن محصولات است که این سیاست در راستای همسو سازی محصولات با نیاز مشتریان می باشد که علیرغم هزینه های گزافی که برای تولید کننده در پی دارد انجام شده و هر روزه محصولات جدیدی را ارائه می کند.
از این جمله تغییرات می توان به طراحی و ساخت انواع اسکرابر های متناسب با نیاز بازار در 6 ماهه اخیر اشاره کرد . لازم بذکر است 2 مدل CT45 و CT80 C تنها در راستای افزایش قدرت در عرصه رقابتی طراحی و به سری محصولات اضافه شده اند اسکرابر هایی در مدل های مختلف سرنشین دار و بدون سرنشین برای کسب سهم عمده ی بازار بین الملل و نیز کسب حداکثری سطح رضایتمندی مشتریان در سراسر دنیا .
اینگونه است که برندی چون IPC توانسته یکی از بزرگان این عرصه در سطح بازار بین الملل بوده و سهم بسزایی در پیشبرد طراحی اینگونه دستگاهها داشته باشد.


 ادامه مطلب     

استفاده از بهترین ها در ساخت اسکرابر ها

یکی از سیاست های کاری کمپانی IPC ایتالیا در راستای تولید انواع اسکرابر ها استفاده از بهترین مواد اولیه و نیز بزرگترین پیمانکارن مرتبط با عرصه تولید اینچنین دستگاهها می باشد که از این قیبل می توان به استفاده از بهترین (Material) ، مواد اولیه جهت تولید انواع تیغه های لاستیکی ، برس ها ، مخازن آب و ...... اشاره کرد که تجمیع این قطعات و لوازم در کنار هم دستگاهی را پدید آورده که با بهترین کیفیت ، نیاز نظافتی هر سازمانی را مرتفع و طول عمر مفید اینگونه دستگاههای اسکرابر را در قیاس با دستگاههای مشابه به طرز غیر قابل باوری افزایش می دهد بطور کلی در اسکرابر های تولیدی، کیفیت قطعات و لوازم جانبی ماشین آلات است که در نهایت کیفیت محصول را ارتقا داده و سبب ایجاد وجه تمایز با اسکرابر های مشابه بازار می گردد .
پس اینگونه است که برندی چون IPC ایتالیا توانسته یکی از بزرگان این عرصه در سطح بازار بین الملل بوده و سهم بسزایی در پیشبرد طراحی اینگونه دستگاهها داشته باشد .


 ادامه مطلب     

وجه تمایز باطری و شارژر اسکرابر IPC

در خصوص اسکرابرهای باطری دار مبحث باطری و شارژر و نیز کیفیت باطری ها مطلبی بسیار مهم و تأثیرگذار می باشد که می تواند خریدار را در انتخاب یک برند مناسب راهنمایی کند.
بطور کلی باطری هایی که برروی دستگاههای اسکرابر قرار می گیرند به 2 نوع باطری های ژل و اسیدی تقسیم می شوند که با توجه به دردسرهای باطری های اسیدی مربوط به بررسی میزان سطح آب باطری و نیز اضافه کردن آب مقطر و مسایل اینچنینی این نوع باطری ها ذره ذره در حال حذف از صحنه رقابت بوده و باطری های ژل جایگزین می شوند.
باطری های ژل با توجه به عدم احتیاج به نگهداری و مراقبت های معمول مربوط به باطری های اسیدی طرفدار بیشتری داشته و بازار بیشتری را از آن خود کرده اند.
یکی از مزیت های انحصاری کمپانی IPC ایتالیا اقدام به تولید باطری و شارژر اختصاصی می باشد که توانستهIPC را به تنها کمپانی تولید کننده باطری و شارژر بدل کرده و درخصوص اسکرابرهای باطری دار این کمپانی را پیشرو عرصه رقابتی کند .
کلیه ی باطری های ساخت IPC ایتالیا با تکنولوژی استفاده از الکترولیت های ژله ای ساخته شده که این امر خود سبب افزایش کارایی و طول عمر باطری ها شده و هزینه های تعمیراتی دستگاه اسکرابر را به شدت کاهش می دهد .


 ادامه مطلب     

کاربرد دستگاه های اسکرابر

امروزه با توجه به پیشرفت های روزافزون صنایع مختلف و نیز روند مکانیزه کردن امور جهت افزایش کارایی سیستم ها و استفاده از نیروی انسانی در سطوح کارآمدتر روند استفاده از دستگاههای مکانیزه اسکرابر روزافزون بوده و صنایع مختلف اقدام به استفاده از دستگاههای اسکرابر مدرن به جای نیروی انسانی کرده اند .
اینگونه اسکرابرها با توجه به کارایی بالایی که دارند سبب افزایش کیفیت نظافت و نیز بهداشت محیط شده و نیروی انسانی را به سمت سطوح دیگر جهت کاربری بیشتر هدایت می کند که این در دراز مدت به نوعی یک سرمایه گذاری محسوب شده و سبب کاهش هزینه های استخدام ، هزینه های جانبی و .... خواهد شد.
هر دستگاه نظافتی اسکرابر ، به تنهایی می تواند به جای چندین نیروی انسانی فعالیت کند که این بدین معنا است که دیگر برای نظافت محیط های با متراژ بالا نیازی به استخدام چندین نفر نبوده و با بهره گیری از سیستم های نظافت مکانیزه کیفیت کار را تا چندین برابر بالا خواهد برد.
این اسکرابرها با توجه به مزایای متعددی که در زمینه های مختلف دارند کلیه ی نیازهای نظافتی مجموعه ها را مرتفع کرده و با داشتن مزایایی از قبیل استفاده از انواع لوازم جانبی سبب افزایش سطح کاربری این دستگاهها شده بدین معنا که دیگر این دستگاهها تنها یک سیستم شستشوی ساده نخواهد بود و با توجه به امکان استفاده از لوازم جانبی مرتبط امکان استفاده بعنوان یک دستگاه ضدعفونی کننده ، پولیشر، براق کننده و یا لایه بردار استفاده خواهند شد.


 ادامه مطلب     

نکاتی در خصوص موتورهای اسکرابرها

یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین عوامل در بالا بردن طول عمر اسکرابرها و نیز کاهش هزینه های تعمیراتی، سیستم مربوط به انتقال نیروی اسکرابرها می باشد.
سیستم انتقال نیروی موتور اسکرابر در دستگاهها از طریق گیربکس ، تسمه و یا زنجیر انجام می پذیرد که در مقام قیاس با یکدیگر از معایب و مزایایی برخوردار می باشند. با توجه به استهلاک در سیستم انتقال نیروی تسمه و یا زنجیر معمولا این ساز و کار در دراز مدت با استهلاک بسیار بالایی مواجه شده و روند استفاده از دستگاه اسکرابر را دچار مشکل می کند ولی در سیستم گیربکس با توجه به استفاده از چرخ دنده های فولادی شناور در گیربکس و یا روغن تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده و سبب افزایش راندمان کاری و طول عمر موتور شده و نیز هزینه های تعمیراتی دستگاه را به شدت کاهش می دهد.
در خصوص اسکرابرهای تولیدی کمپانی IPC ایتالیا سعی شده تا تماما" از سیستم گیربکس در سیستم انتقال نیروی موتور ها استفاده شود که این خود نیز سبب بوجود آمدن یک مزیت انحصاری و نیز افزایش سطح کیفی اینگونه دستگاهها شده است .


 ادامه مطلب     

مزایای اسکرابر ساخت کمپانی IPC

بطور کلی کلیه دستگاههای اسکرابر قابلیت شستشو و خشک کنی زمین را دارند ولی آن چیزی که این اسکرابرها را از یکدیگر متمایز می کند ویژگی های و مزیت های انحصاری دستگاههای اسکرابراست که در این مطلب سعی شده تا توضیحاتی مختصر در این زمینه ارائه شود.
- مزیت های دستگاههای اسکرابر کمپانی IPC ایتالیا در قیاس با دیگر برندها به شرح زیر می باشد.
1- امکان تنظیم فشار برس متناسب با میزان آلودگی سطح
2- امکان بالا کشیدن اتوماتیک تیغه تی در هنگام حرکت به عقب
3- مجهز به شناورهای کنترل کننده سطح آب در داخل مخازن آب
4- دارای نشانگر میزان ارتفاع مجاز پرز برس جهت اعلام زمان تعویض
5- توزیع وزن آب موجود برروی شاسی دستگاه جهت ایجاد توازن
6- مجهز به سیستم کاهش سرعت در حین دورزدن دستگاههای سرنشین دار جهت جلوگیری از واژگونی دستگاه
7- بهره گیری از سیستم انتقال نیروی گیربکس در کلیه موتورها
8- بهره گیری از باطری ها و شارژر فابریک ساخت کمپانی IPC ایتالیا که خود سبب مطابقت بیشتر باطری با دستگاه و نیز سبب افزایش طول عمر باطری ها شده است .
این چندمورد تنها مواردی از مزیت های دستگاههای زمین شوی کمپانی IPC ایتالیا در قیاس با سایر برندها است که موجبات پیشتازی این برند را در بازار رقابت بین الملل فراهم کرده است .


 ادامه مطلب     

چگونه یک اسکرابر مناسب انتخاب کنیم

در ابتدا لازم است توضیحات مختصری در خصوص کلیت کار زمین شوی ها (اسکرابرها) و نیز جایگاه بین المللی کمپانی تولید کننده این دستگاه ها ارائه دهیم تا با دیدی باز در این خصوص تصمیم گیری نمایید.
دستگاه های زمین شوی بطور کلی دارای قابلیت شستشوی زمین، جمع آوری آب کثیف ایجاد شده و خشک کنی بطور همزمان می باشند، هر یک از دستگاه ها بنا به حجم مخزن، عرض برس و عرض خشک کنی، راندمان کاری متفاوتی دارند که متناسب با متراژ محیط مورد استفاده، طبقه بندی و ارائه می شوند.
نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه زمین شوی(اسکرابر) در نظر گرفت عبارتند از :
-1 متراژ کاری محیط مورد نظر جهت شستشو
-2 محدودیت زمانی جهت نظافت محیط مورد نظر
-3 امکان دسترسی به برق شهر و یا استفاده از باطری
با در نظر گرفتن موارد فوق و نظر به تمایل استفاده از موتورهای جلوبرنده در سیستم رانش دستگاه ها و یا استفاده از دستگاه های سرنشین دار جهت افزایش سرعت کار می توان انتخابی مناسب در خصوص مدل دستگاه مد نظر داشت.
و در نهایت جهت یک انتخاب صحیح می بایست کمپانی سازنده ای را انتخاب نمود که برند معتبری در سطح جهانی بوده و نمایندگی انحصاری فروش و همچنین خدمات پس از فروش در ایران داشته باشد که عملکرد آن نمایندگی بخصوص در مورد خدمات پس از فروش مورد تایید مشتریان قبلی بوده باشد.
شرکت فلامک ماشین از دیرباز مفتخر است نمایندگی انحصاری کمپانی Gansow آلمان، یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدکننده انواع اسکرابر، را در اختیار داشته باشد.
Gansow زیر مجموعه آلمانی کمپانی IPC Group ایتالیا است که با بیش از 30 سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع اسکرابرها، یکی از سردمداران این عرصه در بازار بین المللی به شمار می رود.
همسو با شرکت معظم IPC Group، شرکت فلامک ماشین نیز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش توانسته است سهمی بزرگ در تامین نیازهای صنعت کشور عزیزمان داشته و نامی نیک در این عرصه از خود بجای بگذارد.


 ادامه مطلب     
   ادامه ...

CT15B35

دستگاه شستشو باطری دار

دستگاه شستشو CT15B35 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT15B35 مخزن آب 15 لیتری
دستگاه شستشو CT15B35 پهنای شستشوی 35cm


 جزئیات

CT15C35

دستگاه شستشو برقی

دستگاه شستشو CT15C35 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT15C35 مخزن آب 15 لیتری
دستگاه شستشو CT15C35 پهنای شستشوی 35cm


 جزئیات

CT30B45

دستگاه شستشو باطری دار

دستگاه شستشو CT30B45 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT30B45 مخزن آب 30 لیتری
دستگاه شستشو CT30B45 پهنای شستشوی 45cm


 جزئیات

CT30C45

دستگاه شستشو برقی

دستگاه شستشو CT30C45 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT30C45 مخزن آب 30 لیتری
دستگاه شستشو CT30C45 پهنای شستشوی 45cm


 جزئیات

CT45B50

دستگاه شستشو باطری دار

دستگاه شستشو CT45B50 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT45B50 مخزن آب 45 لیتری
دستگاه شستشو CT45B50 پهنای شستشوی 50cm


 جزئیات

CT45C50

دستگاه شستشو برقی

دستگاه شستشو CT45C50 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT45C50 مخزن آب 45 لیتری
دستگاه شستشو CT45C50 پهنای شستشوی 50cm


 جزئیات

CT40B50

دستگاه شستشو باطری دار

دستگاه شستشو CT40B50 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT40B50 مخزن آب 40 لیتری
دستگاه شستشو CT40B50 پهنای شستشوی 50cm


 جزئیات

CT40C50

دستگاه شستشو برقی

دستگاه شستشو CT40C50 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT40C50 مخزن آب 40 لیتری
دستگاه شستشو CT40C50 پهنای شستشوی 50cm


 جزئیات

CT40B/C50

دستگاه شستشو برقی/باطری دار

دستگاه شستشو CT40B/C50 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT40B/C50 مخزن آب 40 لیتری
دستگاه شستشو CT40B/C50 پهنای شستشوی 50cm


 جزئیات

CT40BT50

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT40BT50 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT40BT50 مخزن آب 40 لیتری
دستگاه شستشو CT40BT50 پهنای شستشوی 50cm


 جزئیات

CT40B/CT50

دستگاه شستشو برقی/باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT40B/CT50 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT40B/CT50 مخزن آب 40 لیتری
دستگاه شستشو CT40B/CT50 پهنای شستشوی 50cm


 جزئیات

CT55B55

دستگاه شستشو باطری دار

دستگاه شستشو CT55B55 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT55B55 مخزن آب 55 لیتری
دستگاه شستشو CT55B55 پهنای شستشوی 55cm


 جزئیات

CT55C55

دستگاه شستشو برقی

دستگاه شستشو CT55C55 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT55C55 مخزن آب 55 لیتری
دستگاه شستشو CT55C55 پهنای شستشوی 55cm


 جزئیات

CT55B/CT60

دستگاه شستشو برقی/باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT55B/CT60 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT55B/CT60 مخزن آب 55 لیتری
دستگاه شستشو CT55B/CT60 پهنای شستشوی 60cm


 جزئیات

CT55BT60

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT55BT60 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT55BT60 مخزن آب 55 لیتری
دستگاه شستشو CT55BT60 پهنای شستشوی 60cm


 جزئیات

CT55CT60

دستگاه شستشو برقی با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT55CT60 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT55CT60 مخزن آب 55 لیتری
دستگاه شستشو CT55CT60 پهنای شستشوی 60cm


 جزئیات

CT70BT70

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT70BT70 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT70BT70 مخزن آب 70 لیتری
دستگاه شستشو CT70BT70 پهنای شستشوی 70cm


 جزئیات

CT70CT70

دستگاه شستشو برقی با موتور جلوبرنده

دستگاه شستشو CT70CT70 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT70CT70 مخزن آب 70 لیتری
دستگاه شستشو CT70CT70 پهنای شستشوی 70cm


 جزئیات

CT70B/CT70

دستگاه شستشو برقی/باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT70B/CT70 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT70B/CT70 مخزن آب 70 لیتری
دستگاه شستشو CT70B/CT70 پهنای شستشوی 70cm


 جزئیات

CT90BT85

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT90BT85 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT90BT85 مخزن آب 90 لیتری
دستگاه شستشو CT90BT85 پهنای شستشوی 85cm


 جزئیات

CT100BT85

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT100BT85 بدون سرنشین
دستگاه شستشو CT100BT85 مخزن آب 100 لیتری
دستگاه شستشو CT100BT85 پهنای شستشوی 85cm


 جزئیات

ct70Rider

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو ct70Rider سرنشین دار
دستگاه شستشو ct70Rider مخزن آب 70 لیتری
دستگاه شستشو ct70Rider پهنای شستشوی 70cm


 جزئیات

CT80BT55

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT80BT55 سرنشین دار
دستگاه شستشو CT80BT55 مخزن آب 80 لیتری
دستگاه شستشو CT80BT55 پهنای شستشوی 55cm


 جزئیات

CT80BT70

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT80BT70 سرنشین دار
دستگاه شستشو CT80BT70 مخزن آب 80 لیتری
دستگاه شستشو CT80BT70 پهنای شستشوی 70cm


 جزئیات

CT110BT85

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT110BT85 سرنشین دار
دستگاه شستشو CT110BT85 مخزن آب 110 لیتری
دستگاه شستشو CT110BT85 پهنای شستشوی 85cm


 جزئیات

CT160BT95

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT160BT95 سرنشین دار
دستگاه شستشو CT160BT95 مخزن آب 160 لیتری
دستگاه شستشو CT160BT95 پهنای شستشوی 95cm


 جزئیات

CT230BT105

دستگاه شستشو باطری دار با موتور جلو برنده

دستگاه شستشو CT230BT105 سرنشین دار
دستگاه شستشو CT230BT105 مخزن آب 230 لیتری
دستگاه شستشو CT230BT105 پهنای شستشوی 105cm


 جزئیات
تلفن شرکت

8 - 88535444 (021)

تلفن همراه شرکت

1399240 (0912)

لینک های دسترسی سریع falamakmachine.com facebook page falamakmachine.com twitter page falamakmachine.com google plus page falamakmachine.com youtube page falamakmachine.com instagram page falamakmachine.com aparat page falamakmachine.com namasha page falamakmachine.com rss page

تلفن : 8 - 02188535444
فکس : 02188747810
email : famacoiran@yahoo.com
آدرس : تهران - خ سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20