اسکرابر بیمارستانی

اسکرابر بیمارستانی - اسکرابر بیمارستانی با قابلیت شستشوی زمین و
 خشک کنی ،اسکرابر بیمارستانی  با طول عمر بالا

اسکرابر بیمارستانی - اسکرابر بیمارستانی با قابلیت شستشوی زمین و خشک کنی ،اسکرابر بیمارستانی با طول عمر بالا

بیمارستان ها ومراکز بهداشتی درمانی به دلیل خاص بودن فضا وهمچنین حفظ نظافت دائمی آن نیازمند وسیله ای هستند که در کوتاه ترین زمان بتوان بهترین سطح از نظافت را برای محیط درمانی به دست آورد.اسکرابر مناسب ترین وسیله برای نظافت و شستشوی محیط های درمانی و بهداشتی و همچنین بیمارستان ها است چرا که علاوه بر اهمیت کیفیت نظافت در این مکان ها زمان و سرعت شستشو بسیار مهم است.توانایی اسکرابر بیمارستانی بدین گونه است که در هنگام شستشو ونظافت محیط حساس بیمارستان را تحت تاثیر قرار ندهد.
اسکرابرهای بیمارستانی یا آنتی باکتریال از نمونه های موفق اسکرابر های صنعتی است که به صورت تخصصی در نوع آنتی باکتریال برای مکان هایی مانند بیمارستان ها،مراکز بهداشتی و درمانی،آزمایشگاه ها و مطب ها و ...تولید شده اند.
نمونه هایی از این اسکرابر ها در دو نوع اسکرابر های سرنشین دار و اسکرابر های بدون سرنشین ارائه شده اند که می توانید آن هارا در بخش محصولات مربوط به زمین شوی صنعتی مشاهده نمایید.

اسکرابر های بیمارستانی فلامک ماشین ساخت کمپانی IPC ایتالیا که توانایی شستشوی زمین و سپس خشک کردن آن را دارد . این نوع اسکرابر های نظافت که برای بیمارستان کاربرد دارد از طول عمر بالایی برخوردار است.

مقالات اسکرابر بیمارستانی

کارکرد دستگاه اسکرابر فلامک ماشین،دستکگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر

کارکرد دستگاه اسکرابر فلامک ماشین،دستکگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر

دستگاه اسکرابر فلامک ماشین به ما کمک می کند این اجزاء عمل نظافت را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام دهند.
اجزای تشکیل دهنده اصلی در اسکرابر(زمین شوی صنعتی) یا کف شوی درهمه مدل های گوناگون این دستگاه یکی است و فقط این دستگاه ها از لحاظ شکل ظاهری با هم متفاوت هستند.
دستگاه اسکرابر(زمین شوی صنعتی) ازنظر راندمان کاری و میزان کار انجامی برابر با ده نیروی انسانی است و همچنین مصرف کمتری در آب و مواد شوینده درامر نظافت دارد که این عوامل سبب می شود که استفاده از دستگاه بسیار مقرون به صرفه باشد
به طور کلی هر چه که میزان پهنای شستشوی دستگاه بیشتر باشد در نتیجه سرعت و راندمان کاری افزایش می یابد و زمان کمتری هم صرف انجام کار میشود.

برتری اسکرابر فلامک ماشین و تنوع آن، دستگاه اسکرابر صنعتی،ماشین اسکرابر

برتری اسکرابر فلامک ماشین و تنوع آن، دستگاه اسکرابر صنعتی،ماشین اسکرابر

دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر(کف شوی صنعتی) شرکت فلامک ماشین ،دستگاهی صنعتی است که عمل نظافت و شستشو انواع سطح را در سه مرحله به صورت دائو و با بالاترین کیفیت انجام می دهد.
1- پاشیدن آب و مواد شوینده بر روی سطح مورد نظر
2- عمل برس زدن بر روی سطح برای تمیز کردن آن
3- جمع کردن و خشک نمودن آب و مواد شوینده باقی مانده بر روی سطح و همچنین خشک کردن سطح به صورت همزمان
نمونه های بسیار متنوعی از دستگاه های اسکرابر توسط مجموعه فلامک ماشین ارائه شده است که در بخش مربوط به محصولات زمین شوی صنعتی قابل مشاهده است.

بهترین دستگاه اسکرابر،اسکرابر صنعتی فلامک ماشین،ماشین اسکرابر

بهترین دستگاه اسکرابر،اسکرابر صنعتی فلامک ماشین،ماشین اسکرابر

دستگاه های اسکرابر باطری دار یا اسکرابرهای سرنشین دار در ساختار ظاهری خود شبیه به خودرو هستند و برای هدایت از فرمانی شبیه به فرمان خودرو بهره می برند.اندازه اسکرابر های باطری دار در مقایسه با اسکرابر های برقی بزرگتر است و به همین دلیل برای مکان هایی با مساحت زیاد به کار گرفته می شود.
اسکرابرهای فلامک ماشین در ابعاد و اندازه های متفاوت مناسب با نیازکاربران و باتوجه به مساحت و متراژ محیط در اندازه های گوناگون ساخته شده است.

اسکرابر باطری دار چیست؟،اسکرابر صنعتی،اسکرابر فلامک ماشین،اسکرابر

اسکرابر باطری دار چیست؟،اسکرابر صنعتی،اسکرابر فلامک ماشین،اسکرابر

اسکرابر باطری دار:یکی دیگر از انواع دستگاه های اسکرابر که توسط کمپانی IPC و شرکت فلامک ماشین ارائه شده است،دستگاه های اسکرابر باطری دار است.معمولا از باطری ها برای تمامی وسایلی که برای انجام فرایند خود نیاز به برق دارند،استفاده می شود و به صورت معمول کاربرد اساسی باطری برای برقی از ابزار و وسایل الکتریکی زمانی است که بنا به شرایط امکان اتصال مستقیم دستگاه به برق شهری به کمک سیم ها وجود ندارد.در اینجاست که نقش استفاده از باطری ها پررنگ تر می شود.سازندگان و طراحان دستگاه های اسکرابر فلامک ماشین با در نظر گرفتن کاربری دستگاه های اسکرابر در فضاهای بسیار بزرگ و محدود بودن امکانات اتصال برق و متراژ سیم،به طراحی و ساخت دستگاه های اسکرابر باطری دار پرداخته اند.

مطالب اسکرابر بیمارستانی

محصولات اسکرابر بیمارستانی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات