زمین شوی آنتی باکتریال

زمین شوی آنتی باکتریال - زمین شوی آنتی باکتریال باطری دار و برقی ، 
زمین شوی آنتی باکتریال  شستشوی مکانیزه انواع سطوح

زمین شوی آنتی باکتریال - زمین شوی آنتی باکتریال باطری دار و برقی ، زمین شوی آنتی باکتریال شستشوی مکانیزه انواع سطوح

بیمارستان ها ومراکز بهداشتی درمانی به دلیل خاص بودن فضا وهمچنین حفظ نظافت دائمی آن نیازمند وسیله ای هستند که در کوتاه ترین زمان بتوان بهترین سطح از نظافت آنتی باکتریال را برای محیط درمانی به دست آورد.اسکرابر و زمین شوی آنتی باکتریال مناسب ترین وسیله برای نظافت و شستشوی محیط های درمانی و بهداشتی و همچنین بیمارستان ها است چرا که علاوه بر اهمیت کیفیت نظافت در این مکان ها زمان و سرعت شستشو بسیار مهم است.توانایی اسکرابر بیمارستانی بدین گونه است که در هنگام شستشو ونظافت محیط حساس بیمارستان را تحت تاثیر قرار ندهد.

زمین شوی آنتی باکتریال فلامک ماشین ساخت کمپانی IPC ایتالیا که در دو مدل زمینشوی آنتی باکتریال باطری دار و زمین شوی آنتی باکتریال برقی ساخته می شود.زمین شوی آنتی باکتریال قادر است .

مقالات زمین شوی آنتی باکتریال

دید مناسب در کار با دستگاه اسکرابر،دستگاه اسکرابرصنعتی،اسکرابر با کیفیت

دید مناسب در کار با دستگاه اسکرابر،دستگاه اسکرابرصنعتی،اسکرابر با کیفیت

یکی از مهم ترین و اثر گذار ترین ویژگی های کف شوی های صنعتی یا همان دستگاه اسکرابر صنعتی وسعت دیدی است که به کاربر می دهد که بتواند به آسانی عمل نظافت را انجام دهد و هیچ قسمت آلوده ای را جای نگذارد.
محل قرار گرفتن کاربر در بعضی از دستگاه های اسکرابر به گونه ایی تعبیه شده که کاربر پشت آن قرار بگیر که در این حالت کاربر نمی تواند تسلط کامل بر روی محیط داشته باشد و در این صورت نظافت کامل صورت نمی پذیرد. و یک ریسک دیگری که در این حالت وجود دارد این است که کاربر نمی تواند موانع را ببیند و این خود موجب افزایش آسیب به دستگاه و کاربر و وسایل موجود در محل می شود.
در اسکرابر هایی که توسط کمپانی ipc ایتالیا تولید شده اند می تواند کاربر بر روی دستگاه بنشیند و آن را هدایت نمیاد و در بهترین حالت ممکن فضا را نظافت کند.

کاربرد انواع اسکرابر های صنعتی برای نظافت،انواع اسکرابر صنعتی،ماشین های اسکرابر

کاربرد انواع اسکرابر های صنعتی برای نظافت،انواع اسکرابر صنعتی،ماشین های اسکرابر

در فضاهایی که شلوغ و پر رفت و آمد هستند از دستگاه های نظافتی نظیر اسکرابر صنعتی برای نظافت و رفع آلودگی ها در آن محیط ها استفاده می شود.
اکنون این سوال پیش می آید که برای نظافت این فضا ها از چه دستگاه اسکرابری برای نظافت استفاده کنیم بهتر است.
از آن جایی که دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع کاربردشان به دو دسته اسکرابر دستی واسکرابر سرنشین دار تقسیم می شوند بهتر است که از دستگاه اسکرابر دستی که سایز و ابعاد کوچکتری به نسبت دستگاه اسکرابر سرنشین دار دارا است برای نظافت فضا هایی استفاده کنیم که کوچکتر هستند و یا این که تراکم وسایل و ابزار هایی که در آن محیط قرار دارند بیشتر است.
از دستگاه اسکرابر سرنشین دار هم بهتر است برای نظافت فضاهایی استفاده شود که در آن فضا ها با تراکم وسایل مواجه نیستیم که مانع عملکرد صحیح دستگاه شوند چرا که دستگاه اسکرابر سرنشین دارای سایز بزرگتری به نسبت دستگاه اسکرابر دستی است و نیاز به فضای آزاد تری برای عمل نظافت دارد
نکته دیگر این است که در فضاهایی که نیاز است عمل نظافت سریع تر صورت بپذیرد و یا اینکه وسعت فضا به قدری است که نظافت با دستگاه اسکرابر دستی ممکن است سخت باشد و یا کند تر صورت بگیرد راه درست این است که از دستگاه اسکرابر سرنشین دار که دارای سرعت بیشتر و هم چنین پهنای شستشوی بیشتری است استفاده کنیم و چون کاربر در هنگام استفاده از آن بر روی قسمتی که بر روی دستگاه تعبیه شده است می نشیند دیگر خسته نمی شود.توانایی تنظیم و کنترل فشار برس های اسکرابر صنعتی
یکی از اصلی ترین قطعات در دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر برس آن می باشد که نقش تعیین کننده ایی در میزان کیفیت نظافت انجام شده دارا است.
چرا که برس در دستگاه اسکرابر صنعتی است که کمک می کند تمام لکه ها و آلودگی های موجود بر روی سطح را بزداید وآن را عاری از هر گونه آلودگی کند.
در نتیجه هر چه قابلیت ها و کنترل ها بر روی برس اسکرابر بیشتر باشد قدرت مانور دستگاه و هم چنین قدرت پاک کنندگی آن نیز بالا تر می رود.
توانایی کنترل فشار برس در دستگاه اسکرابر صنعتی که کاربر می تواند با استفاده از این توانایی در اسکرابر در قسمت هایی که آلودگی بیشتره و نیاز به نظافت عمیق تر و بیشتری دارد از چرخش برس بر روی سطح با قدرت و فشار بیشتر استفاده کند که نتیجه کار بهتر گردد.مخزن های آب دستگاه اسکرابر صنعتی
برای تمام دستگاه های اسکرابر صنعتی یا همان زمین شوی صنعتی دو مخزن آب ضرروی است.
یکی از این مخزن ها محل نگه داری آب تمیز می باشد و دیگری محل نگه داری آب کثیف باقی مانده از عمل نظافت.
مخزنی که آب تمیز را نگه داری می کند برای این است که دستگاه در هنگام نظافت بتواند آب درون این مخزن را از طریق سسیستم پاشش خود بر روی سطح بریزد و آن را شستشو و نظافت کند.
در برخی مواقع که نیاز است می توان مواد شو ینده را نیز به داخل این مخزن ریخت و برای نظافت از مخلوط آب تمیز و شوینده برای بالا بردن کیفیت نظافت استفاده کرد.
به دلایل که در بالا گفته شد مخزن نقشی اصلی در دستگاه اسکرابر دارد پس مقاوم بودن آن برای داشتن عمر طولانی تر ضروری است به همین جنس بدنه مخزن های آب تمیز و کثیف اسکرابر از پلی اتیلن با قابلیت ضد خورندگی است.

اهمیت اندازه گیری سطح نظافتی در انتخاب یک اسکرابر مناسب،دستگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر

اهمیت اندازه گیری سطح نظافتی در انتخاب یک اسکرابر مناسب،دستگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر

برای انتخاب یک دستگاه اسکرابر مناسب برای نظافت یک فضا، اندازه گیری آن فضا از اهمیت بالایی برخوردار است.
نکته مهم دیگر در این مورد این است که باید قبل از انتخاب اسکرابر به این دقت کرد که اندازه در های ورودی و خروجی و هم چنین اندزاه درب آسانسور و میزان ظرفیت آسانسور، عرض راه رو ها؛ همه این موارد باید دقیق اندازه گیری شود که بتوان اسکرابری را تهیه کرد که به آسانی بتواند از این محیط ها عبور کند و آن ها را نظافت نماید.
برای انتخاب درست میان اسکرابر سرنشین دار و دستی باید به اندازه و تراکم محیط دقت کرد.
چرا که برای نظافت فضا های کوچک با تراکم وسایل بهتر است از اسکرابر دستی و برای نظافت فضا های بزرگ از اسکرابر سرنشین دار استفاده کرد.
باید در زمان انتخاب اسکرابر به عامل هایی نظیر اندزاه پهنایی شستشوی دستگاه حجم مخزن های آب تمیز و کثیف آن نیز دقت شود چرا که این عامل ها خود بر روی عمل نظافت تاثیر به سزایی دارند

دستگاه اسکرابر فلامک ماشین،بهترین اسکرابر صنعتی،اسکرابر  با کیفیت

دستگاه اسکرابر فلامک ماشین،بهترین اسکرابر صنعتی،اسکرابر با کیفیت

دستگاه اسکرابر دستگاهی نظافت صنعتی است که از آن برای نظافت و شستشوی انواع سطوح به صورتی کاملا مکانیزه استفاده می شود.
از این دستگاه بیشتر در مجموعه های شرکت های بزرگ برای نظافت استفاده می شود چرا که در این فضا ها به دلیل وسعت محیط و اهمیت بیشتر نظافت نیاز است که فضا در زمان کمتر و با کیفیت بالاتری از روش های سنتی عمل نظافت صورت بگیرد.
با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می توان به شکل همزمان سطح را شستشو کرد و سپس خشک نمود که این قابلیت دستگاه باعث می شود که آلودگی پخش نشود و سطح به صورت کامل نظافت شود بر خلاف نظافت با روش های سنتی که بعد از عمل طی کشیدن هنوز زمین خیس باقی می ماند و این باعث می شود که در آن قسمت رفت و آمد مختل شود و به صورت کامل یک محیط نظافت نشود.
اسکرابر صنعتی قادر است که انواع سطوح را نظافت کند بدون اینکه کوچکترین لکه ایی باقی بگذارد علاوه بر این ها اسکرابر ها قادرند که زباله هایی که به صورت ریز گرد و یا گردو غبار هستند را جمع آوری کنند و سطح را کاملا پاکسازی نمایند.

مطالب زمین شوی آنتی باکتریال

محصولات زمین شوی آنتی باکتریال

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات