کف شوی مخصوص استفاده در هتل

کف شوی مخصوص استفاده در هتل - کف شوی مخصوص استفاده در هتل نظافت متراژ های وسیع ، کف شوی مخصوص استفاده در هتل  قابلیت پولیش کردن

کف شوی مخصوص استفاده در هتل - کف شوی مخصوص استفاده در هتل نظافت متراژ های وسیع ، کف شوی مخصوص استفاده در هتل قابلیت پولیش کردن

دستگاه شستشوی زمین یا اسکرابر از پرکاربرد ترین ماشین های نظافت صنعتی محسوب می شود.همانطور که آز نام آن پیداست دستگاه شستشوی زمین یا اسکرابر قابلیت شستشو و نظافت زمین را با استفاده از آب و مواد شوینده دارد و علاوه بر آن همزمان زمین را خشک کرده و کاملا تمیز می نماید.محیط هایی همچون هتل ها که از فضایی وسیع برخوردار هستند معمولا به واسطه دستگاه های اسکرابر نظافت می شوند.مدل های مختلف این دسته از ماشین های شستشوی مکانیزه یا اسکرابر که توسط فلامک ماشین ارائه شده است در قسمت محصولات اسکرابر قابل مشاهده است.

کف شوی مخصوص استفاده در هتل فلامک ماشین ساخت کمپانی IPC ایتالیا با 30 سابقه تجربه. کف شوی مخصوص استفاده در هتل که توانایی نظافت و شستشوی سطح هایی با مساحت بسیار را دارا می باشد .کف شوی مخصوص استفاده در هتل توانایی پولیش کردن سطوح مختلف را نیز دارا می باشد.

مقالات کف شوی مخصوص استفاده در هتل

کاربرد انواع اسکرابر های صنعتی برای نظافت،انواع اسکرابر صنعتی،ماشین های اسکرابر

کاربرد انواع اسکرابر های صنعتی برای نظافت،انواع اسکرابر صنعتی،ماشین های اسکرابر

در فضاهایی که شلوغ و پر رفت و آمد هستند از دستگاه های نظافتی نظیر اسکرابر صنعتی برای نظافت و رفع آلودگی ها در آن محیط ها استفاده می شود.
اکنون این سوال پیش می آید که برای نظافت این فضا ها از چه دستگاه اسکرابری برای نظافت استفاده کنیم بهتر است.
از آن جایی که دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع کاربردشان به دو دسته اسکرابر دستی واسکرابر سرنشین دار تقسیم می شوند بهتر است که از دستگاه اسکرابر دستی که سایز و ابعاد کوچکتری به نسبت دستگاه اسکرابر سرنشین دار دارا است برای نظافت فضا هایی استفاده کنیم که کوچکتر هستند و یا این که تراکم وسایل و ابزار هایی که در آن محیط قرار دارند بیشتر است.
از دستگاه اسکرابر سرنشین دار هم بهتر است برای نظافت فضاهایی استفاده شود که در آن فضا ها با تراکم وسایل مواجه نیستیم که مانع عملکرد صحیح دستگاه شوند چرا که دستگاه اسکرابر سرنشین دارای سایز بزرگتری به نسبت دستگاه اسکرابر دستی است و نیاز به فضای آزاد تری برای عمل نظافت دارد
نکته دیگر این است که در فضاهایی که نیاز است عمل نظافت سریع تر صورت بپذیرد و یا اینکه وسعت فضا به قدری است که نظافت با دستگاه اسکرابر دستی ممکن است سخت باشد و یا کند تر صورت بگیرد راه درست این است که از دستگاه اسکرابر سرنشین دار که دارای سرعت بیشتر و هم چنین پهنای شستشوی بیشتری است استفاده کنیم و چون کاربر در هنگام استفاده از آن بر روی قسمتی که بر روی دستگاه تعبیه شده است می نشیند دیگر خسته نمی شود.توانایی تنظیم و کنترل فشار برس های اسکرابر صنعتی
یکی از اصلی ترین قطعات در دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر برس آن می باشد که نقش تعیین کننده ایی در میزان کیفیت نظافت انجام شده دارا است.
چرا که برس در دستگاه اسکرابر صنعتی است که کمک می کند تمام لکه ها و آلودگی های موجود بر روی سطح را بزداید وآن را عاری از هر گونه آلودگی کند.
در نتیجه هر چه قابلیت ها و کنترل ها بر روی برس اسکرابر بیشتر باشد قدرت مانور دستگاه و هم چنین قدرت پاک کنندگی آن نیز بالا تر می رود.
توانایی کنترل فشار برس در دستگاه اسکرابر صنعتی که کاربر می تواند با استفاده از این توانایی در اسکرابر در قسمت هایی که آلودگی بیشتره و نیاز به نظافت عمیق تر و بیشتری دارد از چرخش برس بر روی سطح با قدرت و فشار بیشتر استفاده کند که نتیجه کار بهتر گردد.مخزن های آب دستگاه اسکرابر صنعتی
برای تمام دستگاه های اسکرابر صنعتی یا همان زمین شوی صنعتی دو مخزن آب ضرروی است.
یکی از این مخزن ها محل نگه داری آب تمیز می باشد و دیگری محل نگه داری آب کثیف باقی مانده از عمل نظافت.
مخزنی که آب تمیز را نگه داری می کند برای این است که دستگاه در هنگام نظافت بتواند آب درون این مخزن را از طریق سسیستم پاشش خود بر روی سطح بریزد و آن را شستشو و نظافت کند.
در برخی مواقع که نیاز است می توان مواد شو ینده را نیز به داخل این مخزن ریخت و برای نظافت از مخلوط آب تمیز و شوینده برای بالا بردن کیفیت نظافت استفاده کرد.
به دلایل که در بالا گفته شد مخزن نقشی اصلی در دستگاه اسکرابر دارد پس مقاوم بودن آن برای داشتن عمر طولانی تر ضروری است به همین جنس بدنه مخزن های آب تمیز و کثیف اسکرابر از پلی اتیلن با قابلیت ضد خورندگی است.

اهمیت اندازه گیری سطح نظافتی در انتخاب یک اسکرابر مناسب،دستگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر

اهمیت اندازه گیری سطح نظافتی در انتخاب یک اسکرابر مناسب،دستگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر

برای انتخاب یک دستگاه اسکرابر مناسب برای نظافت یک فضا، اندازه گیری آن فضا از اهمیت بالایی برخوردار است.
نکته مهم دیگر در این مورد این است که باید قبل از انتخاب اسکرابر به این دقت کرد که اندازه در های ورودی و خروجی و هم چنین اندزاه درب آسانسور و میزان ظرفیت آسانسور، عرض راه رو ها؛ همه این موارد باید دقیق اندازه گیری شود که بتوان اسکرابری را تهیه کرد که به آسانی بتواند از این محیط ها عبور کند و آن ها را نظافت نماید.
برای انتخاب درست میان اسکرابر سرنشین دار و دستی باید به اندازه و تراکم محیط دقت کرد.
چرا که برای نظافت فضا های کوچک با تراکم وسایل بهتر است از اسکرابر دستی و برای نظافت فضا های بزرگ از اسکرابر سرنشین دار استفاده کرد.
باید در زمان انتخاب اسکرابر به عامل هایی نظیر اندزاه پهنایی شستشوی دستگاه حجم مخزن های آب تمیز و کثیف آن نیز دقت شود چرا که این عامل ها خود بر روی عمل نظافت تاثیر به سزایی دارند

دستگاه اسکرابر فلامک ماشین،بهترین اسکرابر صنعتی،اسکرابر  با کیفیت

دستگاه اسکرابر فلامک ماشین،بهترین اسکرابر صنعتی،اسکرابر با کیفیت

دستگاه اسکرابر دستگاهی نظافت صنعتی است که از آن برای نظافت و شستشوی انواع سطوح به صورتی کاملا مکانیزه استفاده می شود.
از این دستگاه بیشتر در مجموعه های شرکت های بزرگ برای نظافت استفاده می شود چرا که در این فضا ها به دلیل وسعت محیط و اهمیت بیشتر نظافت نیاز است که فضا در زمان کمتر و با کیفیت بالاتری از روش های سنتی عمل نظافت صورت بگیرد.
با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می توان به شکل همزمان سطح را شستشو کرد و سپس خشک نمود که این قابلیت دستگاه باعث می شود که آلودگی پخش نشود و سطح به صورت کامل نظافت شود بر خلاف نظافت با روش های سنتی که بعد از عمل طی کشیدن هنوز زمین خیس باقی می ماند و این باعث می شود که در آن قسمت رفت و آمد مختل شود و به صورت کامل یک محیط نظافت نشود.
اسکرابر صنعتی قادر است که انواع سطوح را نظافت کند بدون اینکه کوچکترین لکه ایی باقی بگذارد علاوه بر این ها اسکرابر ها قادرند که زباله هایی که به صورت ریز گرد و یا گردو غبار هستند را جمع آوری کنند و سطح را کاملا پاکسازی نمایند.

دسته بندی اسکرابر های صنعتی بر اساس نوع هدایت توسط کاربر،انواع اسکرابر،اسکرابر صنعتی

دسته بندی اسکرابر های صنعتی بر اساس نوع هدایت توسط کاربر،انواع اسکرابر،اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی یا همان دستگاه کف شوی صنعتی در اندازه ها و مدل های گوناگونی طراحی و ساخته می شود.
ولی در کل دستگاه اسکرابر به دسته کلی بر اساس نوع هدایت توسط کاربر به دو دسته تقسیم می شود.
• اسکرابر دستی یا همان اسکرابر بدون سرنشین: به اسکرابری اطلاق می شود که هدایت اسکرابر توسط کاربر از پشت دستگاه است به نحوی که کاربر در پشت دستگاه قرار میگیرد و آن را هل می دهد بدون هیچ گونه فشاری و محیط را نظافت می کند.
این نوع اسکرابر ها در اندازه های متوسط و کوچک ساخته می شوند و برای نظافت فضاهای کوچک یا فضا هایی که تراکم وسایل در آن زیاد است استفاده می شود.
• اسکرابر خودرویی یا همان اسکرابر سرنشین دار: این نوع از اسکرابر به نحوی است که همانند یک خودرو کاربر بر روی قسمت تعبیه شده بر روی دستگاه می نشیند و آن را از طریق فرمان و مانیتور هدایت میکند و محیط را نظافت می نماید.از این اسکرابر برای نظافت فضاهای بزرگ و وسیع و یا محیط هایی که تراکم وسایل در آنها کمتر است استفاده می شود.

مطالب کف شوی مخصوص  استفاده در هتل

محصولات کف شوی مخصوص استفاده در هتل

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات