دستگاه اسکرابر

دستگاه اسکرابر - اسکرابر برقی,اسکرابر IPC , اسکرابر های فلامک ماشین

دستگاه اسکرابر - اسکرابر برقی,اسکرابر IPC , اسکرابر های فلامک ماشین

دستگاه اسکرابر نام ماشینی است که عمل نظافت و شستشو را برای سطوح مختلف در کمترین زمان انجام می دهد.عمل شستشو به وسیله دستگاه اسکرابر با آب و مواد شوینده همراه با برس هایی که برای این دستگاه اسکرابر در نظر گرفته شده است ,انجام می شود.دستگاه اسکرابر متناسب با نیاز مخاطب و کاربر در انواع مدل های متفاوت از کوچک تا بزرگ طراحی و ساخته شده است.

اسکرابر های ایتالیایی فلامک ماشین , دستگاه اسکرابر برقی و باطری دار در 14 مدل اسکرابر متنوع ساخت کمپانی بزرگ IPC Gansow ایتالیا, فلامک ماشین

مقالات دستگاه اسکرابر

اسکرابر بدون سرنشین چیست؟/اسکرابر بدون راننده/همه چیز درباره اسکرابر بدون سرنشین

اسکرابر بدون سرنشین چیست؟/اسکرابر بدون راننده/همه چیز درباره اسکرابر بدون سرنشین

دستگاه و یا ماشین اسکرابر بهترین وسیله مکانیزه برای شستشو نظافت صنعتی است.اسکرابر با کمک آب و مواد شوینده که در مخازن مخصوصش جای میگیرد سطوح مختلفی از زمین را از هر گونه آلودگی پاک کرده و سپس آن را خشک می نماید تا در صد لیز خوردن و سرخوردن افراد را تا میزان زیادی کاهش دهد.اسکرابر ها در دو نوع با سرنشین دار و بدون سرنشین طراحی و تولید شده اند.اسکرابر بدون سرنشین به کمک دسته ای که برای آن طراحی شده با کمک کار بر به جهت های مختلف هدایت می شود.
نمونه ای از اسکرابر بدون سرنشین را در تصویر بالا می بینید.

اسکرابر سرنشین دار و همه چیز درباره آن/اسکرابر خودرویی/اسکرابر صنعتی خودرویی

اسکرابر سرنشین دار و همه چیز درباره آن/اسکرابر خودرویی/اسکرابر صنعتی خودرویی

دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی و یا کف شوی از بهترین و شناخته شده ترین دستگاه های مکانیزه نظافتی است.ماشین های اسکرابر عمل نظافت و شستشوی محیط را در کمترین زمان و با بالا ترین کیفیت انجام می دهند.دستگاه های اسکرابر به کمک برس های دورانی که برای ان طراحی و ساخته شده است و با همراهی مخزن آب تمیز و مخزن مواد شوینده ابتدا سطوح مختلف از زمین مانند پارکت سرامیک سنگ و ... را از هرگونه آلودگی و گردو غبار پاک نموده و سپس ان را خشک می نماید تا خطرات احتمالی ناشی از سر خووردگی و لیز خوردن تا میزان قابل توجهی کاهش دهد.
دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع هدایت در دو مدل طراحی و ساخته شده اند:
اسکرابرهای سرنشین دار(خودرویی) و اسکرابر های بدون سرنشین
اسکرابرهای سرنشین دار معمولا برای مکان هایی با مساحت و متراژبالا استفاده می شوند چراکه شبیه به خودرو بوده از اندازه بزرگتری نسبت به نمونه های بدون سرنشین برخوردار هستند و عمل شستشو و نظافت را با سرعت و کیفیت بسیار بالایی انجام می دهند.

ویژگی های برتر دستگاه اسکرابر/مزیت های دستگاه اسکرابر/ماشین مکانیزه اسکرابر

ویژگی های برتر دستگاه اسکرابر/مزیت های دستگاه اسکرابر/ماشین مکانیزه اسکرابر

دستگاه های اسکرابر به ماشین هایی گفته می شود که سطوح مختلف از زمین مانند سرامیک ,سنگ و پارکت و ... را از هرگونه آلودگی و گرد و غبار در کمترین زمان با بالاترین کیفیت برای کاربر فراهم می کند.
دستگاه های اسکرابر تا میزان زیادی در وقت شما برای عمل نظافت و شستشو صرفه جویی می کنند و به حفظ انرژی نیروی انسانی بسیار کمک می کنند و موثر هستند.
دستگاه های اسکرابر در مدل های متفاوتی متناسب با نیاز کاربر طراحی و تولید شده اند.کاربران دستگاه های اسکرابر می توانند با در نظر گرفتن مساحت و متراز مورد نظر دستگاه اسکرابر مورد نیاز خود را در دو مدل بدون سرنشین و سرنشین دار انتخاب نمایند.
علاوه بر ان دستگاه های اسکربر بر اساس منبع تغذیه در دو مل باتری دار و بدون باتری توسط فلامک ماشین ارائه شده اند.
مزیت برتر دیگر برای دستگاه های اسکرابر ،قابلیت خشک کردن سطح در حین شستشوی است. این ویژگی در کاهش خطرات احتمالی سر خوردن افراد و افزایش طول عمر کفپوش بسیار موثر و تاثیرگذار است.

اسکرابر همچنان برتر در نظافت صنعتی/نظافت برتر با اسکرابر/شستشوی صنعتی با اسکرابر

اسکرابر همچنان برتر در نظافت صنعتی/نظافت برتر با اسکرابر/شستشوی صنعتی با اسکرابر

دستگاه های کف شوی صنعتی یا اسکرابر در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شوند و می توان با توجه به
مساحت محیط، جنس سطح، حجم و نوع آلودگی موجود، اسکرابری را انتخاب نمود که در تناسب کامل با مشخصات محیط بوده و بالاترین کارایی را ارائه نماید.
اسکرابر باعث سهولت در امر شستشو و نظافت می شود و میتواند دقت بهره وری را بالا ببرد. کارخانه های زیادی اقدام به تولید این دستگاه کرده اند.اما باید در زمان خرید به کیفیت و کارایی و طراحی های این محصول دقت لازم کرد.کفشور ها و اسکرابر ها از لحاظ هدایت به دو دسته تقسیم میشوند: مدل اول دستگاه های هدایت دستی و مدل دیگر دستگاه های سرنشین دار می باشند.
از نظر نوع تغذیه و منبع آن اسکرابرها به دو نوع تقسیم می شوند:
کف شور با منبع تغذیه باتری یا کف شور باتری دار و در نوع دوم کف شور با منبع تغذیه برق شهری یا کف
شور برقی. لازم به ذکر است حداکثر مساحت شستشو در هر کفشور متفاوت است.
شما می توانید با در نظر گرفتن متراژ محیط کاربری بهترین دستگاه اسکرابر را برای نظافت شستشو انتخاب نمایید.

مطالب دستگاه اسکرابر

محصولات دستگاه اسکرابر

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات