اسکرابر دستی

اسکرابر دستی-اسکرابر دستی ساخت کمپانیipc،اسکرابر دستی با موتور جلوبرنده

اسکرابر دستی-اسکرابر دستی ساخت کمپانیipc،اسکرابر دستی با موتور جلوبرنده

ماشین اسکرابر دستی توسط اپراتوری که در پشت دستگاه قرار میگرد و همچنین موتور جلوبرنده که در درون آن تعبیه شده است هدایت می شود.اسکرابر دستی به دلیل طراحی خاص خود قابلیت نظافت و شستشوی مکان های مختلف را دارد.
اسکرابر دستی هم بر اساس نوع منبع انرژی که برای کار خود استفاده می کند به دودسته برقی و باطری دار تقسیم بندی می شود.
اسکرابر دستی که با برق کار می کند با توجه به جابه جایی با سیم بیشتر برای فضاهای کوچک کاربرد دارد اما به همین منظور و برای حل این مشکل فلامک ماشین در طراحی منبع انرژی دریافتی برای این اسکرابر ها از باتری هایی با طول عمر بالا استفاده کرده است. این باتری ها که به صورت اختصاصی تولید شده اند با شارژ کامل قابلیت نظافت تا دوساعت کامل خواهند داشت.
در طراحی دسته اسکرابر های دستی به ارتفاع قد کاربر و اپراتور توجه شده است تا اپراتور از کار مداوم با آن دچار خستگی و یا کمردد در حین انجام عمل نظافت نشود.این امر سبب می شود در میزان مصرف انرژی در نیروی انسانی تا میزان زیادی صرفه جویی شود.اسکرابر های دستی را اسکرابر های بدون سرنشین نیز می گویند. چرا که نوع هدایت آن ها به کمک دسته متصل به آن است و ماندد اسکرابر های سرنشین دار ساختاری شبیه به خودرو ندارند.اسکرابر های دستی به کمک برس های دورانی که برای ان ها طراحی شده است و همچنین مخازن آب و مواد شوینده،فرایند شستشوی سطوح مختلف از کف را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند.

دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر دستی شرکت فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc است و این دستگاه نظافتی دارای موتورهای جلوبرنده است

مقالات اسکرابر دستی

کارکرد دستگاه اسکرابر فلامک ماشین،دستکگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر

کارکرد دستگاه اسکرابر فلامک ماشین،دستکگاه اسکرابر صنعتی،اسکرابر

دستگاه اسکرابر فلامک ماشین به ما کمک می کند این اجزاء عمل نظافت را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام دهند.
اجزای تشکیل دهنده اصلی در اسکرابر(زمین شوی صنعتی) یا کف شوی درهمه مدل های گوناگون این دستگاه یکی است و فقط این دستگاه ها از لحاظ شکل ظاهری با هم متفاوت هستند.
دستگاه اسکرابر(زمین شوی صنعتی) ازنظر راندمان کاری و میزان کار انجامی برابر با ده نیروی انسانی است و همچنین مصرف کمتری در آب و مواد شوینده درامر نظافت دارد که این عوامل سبب می شود که استفاده از دستگاه بسیار مقرون به صرفه باشد
به طور کلی هر چه که میزان پهنای شستشوی دستگاه بیشتر باشد در نتیجه سرعت و راندمان کاری افزایش می یابد و زمان کمتری هم صرف انجام کار میشود.

برتری اسکرابر فلامک ماشین و تنوع آن، دستگاه اسکرابر صنعتی،ماشین اسکرابر

برتری اسکرابر فلامک ماشین و تنوع آن، دستگاه اسکرابر صنعتی،ماشین اسکرابر

دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر(کف شوی صنعتی) شرکت فلامک ماشین ،دستگاهی صنعتی است که عمل نظافت و شستشو انواع سطح را در سه مرحله به صورت دائو و با بالاترین کیفیت انجام می دهد.
1- پاشیدن آب و مواد شوینده بر روی سطح مورد نظر
2- عمل برس زدن بر روی سطح برای تمیز کردن آن
3- جمع کردن و خشک نمودن آب و مواد شوینده باقی مانده بر روی سطح و همچنین خشک کردن سطح به صورت همزمان
نمونه های بسیار متنوعی از دستگاه های اسکرابر توسط مجموعه فلامک ماشین ارائه شده است که در بخش مربوط به محصولات زمین شوی صنعتی قابل مشاهده است.

بهترین دستگاه اسکرابر،اسکرابر صنعتی فلامک ماشین،ماشین اسکرابر

بهترین دستگاه اسکرابر،اسکرابر صنعتی فلامک ماشین،ماشین اسکرابر

دستگاه های اسکرابر باطری دار یا اسکرابرهای سرنشین دار در ساختار ظاهری خود شبیه به خودرو هستند و برای هدایت از فرمانی شبیه به فرمان خودرو بهره می برند.اندازه اسکرابر های باطری دار در مقایسه با اسکرابر های برقی بزرگتر است و به همین دلیل برای مکان هایی با مساحت زیاد به کار گرفته می شود.
اسکرابرهای فلامک ماشین در ابعاد و اندازه های متفاوت مناسب با نیازکاربران و باتوجه به مساحت و متراژ محیط در اندازه های گوناگون ساخته شده است.

اسکرابر باطری دار چیست؟،اسکرابر صنعتی،اسکرابر فلامک ماشین،اسکرابر

اسکرابر باطری دار چیست؟،اسکرابر صنعتی،اسکرابر فلامک ماشین،اسکرابر

اسکرابر باطری دار:یکی دیگر از انواع دستگاه های اسکرابر که توسط کمپانی IPC و شرکت فلامک ماشین ارائه شده است،دستگاه های اسکرابر باطری دار است.معمولا از باطری ها برای تمامی وسایلی که برای انجام فرایند خود نیاز به برق دارند،استفاده می شود و به صورت معمول کاربرد اساسی باطری برای برقی از ابزار و وسایل الکتریکی زمانی است که بنا به شرایط امکان اتصال مستقیم دستگاه به برق شهری به کمک سیم ها وجود ندارد.در اینجاست که نقش استفاده از باطری ها پررنگ تر می شود.سازندگان و طراحان دستگاه های اسکرابر فلامک ماشین با در نظر گرفتن کاربری دستگاه های اسکرابر در فضاهای بسیار بزرگ و محدود بودن امکانات اتصال برق و متراژ سیم،به طراحی و ساخت دستگاه های اسکرابر باطری دار پرداخته اند.

مطالب اسکرابر دستی

محصولات اسکرابر دستی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات