کاربرد اسکرابر در بیمارستان ها

امروزه با توجه به پیشرفت صنایع و مکانیزه شدن فرآیند شستشو اکثر ارگانها و سازمانهای بزرگ روی به استفاده از ماشین آلات صنعتی شستشو آورده اند .
کاربرد اسکرابرها در بیمارستانها و مراکز درمانی بیش از هر ارگان دیگری ضروری بوده و جزء ملزومات تجهیز اینگونه سازمان ها می باشد . از آنجاییکه در اینگونه سازمانها بهداشت و نظافت کف سالن ها و دیگر محیط ها جزء اولویت های کاری سازمانی محسوب شده و از آنجاییکه شیوه های سنتی تنها به جابجایی آلودگی کمک کرده و هیچ تأثیری در از بین بردن آلودگی ندارد روز به روز احساس نیاز به استفاده از اینگونه دستگاهها بیشتر می شود .
شیوه کاری دستگاههای مکانیزه شستشو ارتباط مستقیمی با افزایش سطح کیفی نظافت بیمارستانها داشته و کمک شایانی به حذف و برداشتن هرگونه آلودگی و یا آلاینده از روی زمین می کند .
تلفن شرکت

8 - 88535444 (021)

تلفن همراه شرکت

5148782 (0912)

لینک های دسترسی سریع falamakmachine.com facebook page falamakmachine.com twitter page falamakmachine.com google plus page falamakmachine.com youtube page falamakmachine.com instagram page falamakmachine.com aparat page falamakmachine.com namasha page falamakmachine.com tumblr page falamakmachine.com pinterest page falamakmachine.com rss page

تلفن : 8 - 02188535444
فکس : 02188747810
email : famacoiran@yahoo.com
آدرس : تهران - خ سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20