سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

دستگاه اسکرابر CT81 فلامک ماشین

دستگاه اسکرابر CT81 دستگاه نظافتی مدرنی با کیفیت بالا و قابل اعتماد است که از جمله دستگاههای اسکرابر سرنشین دار به شمار میرود و برای نظافت روزانه محیط های متوسط و بزرگ دستگاهی ایده آل است. دستگاه اسکرابر CT81 برای هرتوع سطحی حتی سطوح سخت کارایی مناسبی دارد و میتواند در تمامی مراکز اعم از مراکز درمانی و بهداشتی و همچنین مراکز تجاری و صنعتی به کار گرفته شود. از ویژگی های دستگاه اسکرابر CT81 این است که این دستگاه به نحوی طراحی شده که در صورت لزوم، دسترسی به بخش های مهم دستگاه به آسانی صورت گیرد و پشتیبانان فنی بتوانند به سرعت اصلاحات و تعمیرات لازم را بر روی آن انجام دهند.
از دیگر ویژگی های مهم این ماشین اسکرابر میتوان به قدرت مانور بالای آن حتی در مکانهای باریک اشاره نمود. این ویژگی سبب میشود تا استفاده از ماشین اسکرابر CT81 در مراکز بزرگی که دارای راهروهای متعدد هستند، به راحتی و بدون هیچگونه مشکلی صورت بگیرد. به مانند بسیاری دیگر از دستگاههای اسکرابر فلامک ماشین این دستگاه نیز دارای سیستم هوشمند دوزدهی است که سبب میشود نسبت یکسانی از آب و مواد شوینده برای شستشوی یکنواخت سطح استفاده شود.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
زمین شوی - کف شوی - اسکرابر - دستگاه شوینده صنعتی - اسکرابر دستی - اسکرابر صنعتی -

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات