سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

کاربرد دستگاه سوییپر صنعتی با راننده (جاروی صنعتی) در محیط های مختلف

مزیت ها و کاربرد های دستگاه نظافتی سوییپر صنعتی با راننده (سرنشین دار) در محیط های مختلفت بر اساس شرایط و ویژگی های محیط همانند وسعت محیط و یا موانع موجود در آن محیط، نوع ضایعات و یا زباله های تولید شده و موجود در آن محیط مانند زباله های بزرگ یا ذرات معلق و گرد و غبارهای بسیار ریز؛ با هم بسیار متفاوت است
در دستگاه سوییپر با استفاده نوار نقاله ای عمودی و برس رولی دستگاه، این امکان را برای دستگاه فراهم می آورد که بتواندهمه زباله ها از بزرگ تا کوچک را جمع آوری کند.
این دستگاه نظافتی به گونه ایی طراحی شده است ک ه بتواند بر اساس نیازهای نظافتی خاص مربوط به هر محل، آن را نظافت کند مثلا در فضای فرود گاه برای جمع آوری زباله های ریز و زباله های فلزی می توان یک آهن ربای قوی در قسمت جلو و یا عقب دستگاه قرار داد که آنها را جمع آوری کند.
می توان ارتفاع پنیوماتیک دستگاه را نیز تنظیم کرد که دستگاه بتواند به سادگی از روی موانعی همچون ریل های راه آهن عبور کند و آنجا را نیز نظافت کند.
یا در فضای پیست های مسابقات یکی از مهم ترین عوامل در ایجاد شرایط ایمینی، نظافت درست و کامل آن محیط است. این دستگاه با استفاده از سیستم های مکانیزه و پیش رفته خود به سادگی می تواند این مکان را در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و دقت انجام دهد.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات