سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

سوییپرصنعتی (جاروی صنعتی) سرنشین دار و کاربرد های آن

در محیط های صنعتی همچون کارخانه ها و محل های بهربردای و استخراج زباله ها و آلودگی های بسیاری در طور روز تولید می شود که باقی ماندن این زباله ها و آلودگی ها در محیط امری خطرناک و مضر برای سلامتی افرادی است که در آن محیط کار می کنند.
پس برای رهایی از دست این زباله ها از دستگاه نظافتی سوییپر صنعتی سرنشین دار که یک دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی می باشد استفاده می کنند.
این دستگاه نظافتی به گونه ایی طراحی شده است که بتواند تمام این زباله ها و آلودگی ها را جمع آوری کند بدون اینکه گرد غباری در فضا منتشر کند که برای سلامتی بسیار مضر است.
یکی دیگر از ویژگی های مهم دستگاه سوییپر صنعتی سرنشین دار این است که این دستگاه مجهز به سیستم فیلتراسیون می باشد که این ام کمک شایانی می کند به دستگاه برای اینکه تمام زباله ها جمع آوری شود و هیچ گونه ذرات معلق و گرد وغباری در فضا پخش نشود.
از جمله عوامل دیگر که در این دستگاه سبب می شود که گرد وغبار ایجاد نشود عمل اسپری آب در هنگام جارو زدن است البته بدون اینکه گل و لای بر روی سطح باقی بگذارد.
این دستگاه دارای مخزن بزرگی برای جمع آوری زباله دارد که این امر سبب می شود که تعداد دفعات کمتری نیاز باشد که مخزن آن را خالی کرد در هنگام کار با دستگاه و این خود سبب افزایش سرعت در انجام کار ها می گردد.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات