سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

مکنده صنعتی (جاروبرقی صنعتی) چیست و نحوه ی انتخاب یک مکنده مناسب

مکنده (جاروبرقی) وسیله ایی است که به کمک آن انواع زباله و دوده و گرد و غبارهایی که حتی با چشم به سختی می توان آنها را دید را می زداید.
نوع زباله ها و آلودگی هایی که در محیط های مختلف چه صنعتی و نیمه صنعتی تولید می شود از یک دیگر متفاوت هستند و لذا برای از بین بردن این آلودگی ها باید از یک مکنده مناسب نیز استفاده شود.
پس در هنگام خرید مکنده باید به این نکته دقت کنید که شما میخواهید از این وسیله برای از بین بردن چه نوع آلودگی استفاده کنید چرا که هر نوع مکنده برای از بین بردن آلودگی خاصی در محیط های خاص تولید می شوند.
در گام بعدی برای خرید مکنده مناسب باید مشخصات مکنده ها را بررسی کنید.
قدرت مکش: این ویژگی در مکنده برحسب میلی متر آب سنجش می شود؛ یعنی اگر درون ظرفی با یک حجم مشخص آب وجود داشته باشد، به میزانی که آب ارتفاعش بالا می آید قدرت مکش گویند.
فیلتراسیون: یکی از مهمترین گزینه ها در هنگام انتخاب دستگاه است، چرا که این قسمت از دستگاه وظیفه دارد که از ورود گرد و غبار ها و همچنین مایعات به درون موتور دستگاه جلوگیری کند و این به سالم ماندن دستگاه کمک بسیاری می کند.
سرعت مکش: میزان سرعت مکش یک مکنده برابر است با میزان هوای مکش شده توسط مکنده در یک بازه زمانی مشخص. که هرچه این مقدار بیشتر باشد جاروبرقی قدرت بیشتری را برای کشیدن انواع زباله ها و گرد وغبار به داخل خود را داراست.
مخزن زباله: مکنده ها با میزان حجم متنوعی از مخزن زباله ساخته می شوند لذا در هنگام خرید مکنده ایی را انتخاب کنید که حجم متناسب با میزان آلودگی هایی را که می خواهید از بین ببرید را داشته باشد.
توان موتور:توان موتور مکنده به معنی میزان مصرف مکنده می باشد. هر چه قدرت مکش و سرعت مکش دستگاه بیشتر باشد پس در نتیجه به انرژی بیشتری نیاز دارد پس توان آن هم بالاتر می رود.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات