سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

دستگاه زمین شوی صنعتی ( اسکرابر ) دستی ( اسکرابر بدون راننده - اسکرابر بدون سرنشین )

دستگاه های متفاوتی برای نظافت و تمیز کردن انواع سطوح تولید شده اند که هر کدام کارایی و ویژگی های خود را دارا هستند.
هر کدام از این دستگاه ها مزیت ها و ایراد های مخصوص به خود را دارا هستند که به عنوان مثال هر کدام از این دستگاه ها را فقط برای محیط خاص و یا کابردی خاص فقط تولید کرده اند و دیگر نمی توان از آنها برای نظافت سایر محیط ها استفاده نمود.
نکته ضروری و مهمی که در این جا وجود دارد این است که از اسکرابر های صنعتی به صورت بدون سرنشین در برای نظافت محیط هایی که در متراژ های مشخص هستند استفاده می شود و چنان چه که می خواهید یک محیط بسیار وسیع را نظافت کنید بهتر است که برای افزایش راندمان کاری و بهره وری آسان تر از دستگاه های نظافتی از اسکرابر های سرنشین دار یا خوردرویی استفاده نمایید.
فواید استفاده از اسکرابر ( برقی –شارژی)
کارآمدی و بهره وری بالای دستگاه اسکرابر نسبت به روش های سنتی ( با استفادده از سطل و طی) که امر نظافت در زمان کمتر و با کیفیت بیشتر انجام می شود.
بدین صورت در مراکز صنعتی که وسعت بالایی را نداشته باشند می توان با استفاده از اسکرابر کف آنجا را نظافت کرد در کمترین زمان ممکن.
دستگاه اسکرابر نظافتی با محیط زیست بسیار سازگار می باشد چرا که اسکرابر به نسبت روش های سنتی نظافت از آب و مواد شوینده کمتری استفاده می نماید و همچنین هیچ نوع گاز سمی را تولید نمی کند، که این امر باعث می شود که اسکرابر وسیله ای باشد که با محیط زیست بسیار سازگار باشد.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات