شوینده فشار قوی

شوینده فشار قوی

شوینده فشار قوی

واترجت صنعتی در دو مدل واترجت صنعتی آب گرم و واترجت صنعتی آب سرد برای شستشوی موثر در واحدهای صنعتی کاربرد دارد.

شوینده فشار قوی,قیمت شوینده فشار قوی,شوینده فشار قوی صنعتی,شوینده فشار قوی باطری دار,شوینده فشار قوی برقی,شوینده فشار قوی هیدرولیک,شوینده فشار قوی دستی,شوینده فشار قوی باراننده,شوینده فشار قوی اتوماتیک,شوینده فشار قوی بنزینی–شوینده فشار قوی ایتالیا,شوینده فشار قوی آلمانی,شوینده فشار قوی کابلی,شوینده فشار قوی کف,شوینده فشار قوی فلامک ماشین , شوینده فشار قوی سیمی,شوینده فشار قوی کف ساب,شوینده فشار قوی زمین,شوینده فشار قوی تهران,شوینده فشار قوی مشهد,شوینده فشار قوی اهواز,شوینده فشار قوی اصفهان,شوینده فشار قوی یزد,شوینده فشار قوی تبریز,شوینده فشار قوی شیراز,شوینده فشار قوی با مانور بالا,شوینده فشار قوی حرم,شوینده فشار قوی امام رضا,شوینده فشار قوی برقی باطریدار,شوینده فشار قوی سریع,شوینده فشار قوی برس قوی,شستشوی شوینده فشار قوی,کفشوی شوینده فشار قوی,صنعت شوینده فشار قوی

مقالات شوینده فشار قوی

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.

مطالب شوینده فشار قوی

محصولات شوینده فشار قوی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات