شوینده فشار قوی آب

شوینده فشار قوی آب - شوینده فشار قوی آب موتور 4 پل مداوم کار ، 
شوینده شوینده فشار قوی آب  طراحی ساده

شوینده فشار قوی آب - شوینده فشار قوی آب موتور 4 پل مداوم کار ، شوینده شوینده فشار قوی آب طراحی ساده

واترجت صنعتی در دو مدل واترجت صنعتی آب گرم و واترجت صنعتی آب سرد برای شستشوی موثر در واحدهای صنعتی کاربرد دارد.دستگاه های شوینده فشار قوی آب یکی از بهترین دستگاه های نظافت صنعتی است که برای شستشوی سطوح و مکان هایی به کار می رود که امکان نظافت آن ها به روش سنتی که معمولا با مواد شوینده و دستمال و ...انجام می شود،وجود ندارد.دستگاه های نظافت صنعتی واترجت که آب را با فشار بسیارقوی به سمت بیرون پمپاژ می کنند،در دو نوع واتر جت آب گرم و واترجت آب سرد طراحی و تولید شده اند. دما و حرارت آب در فرایند و زمان شستشو و نظافت تاثیر مستقیمی دارد.در سطوحی که میزان الودگی و کثیفی در آن ها بسیار معمولی است،شما می توانیداز واترجت آب سرد استفاده کنید همانطور که در شستشوی روزانه در منازل نیز از آب سرد استفاده می شود.اما برای سطوحی که معمولا مقامت آلودگی در آن ها بالاست یا آلودگی چرب و چسبنده دارند،استفاده از واترجت های آب گرم پیشنهاد می شود.
نمونه های متفاوتی از دستگاه های شوینده فشار قوی آب تولید شده است.محصولا فلامک ماشین در گروه واتر جت نیز از تنوع بالایی در زمینه قدرت فشار آب،قدرت موتور و ... برخوردار هستند.

شوینده فشار قوی اب فلامک ماشین که ساخت کمپانی IPC ایتالیا است که 30 سال تجربه در طراحی و ساخت انواع ماشین های نظافتی را دارد. شوینده فشار قوی آب دارای موتوری 4 پل مداوم کار می باشد . شوینده فشار قوی آب به دلیل طراحی ساده آن به سادگی می توان اجزای آن را جدا و دوباره در سر جای خود قرار داد.

مقالات شوینده فشار قوی آب

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.

مطالب شوینده فشار قوی آب

محصولات شوینده فشار قوی آب

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات