کارواش دستی

کارواش دستی- کارواش دستی پر فشار ، نازل کارواش دستی ، دبی کارواش دستی

کارواش دستی- کارواش دستی پر فشار ، نازل کارواش دستی ، دبی کارواش دستی

کارواش دستی دستگاهی موثر و مفید در نظافت صنعتی است که کاربرد فراوانی دارد. کارواش دستی طراحی بسیار ساده و در عین حال دقیق و ظریفی دارد و تمامی قطعات مصرفی آن قابل جداسازی ، تمیز کردن و در صورت لزوم تعویض است. کارواش دستی با کارایی بالا در زدودن هرگونه آلودگی از سطح اجسام موثر است. کارواش دستی مقاوم در برابر شوکهای الکتریکی است و طول عمر بالای کارواش دستی از دیگر محاسن آن است.
دستگاه کارواش دستی یکی از دستگاه های نظافت صنعتی فلامک ماشین می باشد. یکی از شیوه های دسته بندی کارواش دستی ،دمای آب خروجی است که بر این اساس کارواش دستی ipc دارای دو مدل کارواش دستی آب سرد و کارواش دستی آب گرم است.
کارواش دستی برای ایجاد قدرت نظافت از فشار آب استفاده میکند. از این رو دبی کارواش دستی موثر است. کارواش دستی پر فشار با قدرت بالایی که دارد میتواند راحت تر پیوند آلودگی و سطح را بشکند. نازل کارواش دستی نیز در کیفیت نظافت موثر است.

دبی کارواش دستی موثر است. کارواش دستی پر فشار با قدرت بالایی که دارد میتواند راحت تر پیوند آلودگی و سطح را بشکند. نازل کارواش دستی نیز در کیفیت نظافت موثر است.

مقالات کارواش دستی

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.

مطالب کارواش دستی

محصولات کارواش دستی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات