کارواش

کارواش در 7 مدل مختلف در مدلهای آب سرد و گرم
طبقه بندی بر اساس قدرت موتور،میزان فشار،درجه حرارت آب خروجی و راندمان کاری
دارای قابلیت شستشو و زدودن آلودگی و جرم های سخت بوسیله فشار قوی آب
ساخت کمپانی IPC PORTOTECNICA ایتالیا


نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب در نظر گرفت عبارتند از :
1 - حجم کاری مد نظر جهت شستشو
2 - نوع برق مصرفی در دسترس جهت تامین برق دستگاه
3 - میزان درجه حرارت مورد نیاز جهت زدودن آلاینده ها

مطالب و مقالات کارواش

انتخاب واترجت صنعتی مناسب و انواع و مزیت های آن

این امر که استفاده از دستگاه واترجت برای نظافت محیط چه میزان مفید است بستگی به شرایط محیط و نحوه استفاده از آن دارد.
برای همین انتخاب مناسب و درست واترجت برای نظافت محیط امری ضروری است چرا که انتخاب نادرست دستگاه می تواند به سطحی که مورد نظافت قرار می گیرد آسیب برساند.
با استفاده از این دستگاه می توان از در مصرف آب صرفه جویی نمود و همچنین با استفاده از نوع واترجت آب گرم یا آب سرد این دستگاه سبب می شود که به حداکثر نظافت و پاکیزگی با از بین بردن آلودگی ها رسید.
از مزیت های استفاده از واترجت در نظافت این است که اپراتور یا کاربر دستگاه این اطمینان را دارد که امر نظافت به درستی صورت گرفته است چرا که اگر دستگاه به درستی و مطابق با نوع سطح مورد نظافت و با فشار متناسب با آن خریداری شده باشد عمل نظافت و شستشو به درستی و کامل صورت می گیرد.
از دیگر مزیت های استفاده از واترجت صنعتی در امر نظافت این است که هزینه و زمان و مصرف منابع طبیعی مانند آب را جهت شستشو کاهش می دهد و امر نظافت با کیفیت و سرعت بیشتری صورت می پذیرد.
از این دستگاه می توان برای لایه برداری از سطوح، تمیز کردن نمای ساختمان ها، شستشوی اتومبیل و ..... استفاده کرد.
دستگاه واترجت صنعتی (شوینده فشارقوی) بر اساس نوع منبع تغذیه آن به دو دسته الکتریکی و دیزلی/بنزینی، و براساس درجه حرارت آب خروجی آن به دو گروه واترجت آب گرم و آب سرد تقسیم می شود.
از طرفی دستگاه بر اساس میزان فشار آب خروجی نیز به دسته های متفاوتی تقسیم می شود که هرکدام از آنها برای نظافت سطح خاصی کاربرد دارد.


 ادامه مطلب     

نکات قابل توجه در هنگام خرید واترجت صنعتی (شوینده فشارقوی)

از جمله نکاتی که باید در زمان خرید یک دستگاه واترجت صنعتی باید آن ها را در نظر گرفت برای انتخاب یک دستگاه مناسب با امر نظافتی مورد نظرتان تا بدین صورت دستگاه بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد، عبارتند از:
- انتخاب واترجت با فشار و دبی مناسب: از جمله مهمترین عامل های انتخاب یک واترجت مناسب میزان فشار و دبی واترجت است، این عامل به قدری اهمیت دارد که انتخاب نادرست آن سبب آسیب رسیدن به سطح مورد نظافت شما می شود.
- توانایی جابجایی و انتقال واترجت: باید دستگاه به گونه ایی باشد که به سادگی بتوان آن را برای امر نظافت جابجا کرد ، برخی از واترجت ها به دلیل وزن بالایی که دارند را نمیتوان به سادگی جابجا کرد به همین دلیل استفاده از آنها محدود است؛ پس قابلیت جابجایی و انتقال دستگاه یک حسن برای کاربر به عمل می آید.
- منبع تغذیه دستگاه: دستگاه واترجت ازنظر منبع تغذیه آن به دو دسته الکتریکی یا برقی و بنزینی یا دیزلی تقسیم می شود، پس باید در زمان انتخاب دستگاه مناسب به این امر توجه کنید که درمحیطی میخواهید در آنجا نظافت کنید به پریز برق برای نوع الکتریکی آن دسترسی دارد یا نه؟
- امکان استفاده از مواد شوینده: بر حسب نوع عملیات شستشو و میزان آلودگی کاربر می تواند تصمیم بگیرد که به مواد شوینده نیاز دارد یا نه؟
- بهینه کردن مصرف: در دستگاه با استفاده از مصرف به صورت بهینه انرژی می توان که بازده و راندمان کاری دستگاه را افزایش داد و این گونه مقرون به صرفه تر نیز هست.
- دمای آب مورد نیاز برای نظافت: در برخی محیط ها دمای آب واترجت امری مهم است مانند برخی کارخانه ها.
از واترجت با آب سرد برای امکان پاشش آب تا میزان 60 درجه را دارا هستند اما در واترجت های آب گرم می توان به صورت دستی میزان گرمای آب را تعیین کرد.


 ادامه مطلب     

مدل های مختلف نازل در واترجت صنعتی

واترجت صنعتی از جمله دستگاه های نظافت صنعتی است که کاربرد های فراوان و ویژه ایی دارد.این دستگاه کمک می کند که امر نظافت و شستشو آسان تر و سریع تر صورت بپذیرد.
هر دستگاه نظافت صنعتی در کنار خود تعدادی لوازم جانبی دارد که این لوازم به کاربر کمک میکند که امر نظافت سریع تر و آسان تر صورت بپذیرد.
از جمله لوازم جانبی مهم در کنار واترجت ها نازل است. نازل در واقع وسیله ایی است که به کاربر کمک میکند که قسمت های غیرقابل دسترس را نیز نظافت کند و همچین می توان با استفاده از نازل میزان آب خروجی و فشار آن را نیز کنترل کرد.
در واقع در هنگام خرید باید به این نکته توجه کرد که از واتر میخواهید برای چه منظوری استفاده کنید تا اینگونه بتوانید نازل متناسب با آن کار را انتخاب کنید، چرا که در صورت انتخاب نادرست نازل می تواند به سطح مورد نظرتان آسیب وارد کند.
نازل ها در مدل های متنوعی تولید شده اند که هر کدام از آنها کاربرد ویژه ایی دارد و برای کاری خاص متناسب با سطح و جنس مورد نظافت طراحی شده است.
مدل های مختلف نازل عبارتند از:
- نازل مواد شوینده
- نازل توربو (دوار)
- نازل سوزنی
- نازل سند بلاست
- نازل تخت
- نازل لوله باز کن


 ادامه مطلب     

دلایل تمایز واترجت های فلامک ماشین

در ابتدا لازم است توضیحات مختصری در خصوص کلیت کار واتر جت ها و نیز جایگاه بین المللی کمپانی تولید کننده این دستگاه ها ارائه دهیم تا با دیدی باز در این خصوص تصمیم گیری نمایید.
واتر جت های صنعتی بطور کلی دارای قابلیت شستشو و زدودن آلودگی و جرم های سخت بوسیله فشار قوی آب می باشد.
هر یک از دستگاه ها بنا به قدرت موتور، میزان فشار و درجه حرارت آب خروجی راندمان و کارایی متفاوتی دارند.
این دستگاه ها در دو مدل کلی واترجت های آب سرد و گرم ارائه و از نظر برق مصرفی به دو مدل تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می شوند.
نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب در نظر گرفت عبارتند از :
-1 حجم کاری مد نظر جهت شستشو
-2 نوع برق مصرفی در دسترس جهت تامین برق دستگاه
-3 میزان درجه حرارت مورد نیاز جهت زدودن آلاینده ها
و در نهایت جهت یک انتخاب صحیح می بایست کمپانی سازنده را انتخاب نمود که برند معتبری در سطح جهانی بوده و نمایندگی انحصاری فروش و همچنین خدمات پس از فروش در ایران داشته باشد که عملکرد آن نمایندگی بخصوص در مورد خدمات پس از فروش مورد تایید مشتریان قبلی بوده باشد.
شرکت فلامک ماشین از دیرباز مفتخر است نمایندگی انحصاری کمپانی portotecnica ایتالیا یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده انواع واترجت، را در اختیار داشته باشد.
portotecnica یکی از زیر مجموعه های کمپانی معظم IPC Group ایتالیا است که با سال ها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع واترجت ها، یکی از سردمداران این عرصه در بازار بین المللی به شمار می رود.
همسو با شرکت معظم IPC Group، شرکت فلامک ماشین نیز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش توانسته است سهمی بزرگ در تامین نیازهای صنعت کشور عزیزمان داشته و نامی نیک در این عرصه از خود بجای بگذارد.


 ادامه مطلب     
   ادامه ...

PW-C40

کارواش

کارواش PW-C40 واترجت آب سرد
کارواش PW-C40 حداکثر فشار کاری 180bar
کارواش PW-C40 در مدل تک فاز
کارواش PW-C40 دو نازل متغیر و چرخشی با کاربردهای متفاوت


 جزئیات

PW-C70

کارواش

کارواش PW-C70 واترجت آب سرد
کارواش PW-C70 حداکثر فشار کاری 200bar
کارواش PW-C70 در مدل سه فاز
کارواش PW-C70 نازل استیل با امکان پرتاب آب با زاویه 45 درجه


 جزئیات

PW-C80

کارواش

کارواش PW-C80 واترجت آب سرد
کارواش PW-C80 حداکثر فشار کاری (350-250)bar
کارواش PW-C80 در مدل سه فاز
کارواش PW-C80 نازل استیل با امکان پرتاب آب با زاویه 45 درجه


 جزئیات

ABSOLUTE

کارواش

کارواش ABSOLUTE واترجت آب سرد
کارواش ABSOLUTE حداکثر فشار کاری 500bar
کارواش ABSOLUTE در مدل سه فاز
کارواش ABSOLUTE دو نازل سوزنی و چرخشی با کاربردهای متفاوت


 جزئیات

BENZ

کارواش

کارواش BENZ واترجت آب سرد
کارواش BENZ حداکثر فشار کاری (250-220)bar
کارواش BENZ با موتور بنزینی
کارواش BENZ نازل استیل با امکان پرتاب آب با زاویه 45 درجه


 جزئیات

PW-H40

کارواش

کارواش PW-H40 واترجت آب گرم
کارواش PW-H40 حداکثر فشار کاری (200-130)bar
کارواش PW-H40 در دو مدل تک فاز و سه فاز
کارواش PW-H40 نازل استیل با امکان پرتاب آب با زاویه 45 درجه


 جزئیات
تلفن شرکت

8 - 88535444 (021)

تلفن همراه شرکت

5148782 (0912)

لینک های دسترسی سریع falamakmachine.com facebook page falamakmachine.com twitter page falamakmachine.com google plus page falamakmachine.com youtube page falamakmachine.com instagram page falamakmachine.com aparat page falamakmachine.com namasha page falamakmachine.com rss page

تلفن : 8 - 02188535444
فکس : 02188747810
email : famacoiran@yahoo.com
آدرس : تهران - خ سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20