واترجت آب گرم

واترجت آب گرم - واترجت آب گرم صنعتی ، واترجت آب گرم خانگی، نظافت با واترجت آب گرم

واترجت آب گرم - واترجت آب گرم صنعتی ، واترجت آب گرم خانگی، نظافت با واترجت آب گرم

واترجت صنعتی در دو مدل واترجت صنعتی آب گرم و واترجت صنعتی آب سرد برای شستشوی موثر در واحدهای صنعتی کاربرد دارد. دستگاه واترجت آب گرم صنعتی علاوه بر استفاده از قدرت پاشش آب از گرمای آن نیز در نظافت سطح استفاده میکند. دمای آب در واترجت آب گرم صنعتی قابل تنظیم است و این از مزایای واترجت آب گرم است.
واتر جت آب گرم میتواند در دو مدل واترجت آب گرم صنعتی و واترجت آب گرم خانگی عرضه شود که بسته به نیاز مشتری است. دستگاه واترجت آب گرم فلامک ماشین ، دستگاهی محکم و غیرقابل نفوذ است و از این رو به کارگیری از آن در محیطهای صنعتی به آسانی صورت میگرد و از آنجا که کارایی و بازده بالایی دارد، بنابراین دستگاه واترجت آب گرم مناسبی برای استفاده های صنعتی به شمار میرود.
واتر جت آب گرم مناسب ترین وسیله نظافت صنعتی برای مکان هایی است که مقاومت آلودگی به خصوص آلودگیهای چرب و چسبنده در آن بسیار بالاست.به همین دلیل معمولا برای مکان هایی نظیر گاراژ های مکانیکی و کارخانجات بزرگ از این گروه از واترجت ها که واترجت آب گرم گفته می شود، استفاده می کنند.

دستگاه واترجت آب گرم صنعتی از قدرت پاشش آب و گرمای آن در نظافت سطح استفاده میکند. واتر جت آب گرم در دو مدل واترجت آب گرم صنعتی و واترجت آب گرم خانگی عرضه میشود

مقالات واترجت آب گرم

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.

مطالب واترجت آب گرم

محصولات واترجت آب گرم

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات