شوینده فشار قوی آب

شوینده فشار قوی آب - شوینده فشار قوی آب موتور 4 پل مداوم کار ، 
شوینده شوینده فشار قوی آب  طراحی ساده

شوینده فشار قوی آب - شوینده فشار قوی آب موتور 4 پل مداوم کار ، شوینده شوینده فشار قوی آب طراحی ساده

واترجت صنعتی در دو مدل واترجت صنعتی آب گرم و واترجت صنعتی آب سرد برای شستشوی موثر در واحدهای صنعتی کاربرد دارد.

شوینده فشار قوی اب فلامک ماشین که ساخت کمپانی IPC ایتالیا است که 30 سال تجربه در طراحی و ساخت انواع ماشین های نظافتی را دارد. شوینده فشار قوی آب دارای موتوری 4 پل مداوم کار می باشد . شوینده فشار قوی آب به دلیل طراحی ساده آن به سادگی می توان اجزای آن را جدا و دوباره در سر جای خود قرار داد.

مقالات شوینده فشار قوی آب

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.

انواع کارواش صنعتی بر حسب نوع منبع تغذیه دستگاه

انواع کارواش صنعتی بر حسب نوع منبع تغذیه دستگاه

کارواش های صنعتی بر حسب نوع منبع تغذیه آن به دو گروه کارواش صنعتی بنزینی و کارواش صنعتی الکتریکی یا همان برقی تقسیم بندی می شوند.
انرژی مورد نیاز دستگاه کارواش صنعتی برقی همان گونه که از نام دستگاه مشخص است از طریق نیروی الکتریکی تامین می شود پس در استفاده از دستگا کارواش صنعتی برقی نکته قابل توجه این است که حتما در محیطی که قراره از این دستگاه استفاده شود قبل از آن از وجود پریز برق در آن محیط مطئن شوید.
اما در کارواش های صنعتی بنزینی یا دیزلی کافیست که به سوخت کافی درون دستگاه باشد و در آن صورت دیگر نیازی نیست که پریز برقی در محیط وجود داشته باشد یا نه .
از کارواش های صنعتی بنزینی می توان به سادگی در محیط های باز استفاده کرد بدون اینکه نگران نبود پریز برق در آن محیط باشیم.

تاثر فشار و دبی در  کارواش دستی

تاثر فشار و دبی در کارواش دستی

برای اینکه هر کارواش دستی بتواند به درستی کار خود را انجام دهد نیازمند یک اندازه دقیق از فشار و دبی است.
اگر میزان این فشار و دبی با یک دیگر متناسب نباشند سبب می گردد که آبی که از کارواش دستی خارج می شود دارای فشار کافی نخواهد بود و در این صورت دستگاه قدرت پاک کنندگی کافی برای تمیز کردن سطوح را نخواهد داشت.و گاه این عدم تناسب میان فشار و دبی سبب می شود که آب دارای دمای مورد نظر ما را نداشته باشد و در این حالت قدرت مانور دستگاه خیلی پایی می آید.

جابجایی آسان دستگاه واترجت های آب گرم

جابجایی آسان دستگاه واترجت های آب گرم

دستگاه های واترجت آب گرم را به دلیل داشتن چرخ هایی در زیر بدنه دستگاه به سادگی می توان از آن استفاده کرد بدون اینکه در جابجایی دستگاه واترجت آب گرم به سایر نقاط دچار مشکل شود.
بسته به سایز و نوع دستگاه شامل دو یا 4 چرخ است که این چرخ ها قدرت مانور دستگاه هم چنین راندمان کاری را افزایش می دهد.
اما در برخی از محیط ها نیازی به جابه جایی چندانی برای واترجت نیست در این مواقع بهتر است از واترجت های ثابت استفاده شود پس در کل واترجت های آب گرم به دو دسته متحرک و ثابت تقسیم می شوند.

دستگاه واترجت و انواع آن

دستگاه واترجت و انواع آن

یکی از پرکاربرد ترین دستگاه های نظافت صنعتی دستگاه واترجت صنعتی است که از آن می توان برای شستشو و نظافت انواع سطوح استفاده کرد
از دستگاه واترجت می توان برای نظافت و شستشو در انواع محیط ها از جمله خانگی و صنعتی به سادگی استفاده کرد آنها را نظافت کرد.
مهم ترین قسمت یک دستگاه واترجت پمپ آن می باشد و وظیفه آن ایجاد فشار در آب برای خروج پرفشار آب از دستگاه است

نحوه عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

نحوه عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

از دستگاه واترجت صنعتی برای از بین بردن و جدا کردن جرم ها از روی سطوح مختلف با استفاده از فشار بالای پاشش آب استفاده می شود.
یکی از مهم ترین قسمت های دستگاه کارواش صنعتی قسمت منبع ورودی آب به دستگاه می باشد. بدین گونه که آب از منبع به داخل پمپ دستگاه وارد می شود که کمک می کند آب با فشار بالایی از دستگاه خارج شود.
یکی دیگر از ملزومات دستگاه کارواش صنعتی قسمت شلنگ فشار قوی ، لنس و نازل به همراه قسمت تفنگی دستگاه است و این بخش ها مربوط به قسمت خروج آب از دستگاه کارواش صنعی می باشد.
نوع پاشش آب از دستگاه کارواش صنعتی بسته به نوع نازل آن دارد که آب را با چه زاویه ای از دستگاه خارج می کند.

اهمیت استفاده از دستگاه کارواش صنعتی برای نظافت

اهمیت استفاده از دستگاه کارواش صنعتی برای نظافت

صاحبان اتومبیل برایشان خیلی اهمیت دارد که ظاهر اتومبیلشان همیشه زیبا و درخشان باشد و همیشه برای نظافت اتومبیل خود وقت و هزینه بالایی هم صرف می کنند.
یکی از ساده ترین راه های نظافت سریع و با کیفیت اتومبیل استفاده از دستگاه کارواش صنعتی است که قادر به سادگی و در کمترین زمان و صرف انرژی و آب کمتری اتومبیل را کاملا تمیز و درخشان کند.
البته استفاده از واترجت برای نظافت فقط مختص نظافت داخل ماشین نیمی شود بلکه از آن می توان برای نظافت قسمت های داخلی اتومبیل هم استفاده کرد و کاملا تمیز کرد آن را.

کارواش دستی یا شوینده فشار قوی

کارواش دستی یا شوینده فشار قوی

به دستگاهی شوینده فشار قوی یا همان کارواش دستی گویند که این توانایی را داشته باشد که آب را با قدرت خیلی بالایی به سطح مورد نظر پاشش کند و تمام جرم ها و آلودگی های موجود بر روی آن سطح را کاملا از بین ببرد.
این دستگاه کارواش دستی می تواند با استفاده از پاشش پر فشار آب بر روی سطح آلودگی ها اعم از چربی ها را از روی سطح کنده و سطح را تمیز کند بدون اینکه به خود سطح آسیبی وارد شود.
بیشتر از دستگاه کارواش دستی برای نظافت و شستشوی اتومبیل ها استفاده می شود و این دستگاه در کارواش های شستشو اتومبیل بسیار کارآمد می باشد.

بدنه مقاوم واترجت آب گرم

بدنه مقاوم واترجت آب گرم

بدنه دستگاه های واترجت آب گرم بسیار مقاوم بوده و به گونه ای طراحی شده که هیچ چیزی به داخل آن نفوذ نمی کند و از این دستگاه واترجت آب گرم برای نظافت در محیط های صنعتی و سایر محیط هایی که آلودگی های آن بسیار زیاد است و یا خیلی سخت پاک می شود استفاده می کند.
دلیل دیگه ای که باعث می شود دستگاه واترجت برای نظافت در محیط های صنعتی مناسب باشد این است که بدنه قوی دستگاه واترجت سبب می شود که هیچ گونه از ذرات موجود در محیط به داخل واترجت نفوذ نکند و آسیبی به دستگاه وارد نشود.

کاربرد دستگاه واترجت

کاربرد دستگاه واترجت

دستگاه واترجت در مدل‌ها و اندازه‌های مختلف تولید می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که از دستگاه واترجت تنها در مصارف صنعتی استفاده نمی‌شود، بلکه از آن برای شستشو و نظافت خانگی نیز می‌توان استفاده کرد که در این صورت قدرت دستگاه واترجت، کمتر از حالت صنعتی آن است. به علاوه، با توجه به دمای آب خروجی، دستگاه واترجت می‌تواند به دو مدل دستگاه واترجت آب سرد و دستگاه واترجت آب گرم، تقسیم گردد.

کاربرد دستگاه کارواش صنعتی

کاربرد دستگاه کارواش صنعتی

به منظور حفظ سلامتی و بهداشت، در هر صنعتی نیاز است تا از دستگاه‌های نظافت صنعتی برای پاکسازی و نظافت مطلوب استفاده شود. یکی از دستگاه‌هایی که برای شستشو انواع سطوح در صنعت به کار می‌رود، دستگاه کارواش صنعتی است. دستگاه کارواش صنعتی با استفاده از موتور و پمپ، آب وروردی به دستگاه را با سرعت و فشار بالا، از طریق نازل به سطح مورد نظر می‌پاشد و فشار وارده بر اثر آب، موجب تمیز شدن سطح می‌گردد.

اجزای سازنده کارواش صنعتی

اجزای سازنده کارواش صنعتی

کارواش صنعتی را می‌توان یکی از دستگاههای نظافت صنعتی دانست که کاربرد آن به مورد خاصی محدود نمی‌گردد و می‌توان در شستشو و نظافت هرگونه سطحی از آن کمک گرفت. از کارواش صنعتی برای سرعت عمل در نظافت استفاده می شود. به علاوه این دستگاه راندمان کاری را نیز افزایش می‌دهد. کارواش صنعتی به طور کلی اجزای سازنده مشخصی دارد. فیلتر آب ورودی، پمپ، موتور، شلنگ فشار قوی، تفنگی و لنس و نازل، اجزای اصلی سازنده کارواش صنعتی است.

اساس کار کارواش دستی

اساس کار کارواش دستی

استفاده از کارواش یا واترجت در صنعت، امری شناخته شده و رایج است. اما از کارواش برای مصارف کوچکتر نیز می‌توان استفاده کرد. کارواش دستی، دستگاهی کوچک است که در مصارف نظافتی خانگی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. اساس کار کارواش دستی نیز همانند مشابه‌های صنعتی آن بر پایه فشار آب است که به موجب آن پیوند آلودگی‌ها با سطح شکسته می‌شود. استفاده از کارواش دستی موجب سرعت و کیفیت در نظافت می‌گردد. به علاوه در مصرف آب و مواد شوینده صرفه‌جویی می‌گردد.

کاربرد واترجت آب گرم

کاربرد واترجت آب گرم

واترجت دستگاهی است که با فشار آب به نظافت و شستشو مبادرت می‌کند. شیوه‌های دسته‌بندی متفاوتی برای انواع واترجت‌ها وجود دارد. از این دسته‌بندی‌ها می‌توان به دسته بندی بر اساس سوخت مصرفی (واترجت برقی یا دیزلی) یا براساس قدرت و کاربرد (واترجت خانگی یا صنعتی) اشاره نمود. اما دسته‌بندی مهم دیگری نیز وجود دارد که آن مربوط به دمای آب مورد استفاده در واترجت است. اگر دمای آب مورد استفاده بالا باشد، واترجت آب گرم نامیده می شود. از واترجت آب گرم برای نظافت سطوحی که آلودگی‌های چربی و روغن دارد، استفاده می‌گردد.

اجزا و عملکرد دستگاه واترجت

اجزا و عملکرد دستگاه واترجت

در نظافت صنعتی، گاهی می‌توان از فشار بالای آب بر روی سطوح، برای نظافت استفاده نمود. دستگاه واترجت، دستگاهیست که این امر را امکان پذیر می‌سازد. دستگاه واترجت از دو بخش پمپ پیستونی و الکتروموتور تشکیل می‌گردد. امکان تنظیم فشار آب در دستگاه واترجت، سبب بهبود کیفیت نظافت و جلوگیری از آسیب به سطح مورد شستشو می‌گردد. دستگاه واترجت نسبت به روش سنتی استفاده از آب که با شلنگ معمولی صورت می‌گرفت، آب بسیار کمتری استفاده می‌کند و نتیجه بهتری نیز ارائه می‌دهد.

انواع دستگاه کارواش صنعتی

انواع دستگاه کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی، یکی از دستگاه‌های مهم در نظافت صنعتی است. چراکه تنها با اعمال آب پرفشار، سطح آلوده را شستشو و نظافت می‌کند. دستگاه کارواش صنعتی، عملیات‌های دشوار صنعتی نظیر لایه‌برداری، رسوب زدایی، جرم‌گیری، حذف رنگ پوسیده یا چربی و روغن و موارد نظیر آن را بسیار ساده نموده و سرعت عمل را در نظافت افزایش داده است. دستگاه کارواش صنعتی می‌تواند به صورت ثابت یا چرخدار تولید شود. مدل ثابت آن برای نظافت‌هایی است که در محل مشخصی انجام می‌گیرد و نیازی به جابه‌جایی ندارد. در صورت نیاز به شستشو در مکان‌های مختلف، می‌توان از مدل چرخ‌دار آن بهره برد.

نظافت با فشار آب در کارواش صنعتی

نظافت با فشار آب در کارواش صنعتی

دستگا‌هایی که با فشار آب، موجب تمیزی و نظافت سطوح می‌شوند، کارواش یا واترجت نامیده می‌شود. کارواش صنعتی با استفاده از پمپ‌های قوی، فشار آب خروجی بالایی تولید می‌کند و این فشار باعث می‌شود آلودگی از سطح مورد شستشو جدا گردد. البته شایان ذکر است که فشار آب اعمالی کوچکترین آسیبی به سطح وارد نمی‌کند و کارواش صنعتی در واقع ابزاری بسیار کارا و ایمن است.

کارواش دستی چیست

کارواش دستی چیست

نظافت صنعتی، امر مهمی است که امروزه برای سرعت بخشیدن و بهبود عملکرد نظافتی، در صنایع و مکان‌هایی که نیاز به نظافت گسترده دارند، به کار گرفته می‌شود. یکی از شیوه‌های موثر در نظافت سطوح به شیوه صنعتی، استفاده از کارواش دستی است. کارواش دستی با استفاده از پمپ، آب کم فشار ورودی را به آب پرفشار خروجی تبدیل نموده و از این طریق با اعمال فشار آب بر سطح کثیف، پیوند بین آلودگی و سطح را می شکند و عمل شستشو را به درستی به انجام می‌رساند.

واترجت آب گرم چگونه عمل میکند

واترجت آب گرم چگونه عمل میکند

در دستگاه واترجت،آلودگی‌های سطحی به دلیل فشار آب خروجی از دستگاه و انرژی جنبشی حاصل از آن، از بین می‌روند و عمل نظافت بر این اساس صورت می‌گیرد. از این رو فشار وارده بر اثر خروج آب و در واقع دبی آب خروجی از دستگاه، عاملی مهم در نظافت با واترجت است. اما از آنجا که افزایش فشار آب خروجی، به راحتی امکان پذیر نیست و نیاز به پمپ‌های قوی دارد، لذا برای نظافت و شستشوی سطوحی که دارای چربی و روغن هستند، استفاده از واترجت آب گرم، بسیار مفید و موثر است. در واترجت آب گرم، علاوه به فشار آب خروجی، دمای آب نیز در نظافت تاثیرگذار است.

واترجت آب گرم چیست

واترجت آب گرم چیست

برای شستشو و نظافت سطح می‌توان از فشار زیاد آب استفاده نمود. دستگاهی که فشار مورد نظر برای جدا کردن آلودگی از سطح را فراهم می‌کند، واترجت نام دارد. حال اگر به پارامتر فشار آب، پارامتر حرارت آب را نیز اضافه کنیم، قدرت پاکسازی به مقدار قابل توجهی افزایش می‌یابد. دستگاهی که چنین امکاناتی را فراهم می‌کند، واترجت آب گرم است. واترجت آب گرم، در نظافت سطوح دارای چربی و روغنی، با قدرت عمل می‌کند و توان نظافتی بالایی دارد.

آشنایی با واترجت آب سرد

آشنایی با واترجت آب سرد

یکی از دستگاه‌های نظافت صنعتی، واترجت آب سرد است که در آن از نیروی مکانیکی آب، در جهت حذف آلودگی‌ها استفاده می‌گردد. در این دستگاه آب با فشاری در حدود 30 تا 500 باز از نازل خارج شده و این فشار آلودگی را از سطح مورد نظر جدا می‌کند. دستگاه واترجت آب سرد را می‌توان یکی از پر استفاده‌ترین وسایل نظافت مکانیزه دانست. از دستگاه واترجت آب سرد در بسیاری از صنایع، مانند اولیدی، صنعت ساخت و ساز و نیز کشاورزی استفاده می‌گردد. به علاوه در نظافت خودر، دستگاه و تجهیزات صنعتی و نمای بیرونی ساختمان، می‌توان از آن استفاده نمود.

نحوه استفاده از دستگاه کارواش دستی برای نظافت های خانگی

نحوه استفاده از دستگاه کارواش دستی برای نظافت های خانگی

یکی از کارآمد ترین دستگاه های نظافت صنعتی دستگاه کارواش دستی است که در نظافت محیط های مسکونی خیلی پرطرفدار است.
نحوه کار این دستگاه بدین صورت است که آب که از طریق یک منبع خارجی همانند شیر آب وارد دستگاه کارواش خانگی می گردد و بعد از آن موتور دستگاه شروع به کار می کند و با استفاده از پمپ فشار آب زیاد می شود و سپس آب به سمت شلنگ فشار قوی دستگاه هدایت می گردد و سپس از طریق لنس و نازل از دستگاه با فشار بالایی بر روی سطح مورد نظر پاشش می شود و سطح را تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و کثیفی می کند.

برخی از قطعات کارواش صنعتی -  لنس و تفنگی دستگاه کارواش صنعتی

برخی از قطعات کارواش صنعتی - لنس و تفنگی دستگاه کارواش صنعتی

هر دستگاه کارواش صنعتی از قطعاتی تشکیل شده است که این قطعات در کارآیی دستگاه نقش مهم و به سزایی را دارا است و کیفیت این قطعات در طول عمر دستگاه نقش مهمی دارد.
یکی از قطعات مهم در کارواش صنعتی قسمت تفنگی و لنس است که وظیفه ی آنها خروج آب و پاشش بر روی سطح است.
در هر کارواش صنعتی لنس و تفنگی در مدل ها و حالت های متفاوتی است.
در مدل های تفنگی و لنس هایی که ساخت ایتالیا است این قطعه دارای قطع کن می باشد که کاربر به سادگی می تواند با کمک آن خروج آب از دستگاه را کنترل کند.
چنان چه که شما از کارواش صنعتی استفاده می کنید که موتور آن به صورت کلاچ دار است بهتر است که حتما نازل یا همان تفنگی دستگاه دارای قطع کن باشد که در هنگامی که نیازی به پاشش آب نیست خروج آب قطع شده و این گونه به موتور فشار کمتری وارد می شود.

دستگاه واترجت شرکت فلامک ماشین

دستگاه واترجت شرکت فلامک ماشین

در زمینه های متفاوتی از دستگاه واترجت استفاده می شود.
از جمله مواردی که از دستگاه واترجت استفاده می شود در انجام کارهای نظافت صنعتی است چرا که یکی از استفاده های دستگاه واترجت در زمینه کارهای نظافت صنعتی است.
یکی از کارهای نظافت صنعتی که برای انجام آن از دستگاه واترجت استفاده می شود شستشوی نمای ساختمان ها است.
چرا که انجام این کار برای افراد به خصوص در ساختمان های چند طبقه کاری خیلی مشکل است و همیشه برای فرد این امکان فراهم نمی شود که تمام قسمت ها را تمیز کند اما با استفاده از دستگاه واترجت به سادگی می توان تمام قسمت های یک نمای ساختمانی را تمیز کرد بدون اینکه لکه ایی بر روی آن بر جای بماند.
برای تمیز کردن نمای ساختمان ها به دلیل وجود لکه های زیاد و به احتمال زیاد مقاوم بهتر است از دستگاه واترجت آب گرم استفاده شود که قدرت پاک کنندگی بالایی را به نسبت واترجت آب سرد را داراست.

دستگاه آب پاش فشار قوی

دستگاه آب پاش فشار قوی

دستگاه آب پاش فشار قوی در اندازه ها و مدل های مختلفی تولید می شود و هر کدام از دستگاه های آب پاش دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی می باشند.
در زمانی که می خواهید دستگاه آب پاش فشار قوی را تهیه کنید باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که از این دستگاه برای چه کاری می خواهید بهره ببرید تا بدین گونه بتوانید بهترین دستگاه و متناسب ترین را با نوع کار خود پیدا کنید.
چرا که اگر دستگاه آب پاش فشار قوی که انتخاب می کنید با نوع کارایی که از آن نیاز دارید تطابق داشته باشد در آن صورت راندمان کاری نیز افزایش می یابد.
در دستگاه های آب پاشی که موتور آنها از نوع الکتریکی بوده آلودگی صوتی ایجاد شده خیلی کمتر است و همچنین در این صورت دستگاه گازهای گلخانه ای هم تولید نمی کند که از این رو برای محیط زیست هم این دستگاه بسیار مناسب می باشد

برخی از قطعات کارواش صنعتی -  شاسی و شیلنگ کارواش صنعتی

برخی از قطعات کارواش صنعتی - شاسی و شیلنگ کارواش صنعتی

هر دستگاه کارواش صنعتی که از آن برای انجام کار های صنعتی استفاده می شود دارای قطعاتی است که در این جا به برخی از این قطعات اشاره می کنیم.
شاسی کارواش صنعتی : در هر دستگاه کارواش شاسی به شکل معمول یا به حالت ثابت و یا چرخ دار است.
در مدل ثابت شاسی در کارواش صنعتی شاسی آهنی در زیر دستگاه نصب می شود، در مدل چرخ دار معولا از چرخ های ژله ای استفاده می شود برای حرکت ساده تر به همراه یک دسته برای شاسی تا کابر بتواند به سادگی دستگاه را به حرکت در بیاورد.
شیلنگ کارواش صنعتی: شیلنگ هایی که در کارواش صنعتی استفاده می شود معمولا به دوحالت است یکی از نوع شیلنگ های معممولی و دیگری از نوع سیمی دو لایه
در شیلنگ های سیمی دو لایه خیلی مناسب تر از شیلنگ های معمولی است چرا که این نوع شیلنگ ها قادرند که فشار بیشتری را تحمل کنند و مقاومت بالاتری را نیز دارند

کارآیی دستگاه کارواش دستی

کارآیی دستگاه کارواش دستی

دستگاه کارواشی که در در محیط های کوچک نظیر خانه ها و یا ساختمان های مسکونی کوچک استفاده می شود، کارواش دستی گفته می شود.
این دستگاه کارواش دستی به دلیل کاربرد آن جزء دستگاه های نظافت صنعتی به شمار می آید.
دستگاه کارواش دستی جزء شوینده های فشار قوی به حساب می آید و این دستگاه قادر است که فشاری با قدرت 200 بار را تولید کند.
از دستگاه کارواش دستی برای نظافت کارهای سبکی نظیر شستشوی اتومبیل، دوچرخه، سنگ فرش ها ، نمای ساختمان، پنجره و سایر قسمت های مرتبط با ساختمان های مسکونی استفاده می شود

کارآیی دستگاه واترجت آب گرم

کارآیی دستگاه واترجت آب گرم

در دستگاه واترجت آب گرم بر خلاف دستگاه واترجت آب سرد یک قسمتی وجود دارد به نام بویلر وظیفه ی آن بالا بردن آب بعد از ورود به داخل دستگاه واترجت است .
این قطعه می تواند کاری کند که آب خروجی از دستگاه واترجت آبی تا دمای 180 درجه سانتی گراد خارج شود.
همان طور که از میزان دما مشخص است آبی که از دستگاه واترجت آب گرم خارج می شود به صورت ترکیبی مایع و بخار است.
در مدل های دیزلی واترجت آب گرم قادر هست که آب را تا دمای بالایی گرم کند اما در مدل های برقی واترجت به دلیل دبی پایی تر دمای آب خروجی معمولا زیر 100 درجه است.

واترجت آب سرد با فشار بالا در پاشش آب

واترجت آب سرد با فشار بالا در پاشش آب

عملکرد دستگاه واترجت آب سرد بدین گونه است که این دستگاه با پاشش آب بر روی سطوح با قدرت و فشار بالا قادر است که تمام آلودگی ها و ذراتی که به روی سطح چسبیده است را جدا کرده و آن سطح را کاملا تمیز و عاری از هر گونه لکه و آلودگی کند.
هر دستگاه واترجت آب سرد برای داشتن بهترین عملکرد در نظافت نیازمند یک سری قطعات اصلی است که نقش فروانی این قطعات در قدرت عمل دستگاه دارند .
برخی از این قطعات عبارتند از:
** ورودی آب
** پمپ واترجت
** موتور
** شلنگ
** نازل
که در میان این اجزا نقش پمپ در دستگاه خیلی مهم تر و ویژه تر می باشد چرا که کار اصلی در ایجاد فشار آب برای پاشش به عهده این قسمت می باشد

نقش قطعات دستگاه کارواش صنعتی

نقش قطعات دستگاه کارواش صنعتی

هر دستگاه کارواش صنعتی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این قسمت ها کارآیی خاصی را در دستگاه ایفا می کند و در روند کار دستگاه نقش به سزایی را دارند.
نوع و کیفیت این قطعات می تواند در روند کاری دستگاه و حتی کیفیت کارآیی دستگاه هم نقش فروانی داشته باشد.
چنان چه قطعات داخلی دستگاه کارواش صنعتی از نوعی نباشند که کارایی و قدرت کافی را داشته باشد در نتیجه دستگاه قادر نخواهد بود که عملکرد مورد نظر را داشته باشد.
و هم چنین اگر که قطعات داخلی دستگاه کارواش صنعتی از نوع باکیفیت و مقاومی نباشد این موضوع سبب می شود که دستگاه طول عمر بالایی هم نداشته باشد و خیلی سریع از رده خارج شود.

دستگاه کارواش صنعتی چیست

دستگاه کارواش صنعتی چیست

به دستگاه واترجتی که کارآیی آن در محیط های صنعتی است به اصطلاح کارواش صنعتی گفته می شود.
هر دستگاه کارواش صنعتی از دو تکه پمپ که به صورت پیستونی است و یک تکه دیگر به نام الکتروموتور ساخته شده است.
پمپ هایی که در کارواش های صنعتی فلامک ماشین به کاربرده شده است کاملا ساخته ایتالیا می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است.
در کارواش های صنعتی تک فاز از الکتروموتور تک فاز برای قسمت های پمپ پیستونی دستگاه استفاده شده است که قادر است 100 بار را ایجاد کند.و در کارواش های سه فاز از التروموتور های سه فاز که قادراند فشاری با قدرت بیشتر از 100 بار را ایجاد کنند

آب پاش فشار قوی

آب پاش فشار قوی

آب پاش های فشار قوی یا همان واترجت های فشار قوی در سایز ها و اندازه های متفاوتی طراحی و تولید می شوند.
که بسته به نوع دستگاه آب پاش و قدرت آن ها دارای کارایی ویژه ای هستند.
در زمان انتخاب آب پاش های فشار قوی باید نکاتی را رعایت کنید که بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید که بتواند نیاز های نظافتی شما را برطرف نماید.
به عنوان مثال اگر می خواهید از آب پاش فشار قوی برای از بین بردن لکه های قوی و یا چرب استفاده کنید بهتر است از آب پاش فشار قوی گرم استفاده کنید.

واترجت آب سرد و گرم فشار قوی

واترجت آب سرد و گرم فشار قوی

در واترجت های فشار قوی که در دو مدل هستند که برحسب میزان دمای آب خروجی دو دسته می شوند.
واترجت آب سرد فشار قوی
واترجت آب گرم فشار قوی
در واترجت های فشار قوی دستگاه با استفاده از پاشش آب با سرعت بالا بر روی سطوح آلودگی ها را از آنها جدا کرده و سطح را کاملا تمیز می کنند .
دستگاه واترجت فشار قوی هم همانند سایر دستگاه های واتر از یک سری قسمت های مشخصی تشکیل شده است همانند:
ورودی آب، پمپ دستگاه ، گرمکن(در صورت اینکه دستگاه واترجت آب گرم باشد)، شلنگ ، نازل و ... است.
اما اصلی ترین قسمت در واترجت فشار قوی پمپ آن است چرا که این قسمت از دستگاه است که سبب می شود آب با سرعت و فشار بالاتری از دستگاه خارج شود و سطوح را نظافت کند.

واترجت فوق فشار قوی آب گرم و سرد

واترجت فوق فشار قوی آب گرم و سرد

در مدل واترجت های فوق فشار قوی آب با سرعت خیلی بیشتری به نسبت واترجت های معمولی و واترجت فشار قوی خارج می شود.
در واترجت فوق فشار قوی قادر هستند که آب را با فشار نزدیک به 250 بار خارج کنند که این فشار به دستگاه واترجت این امکان را می دهد که هر نوع آلودگی را دستگاه قادر باشد از روی سطح بزداید.
در هنگام کار با دستگاه واتر جت هر چه میزان سرعت و فشار آب خروجی از دستگاه بیشتر باشد در نتیجه دستگاه قادر خواهد بود که سطح را تمیز تر کند در واقع می توان گفت که قدرت نظافتی دستگاه خیلی بیشتر از قبل می گردد.

واترجت آب گرم

واترجت آب گرم

دستگاه نظافت صنعتی واترجت را برحسب میزان دمای خروجی آب از دستگاه به دو گروه واترجت آب گرم و واترجت آب سرد تقسیم بندی می کنند.
در مدل واترجت آب گرم نحوه ی کار دستگاه بدین گونه است که آب از طریق شیر آب با یک فشار کاملا معمولی وارد دستگاه می شود و به درون پمپ دستگاه وارد می شود در پمب به دلیل وجود سیستم گرمکن این امکان را می دهد که دمای آبی که با سرعت از پمپ خارج می شود بالا برود.
از دستگاه واتر جت آب گرم برای نظافت و از بین بردن آلودگی هایی استفاده می شود که خیلی سخت از بین می روند نظیر چربی ها و لکه های روغنی که روی دیوار یا سطح باقی مانده اند به سادگی می توان با دستگاه واترجت آب گرم از بین برد.

واترجت آب سرد

واترجت آب سرد

دستگاه های واترجت را بر حسب دمای آبی که از دستگاه خارج می شود به دو دسته تقسیم می کنند.
واترجت آب گرم
واتر جت آب سرد
در واقع نوع عملکرد دستگاه واترجت آب سرد بدین گونه است که آبی که وارد پمپ دستگاه می شود فشار معمولی دارد اما درون پمپ آب را با سرعت خیلی زیادی از طریق نازل دستگاه به بیرون هدایت می کند و در این نوع واترجت آبی که از دستگاه خارج می شود از نظر دمایی خنک هست و از آن می توان برای شستشوی اتومبیل در کارواش ها و یا شستشوی نما های ساختمان ها استفاده کرد.

پمپ کارواش

پمپ کارواش

پمپ در دستگاه کارواش نقش مهم و اساسی دارد چرا که وظیفه ی اینکه آب با فشار قوی از دستگاه خارج شود به عهده پمپ دستگاه می باشد.
اگر آب ورودی به دستگاه دارای درجه حرارت بالایی باشد این مورد سبب آسیب رسیدن به دستگاه و کاهش عمر آن می گردد.
نحوه کار پمپ دستگاه بدین گونه است که آب که وارد آن می شود را با حرکت سریع و دورانی خود به چرخش در می آورد و از قسمت نازل دستگاه آب را بدین صورت با فشار بالایی به بیرون هدایت می کند.

دستگاه کارواش صنعتی

دستگاه کارواش صنعتی

استفاده از دستگاه های کارواش صنعتی فقط محدود به نظافت محیط نمی شود بلکه می توان از این دستگاه برای انجام کار های صنعتی نظیر کار برش در کارگاه ها و کارخانه ها هم استفاده کرد.
استفاده از دستگاه کارواش صنعتی به در کارخانه ها به عنوان برش این گونه است که دستگاه کارواش صنعتی با استفاده از پاشش آب با قدرت خیلی بالا بر روی سطح قادر است که آن را برش دهد و یا بر روی آن طرحی ایجاد کند.

کارواش صنعتی

کارواش صنعتی

در محیط های صنعتی نظیر کارخانه ها، کارگاه های تولید و معادن برای نظافت آلودگی ها و زباله هایی که به سادگی نمی توان آن ها را از بین برد.از کارواش های صنعتی استفاده می شود.
در معادن برای استخراج و برش قسمت های سخت از دستگاه کارواش صنعتی استفاده می شود.
در کارگاه ها و کارخانه ها هم فقط از دستگاه کارواش صنعتی برای نظافت استفاده نمی شود بلکه از این دستگاه برای برش سنگ ها و یا قطعات فلزی هم استفاده می شود.

کارواش دستی

کارواش دستی

نظافت و شستشوی محیط ها مخصوصا کف و دیوار ها اهمیت ویژه ای دارد چرا که این موارد می تواند بر روی سلامت افراد تاثیر فراوانی داشته باشد.
در زمان خرید دستگاه های واترجت یا همان کارواش های صنعتی باید به دو مشخصه اصلی فشار و دبی دستگاه زیادی داشت.
چرا که در این نوع دستگاه ها این دو مشخصه در میزان و قدرت نظافت دستگاه نقش تعیین کننده ای دارند.
از دستگاه کارواش دستی برای نظافت نظاتف و از بین بردن آلودگی هایی که بر روی سطح قرار دارند و به سادگی و از بین نمی روند استفاده می شود.

دستگاه واترجت

دستگاه واترجت

دستگاه واترجت یکی از دستگاه های نظافت صنعتی است که استفاده از آن بسیار آسان بوده و ایمن می باشد و هیچ گونه خطری برای فرد ندارد و کاربر می تواند به سادگی و به آسانی از استفاده کند.
با به روی کار آمدن این نوع دستگاه واترجت در بازار انجام کارهایی که در گذشته خیلی سخت بوده همانند لکه زدایی، از بین بردن آلودگی هایی ناشی از روغن و چربی که پاک کردن این نوع آلودگی ها خیلی امری مشکل است اما با استفاده از دستگاه واترجت می توان خیلی ساده و در مدت زمان کوتاهی همه این آلودگی ها را از می برد.

دستگاه جت واش

دستگاه جت واش

در دستگاه های جت واش
در دستگاه های جت واش آن چیزی که نقش مهم و تعیین کننده ای را دارد میزان فشار و دبی دستگاه است.
هر چه که میزان فشار و دبی دستگاه بیشتر باشد قدرت دستگاه هم در از بین بردن آلودگی ها نیز بیشتر است.
هر چه میزان جریان در دبی دستگاه بالاتر برود سرعت عمل دستگاه هم در لکه زدایی و از بین بردن آلودگی ها نیز افزایش می یابد.
از دستگاه های جت واش در محیط های متفاوتی استفاده می شود.

واترجت صنعتی

واترجت صنعتی

در رزوگار امروزی که تکنولوژی پیشرفت های چشمگیری داشته است که نظافت و پاکیزگی محیط ها هم از این پیشرفت ها عقب نمانده اند و دستگاه هایی اختراع شده اند که قادر هستند محیط را با سرعت و کیفیت بالاتری نظافت کنند، یکی از این دستگاه هایی که در نظافت تاثیر به سزایی دارد دستگاه واترجت می باشد. به دستگاه های واترجتی که در محیط های صنعتی برای نظافت استفاده می شود دستگاه واترجت صنعتی گفته می شود. در محیط های صنعتی نظیر کارخانه جات یا کارخانه های مواد شیمیایی که آلودگی ها به سادگی از بین نمی روند و به سطح زمین یا دیوار چسبیده اند از دستگاه واترجت صنعتی برای از بین بردن این آلودگی ها استفاده می شود.

واترجت

واترجت

به دستگاه ها یا موتور هایی که قادرند آب را با سرعت و فشار بالایی خارج کنند واترجت گفته می شود.
اصطلاحا به این نوع دستگاه یا واترجت ، موتور آبی هم گفته می شود.
استفاده از دستگاه واترجت از در میان افراد مخصوصا صنعتگران قدمتی صدساله دارد. در گذشته از دستگاه اسکرابر در زمینه استخراج از معادن استفاده می شده است. اما امروزه استفاده از دستگاه واترجت فقط در این زمینه محدود نمی شود بلکه در زمینه های بسیاری استفاده می شود.

مدل های مختلف نازل در واترجت صنعتی

مدل های مختلف نازل در واترجت صنعتی

واترجت صنعتی از جمله دستگاه های نظافت صنعتی است که کاربرد های فراوان و ویژه ایی دارد.این دستگاه کمک می کند که امر نظافت و شستشو آسان تر و سریع تر صورت بپذیرد.
هر دستگاه نظافت صنعتی در کنار خود تعدادی لوازم جانبی دارد که این لوازم به کاربر کمک میکند که امر نظافت سریع تر و آسان تر صورت بپذیرد.
از جمله لوازم جانبی مهم در کنار واترجت ها نازل است. نازل در واقع وسیله ایی است که به کاربر کمک میکند که قسمت های غیرقابل دسترس را نیز نظافت کند و همچین می توان با استفاده از نازل میزان آب خروجی و فشار آن را نیز کنترل کرد.
در واقع در هنگام خرید باید به این نکته توجه کرد که از واتر میخواهید برای چه منظوری استفاده کنید تا اینگونه بتوانید نازل متناسب با آن کار را انتخاب کنید، چرا که در صورت انتخاب نادرست نازل می تواند به سطح مورد نظرتان آسیب وارد کند.
نازل ها در مدل های متنوعی تولید شده اند که هر کدام از آنها کاربرد ویژه ایی دارد و برای کاری خاص متناسب با سطح و جنس مورد نظافت طراحی شده است.
مدل های مختلف نازل عبارتند از:
- نازل مواد شوینده
- نازل توربو (دوار)
- نازل سوزنی
- نازل سند بلاست
- نازل تخت
- نازل لوله باز کن

نکات قابل توجه در هنگام خرید واترجت صنعتی (شوینده فشارقوی)

نکات قابل توجه در هنگام خرید واترجت صنعتی (شوینده فشارقوی)

از جمله نکاتی که باید در زمان خرید یک دستگاه واترجت صنعتی باید آن ها را در نظر گرفت برای انتخاب یک دستگاه مناسب با امر نظافتی مورد نظرتان تا بدین صورت دستگاه بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد، عبارتند از:
- انتخاب واترجت با فشار و دبی مناسب: از جمله مهمترین عامل های انتخاب یک واترجت مناسب میزان فشار و دبی واترجت است، این عامل به قدری اهمیت دارد که انتخاب نادرست آن سبب آسیب رسیدن به سطح مورد نظافت شما می شود.
- توانایی جابجایی و انتقال واترجت: باید دستگاه به گونه ایی باشد که به سادگی بتوان آن را برای امر نظافت جابجا کرد ، برخی از واترجت ها به دلیل وزن بالایی که دارند را نمیتوان به سادگی جابجا کرد به همین دلیل استفاده از آنها محدود است؛ پس قابلیت جابجایی و انتقال دستگاه یک حسن برای کاربر به عمل می آید.
- منبع تغذیه دستگاه: دستگاه واترجت ازنظر منبع تغذیه آن به دو دسته الکتریکی یا برقی و بنزینی یا دیزلی تقسیم می شود، پس باید در زمان انتخاب دستگاه مناسب به این امر توجه کنید که درمحیطی میخواهید در آنجا نظافت کنید به پریز برق برای نوع الکتریکی آن دسترسی دارد یا نه؟
- امکان استفاده از مواد شوینده: بر حسب نوع عملیات شستشو و میزان آلودگی کاربر می تواند تصمیم بگیرد که به مواد شوینده نیاز دارد یا نه؟
- بهینه کردن مصرف: در دستگاه با استفاده از مصرف به صورت بهینه انرژی می توان که بازده و راندمان کاری دستگاه را افزایش داد و این گونه مقرون به صرفه تر نیز هست.
- دمای آب مورد نیاز برای نظافت: در برخی محیط ها دمای آب واترجت امری مهم است مانند برخی کارخانه ها.
از واترجت با آب سرد برای امکان پاشش آب تا میزان 60 درجه را دارا هستند اما در واترجت های آب گرم می توان به صورت دستی میزان گرمای آب را تعیین کرد.

انتخاب واترجت صنعتی مناسب و انواع و مزیت های آن

انتخاب واترجت صنعتی مناسب و انواع و مزیت های آن

این امر که استفاده از دستگاه واترجت برای نظافت محیط چه میزان مفید است بستگی به شرایط محیط و نحوه استفاده از آن دارد.
برای همین انتخاب مناسب و درست واترجت برای نظافت محیط امری ضروری است چرا که انتخاب نادرست دستگاه می تواند به سطحی که مورد نظافت قرار می گیرد آسیب برساند.
با استفاده از این دستگاه می توان از در مصرف آب صرفه جویی نمود و همچنین با استفاده از نوع واترجت آب گرم یا آب سرد این دستگاه سبب می شود که به حداکثر نظافت و پاکیزگی با از بین بردن آلودگی ها رسید.
از مزیت های استفاده از واترجت در نظافت این است که اپراتور یا کاربر دستگاه این اطمینان را دارد که امر نظافت به درستی صورت گرفته است چرا که اگر دستگاه به درستی و مطابق با نوع سطح مورد نظافت و با فشار متناسب با آن خریداری شده باشد عمل نظافت و شستشو به درستی و کامل صورت می گیرد.
از دیگر مزیت های استفاده از واترجت صنعتی در امر نظافت این است که هزینه و زمان و مصرف منابع طبیعی مانند آب را جهت شستشو کاهش می دهد و امر نظافت با کیفیت و سرعت بیشتری صورت می پذیرد.
از این دستگاه می توان برای لایه برداری از سطوح، تمیز کردن نمای ساختمان ها، شستشوی اتومبیل و ..... استفاده کرد.
دستگاه واترجت صنعتی (شوینده فشارقوی) بر اساس نوع منبع تغذیه آن به دو دسته الکتریکی و دیزلی/بنزینی، و براساس درجه حرارت آب خروجی آن به دو گروه واترجت آب گرم و آب سرد تقسیم می شود.
از طرفی دستگاه بر اساس میزان فشار آب خروجی نیز به دسته های متفاوتی تقسیم می شود که هرکدام از آنها برای نظافت سطح خاصی کاربرد دارد.

دلایل تمایز واترجت های فلامک ماشین

دلایل تمایز واترجت های فلامک ماشین

در ابتدا لازم است توضیحات مختصری در خصوص کلیت کار واتر جت ها و نیز جایگاه بین المللی کمپانی تولید کننده این دستگاه ها ارائه دهیم تا با دیدی باز در این خصوص تصمیم گیری نمایید.
واتر جت های صنعتی بطور کلی دارای قابلیت شستشو و زدودن آلودگی و جرم های سخت بوسیله فشار قوی آب می باشد.
هر یک از دستگاه ها بنا به قدرت موتور، میزان فشار و درجه حرارت آب خروجی راندمان و کارایی متفاوتی دارند.
این دستگاه ها در دو مدل کلی واترجت های آب سرد و گرم ارائه و از نظر برق مصرفی به دو مدل تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می شوند.
نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب در نظر گرفت عبارتند از :
-1 حجم کاری مد نظر جهت شستشو
-2 نوع برق مصرفی در دسترس جهت تامین برق دستگاه
-3 میزان درجه حرارت مورد نیاز جهت زدودن آلاینده ها
و در نهایت جهت یک انتخاب صحیح می بایست کمپانی سازنده را انتخاب نمود که برند معتبری در سطح جهانی بوده و نمایندگی انحصاری فروش و همچنین خدمات پس از فروش در ایران داشته باشد که عملکرد آن نمایندگی بخصوص در مورد خدمات پس از فروش مورد تایید مشتریان قبلی بوده باشد.
شرکت فلامک ماشین از دیرباز مفتخر است نمایندگی انحصاری کمپانی portotecnica ایتالیا یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده انواع واترجت، را در اختیار داشته باشد.
portotecnica یکی از زیر مجموعه های کمپانی معظم IPC Group ایتالیا است که با سال ها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع واترجت ها، یکی از سردمداران این عرصه در بازار بین المللی به شمار می رود.
همسو با شرکت معظم IPC Group، شرکت فلامک ماشین نیز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش توانسته است سهمی بزرگ در تامین نیازهای صنعت کشور عزیزمان داشته و نامی نیک در این عرصه از خود بجای بگذارد.

مطالب شوینده فشار قوی آب

محصولات شوینده فشار قوی آب

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات