IPC Group

IPC Group یکی از عظیم ترین مجموعه کمپانی های تولید کننده دستگاههای نظافت مکانیزه صنعتی در کشور ایتالیا می باشد.
این مجموعه متشکل از کمپانی های Gansow ، Soteco Portotecnica , Faip , Pulex ، Euromop و Ready System می باشد که مجموعه تولیداتشان جوابگوی کلیه نیازهای نظافت مکانیزه صنعتی می باشد.

شرکت فلامک ماشین در حال حاضر با شرکت های مشروحه ذیل همکاری دارد و کلیه امور فروش و خدمات بعد از فروش محصولاتشان را برعهده دارد.
IPC Gansow

تولید کننده انواع دستگاههای زمین شوی و جاروی صنعتی
این شرکت از ادغام سه کمپانی ، Gansow آلمان تولید کننده دستگاههای سنگین زمین شوی و جاروی صنعتی ،Teknova ایتالیا تولید کننده انواع دستگاههای نیمه سنگین ، Floor ایتالیا تولید کننده انواع دستگاههای سبک زمین شوی صنعتی، بوجود آمده و در حال حاضر یکی از بزرگترین کمپانی تولید کننده انواع (سبک ، نیمه سنگین و سنگین ) دستگاههای زمین شوی و جاروی صنعتی در اروپا می باشد.
IPC Soteco

تولید کننده انواع جاروبرقی ، مکنده های آب و خاک و مکنده های صنعتی توربینی .
IPC Portotecnica

تولید کننده انواع واترجت سرد و گرم و بخارشوی صنعتی

کمپانی های ذکر شده بلحاظ بکارگیری تیم مجرب تحقیق و نوآوری(R&D), براساس داده های نمایندگان رسمی در کل دنیا ، تولیدات خود را ضمن رعایت استانداردهای جهانی ، با نیازهای روز مصرف کنندگان تطبیق داده و در صورت لزوم و نیاز بازار , مدلهای جدید نیز طراحی و تولید می نماید .
کیفیت بالای دستگاهها , قطعات و خدمات بعد از فروش بسیار متعهدانه نمایندگان این کمپانیها ، مجموعه ای را بوجود آورده اند که میتواند شریک قابل اعتمادی برای متقاضیان بکارگیری دستگاههی نظافت مکانیزه صنعتی در هر سطحی باشد.
تلفن شرکت

8 - 88535444 (021)

تلفن همراه شرکت

5148782 (0912)

لینک های دسترسی سریع

تلفن : 8 - 02188535444
فکس : 02188747810
email : famacoiran@yahoo.com
آدرس : تهران - خ سهروردی شمالی - کوچه تهمتن - پلاک 6 - واحد 20