سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

قیمت اسکرابر خودرویی

 قیمت اسکرابر خودرویی


 اسکرابر های سرنشین دار و با راننده با نام اسکرابر خودرویی در بازار ایران شناخته شده و شامل اسکرابر هایی می‌شوند که اپراتور بر روی دستگاه سوار شده و بیشتر در اماکن بالا و متراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

 یکی از مهمترین پارامترهای این دسته از تجهیزات مکانیزه نظافت قیمت آنها می باشد که این آیتم برگرفته از عوامل متعددی می باشد.

 قیمت اسکرابر های خودروی بسته با آپشن ها لوازم جانبی که بر روی آن قرار می‌گیرد متفاوت است از آنجایی که شرکت‌های سازنده پارامترهای متفاوتی را بر روی دستگاه ها لحاظ می‌کنند که همه در راستای افزایش بهره‌وری و راندمان کاری دستگاه می باشد، قیمت تمام شده آنها هم متاثر از این عوامل متغیر بوده و متفاوت می باشند.

 

 عواملی چون نوع و نحوه به کارگیری موتورهای رانش، به کار گیری از عواملی چون جک های الکترونیکی، سینی برس و تیغه مکش، استفاده از پمپ در راستای سرعت آبرسانی دستگاه، سر برس و نیز پارامترهایی همچون امکان تنظیم فشار برس و (auto lift) تیغه تی که سبب بالا کشیدن تیغه تی به هنگام حرکت و عقب شده و از آسیب دیدن تیغه تی جلوگیری به عمل می آید و نیز عواملی مثل کاهش سرعت دستگاه در حین دور زدن، سنسور زیر صندلی که سبب توقف کارکرد دستگاه در صورت جدا شدن اپراتور از صندلی می گردد، همه و همه سبب افزایش و یا کاهش تمام شده یک دستگاه و به طبع آن افزایش قیمت نهایی مصرف کننده می گردد.

 از آنجایی که این پارامترها و عوامل همه در راستای استفاده از قطعاتی است که بر روی دستگاه قرار می گیرند سبب افزایش تمام شده دستگاه می گردد.

 سایت کمپانی های تولیدی در این راستا متفاوت است،  بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات مکانیزه نظافت بدون در نظر گرفتن این عوامل اقدام به تولید محصولات کرده و تنها جنبه نظافت صحیح را مد نظر قرار داده و محصولات را روانه بازار می‌کنند اما یک سری از تولیدکنندگان در راستای تولید محصول با کیفیت و نیز عواملی همچون کیفیت دستگاه و نیز راحتی اپراتور و عواملی نظیر این با علم بر اینکه این موارد سبب افزایش قیمت تمام شده و شاید کاهش سهم از توان خریداران داشته باشند مبادرت ورزیده و کیفیت را فدای قیمت نمی‌کنند.

 کمپانی ipc با تولید مجموعه‌های کامل و بی نظیر و بهره گیری از کلیه پارامترهای کیفی در راستای تولید محصولی بی نظیر و با کیفیت قدم برداشته و محصولی با سطح کیفی بالا و مطابق با استانداردهای روز اروپا طراحی و روانه بازار می‌کند.
اسکرابر

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات