IPC Group IPC Group یکی از عظیم ترین مجموعه کمپانی های تولید کننده دستگاههای نظافت مکانیزه صنعتی در کشور ایتالیا می باشد.
این مجموعه متشکل از کمپانی های Gansow ، Soteco Portotecnica , Faip , Pulex ، Euromop و Ready System می باشد که مجموعه تولیداتشان جوابگوی کلیه نیازهای نظافت مکانیزه صنعتی می باشد.
شرکت فلامک ماشین در حال حاضر با شرکت های مشروحه ذیل همکاری دارد و کلیه امور فروش و خدمات بعد از فروش محصولاتشان را برعهده دارد.
IPC Gansow
تولید کننده انواع دستگاههای زمین شوی و جاروی صنعتی
این شرکت از ادغام سه کمپانی ، Gansow آلمان تولید کننده دستگاههای سنگین زمین شوی و جاروی صنعتی ،Teknova ایتالیا تولید کننده انواع دستگاههای نیمه سنگین ، Floor ایتالیا تولید کننده انواع دستگاههای سبک زمین شوی صنعتی، بوجود آمده و در حال حاضر یکی از بزرگترین کمپانی تولید کننده انواع (سبک ، نیمه سنگین و سنگین ) دستگاههای زمین شوی و جاروی صنعتی در اروپا می باشد.
IPC Soteco
تولید کننده انواع جاروبرقی ، مکنده های آب و خاک و مکنده های صنعتی توربینی .
IPC Portotecnica
تولید کننده انواع واترجت سرد و گرم و بخارشوی صنعتی
IPC DESC
کمپانی های ذکر شده بلحاظ بکارگیری تیم مجرب تحقیق و نوآوری(R&D), براساس داده های نمایندگان رسمی در کل دنیا ، تولیدات خود را ضمن رعایت استانداردهای جهانی ، با نیازهای روز مصرف کنندگان تطبیق داده و در صورت لزوم و نیاز بازار , مدلهای جدید نیز طراحی و تولید می نماید .
کیفیت بالای دستگاهها , قطعات و خدمات بعد از فروش بسیار متعهدانه نمایندگان این کمپانیها ، مجموعه ای را بوجود آورده اند که میتواند شریک قابل اعتمادی برای متقاضیان بکارگیری دستگاههی نظافت مکانیزه صنعتی در هر سطحی باشد.


 IPC Group
طیف گسترده محصولات
شرکت فلامک ماشین با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه عرضه ماشین آلات نظافت صنعتی، میتواند طیف گسترده ای از محصولات اعم از انواع زمین شوی صنعتی، جاروی شهری، مکنده، بخارشوی، واترجت، پولیشر، موکت شوی، ترولی و غیره را در دسترس مشتریان عزیز قرار دهد. شرکت فلامک ماشین دارای مهندسین و پرسنل زبده و آموزش دیده ای ایست که میتوانند شما را در انتخاب دستگاه مناسب برای هر نوع کاربردی راهنمایی کنند. کلیه دستگاه های نظافت صنعتی فلامک ماشین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است و از این رو مشتریان میتوانند با خیالی آسوده از محصولات این شرکت خرید و استفاده نمایند.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات