نکاتی در زمینه واترجت صنعتی

واتر جت صنعتی : در ابتدا لازم است توضیحات مختصری در خصوص کلیت کار واتر جت ها و نیز جایگاه بین المللی کمپانی تولید کننده این دستگاه ها ارائه دهیم تا با دیدی باز در این خصوص تصمیم گیری نمایید.
واتر جت های صنعتی بطور کلی دارای قابلیت شستشو و زدودن آلودگی و جرم های سخت بوسیله فشار قوی آب می باشد.
هر یک از دستگاه ها بنا به قدرت موتور، میزان فشار و درجه حرارت آب خروجی راندمان و کارایی متفاوتی دارند.
این دستگاه ها در دو مدل کلی واترجت های آب سرد و گرم ارائه و از نظر برق مصرفی به دو مدل تک فاز و سه فاز تقسیم بندی می شوند.
نکاتی که باید در انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب در نظر گرفت عبارتند از :
-1 حجم کاری مد نظر جهت شستشو
-2 نوع برق مصرفی در دسترس جهت تامین برق دستگاه
-3 میزان درجه حرارت مورد نیاز جهت زدودن آلاینده ها
و در نهایت جهت یک انتخاب صحیح می بایست کمپانی سازنده را انتخاب نمود که برند معتبری در سطح جهانی بوده و نمایندگی انحصاری فروش و همچنین خدمات پس از فروش در ایران داشته باشد که عملکرد آن نمایندگی بخصوص در مورد خدمات پس از فروش مورد تایید مشتریان قبلی بوده باشد.
شرکت فلامک ماشین از دیرباز مفتخر است نمایندگی انحصاری کمپانی portotecnica ایتالیا یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده انواع واترجت، را در اختیار داشته باشد.
portotecnica یکی از زیر مجموعه های کمپانی معظم IPC Group ایتالیا است که با سال ها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع واترجت ها، یکی از سردمداران این عرصه در بازار بین المللی به شمار می رود.
همسو با شرکت معظم IPC Group، شرکت فلامک ماشین نیز با در اختیار داشتن کادری مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش توانسته است سهمی بزرگ در تامین نیازهای صنعت کشور عزیزمان داشته و نامی نیک در این عرصه از خود بجای بگذارد.

انتخاب واترجت صنعتی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات