بخار شوی

بخار شوی- بخار شوی آزمایشگاه ، بخار شوی آشپزخانه ، بخار شوی داروسازی

بخار شوی- بخار شوی آزمایشگاه ، بخار شوی آشپزخانه ، بخار شوی داروسازی

بخارشوی صنعتی فلامک ماشین یکی از وسایل نظافتی مکانیزه در صنعت است که طراحی منحصر به فردی دارد و به وسیله بخار آب موجب نظافت و از بین رفتن آلودگی از سطوح میشود.
بخار شوی بنا به محل کاربرد آن میتواند متفاوت باشد و برای استفاده در آن مکان طراحی شده باشد. برای مثال بخار شوی آزمایشگاه ، بخار شوی آشپزخانه و بخار شوی داروسازی از جمله بخار شوی هایی هستند که به طور ویژه برای کاربرد خود طراحی شده اند.
دستگاه بخارشوی دار مخزنی است که در آب قرار می گیرد.دستگاه های بخارشوی با کمکم آبی که در این دستگاه ها قرار می گید و تبدیل به بخار می شود،سطوح مختلف از کف زمین و دیوار را به آسانی از هرگونه آلودگی پاک می کند.دستگاه های بخارشوی بهترین وسیله برای زدودن گرد و غبار از سطوح مختلف است.این دستگاه های بخارشوی برای تمامی مکان هایی که امکان نظافت آن ها با روش سنتی طاقت فرساست،مناسب است.ازجمله انواع دستگاه های بخارشوی می توان به بخارشوی آشپزخانه،بخارشوی بیمارستان ها،بخارشوی آزمایشگاه ها و ... اشاره نمود.
نمونه های متفاوتی از دستگاه های بخارشوی توسط مجموعه فلامک ماشین در ایران ارائه شده است که می توانید ان ها را در بخش محصولات مرتبط با بخارشوی ها مشاهده و انتخاب نمایید."در صورتی که سوالی در مورد دستگاه نظافت صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : --09123254132—

بخار شوی آزمایشگاه ، بخار شوی آشپزخانه و بخار شوی داروسازی از جمله بخار شوی هایی هستند که به طور ویژه برای کاربرد خود طراحی شده اند. "در صورتی که سوالی در مورد دستگاه نظافت صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : --09123254132—

مقالات بخار شوی

دستگاه بخارشوی یا دستگاه کارواش بخار

دستگاه بخارشوی یا دستگاه کارواش بخار

به نظافت اتومبیل با استفاده از قدرت بخار روشویی ماشین گفته می شود.
در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی دستگاه بخارشوی به یکی از دستگاه های اصلی نظافتی تبدیل شده است و در انجام کار های نظافتی نقش مهمی را دارد.
علت پررنگ تر شدن استفاده از دستگاه بخارشوی در نظافت این است که دستگاه بخارشوی قادر است محیط را در عینه اینکه نظافت کند آن را هم ضد عفونی کند.
خاصیت ضد عفونی کردن با استفاده از دستگاه بخارشوی امتیاز بالایی برای این دستگاه محسوب می شود چرا که بخارشوی قادر است فقط با استفاده از قدرت بخار محیط را نظافت کند و این امر سبب می شود که به محیط زیست آسیب کمتری وارد شود و از آب کمتری هم استفاده می گردد

دستگاه بخارشو چیست

دستگاه بخارشو چیست

دستگاه بخارشوی به دستگاهی گفته می شود که بتواند بخار را در فشار های متفاوتی ایجاد کند.
امروزه مدل های متفاوتی از دستگاه بخارشوی تولید شده اند که هر کدام از آنها مختص نظافت در محیطی خاص می باشد.
دستگاه های بخارشویی که برای نظافت محیط های مسکونی استفاده می شود با فشار یک اتمسفر کار می کنند اما بخارشوی هایی که قادر هستند فشاری بیشتر از یک اتمسفر را تولید کنند به آنها دستگاه بخارشوی صنعتی گویند.
تمام دستگاه های بخارشویی که در محیط های خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی وجود داردند همگی آنها با استفاده از نیروی الکتریکی کار می کنند.
البته در بخارشوی های صنعتی هم وجود دارد که با سوخت های فسیلی نظیر گازوئیل و گاز هم کار کنند.

دستگاه بخارشوی فلامک ماشین

دستگاه بخارشوی فلامک ماشین

یکی از پرقدرت ترین دستگاه های مکانیزه نظافتی دستگاه بخارشوی می باشد که در این نوع دستگاه بخار شوی قادر است که با استفاده از بخار آب انواع سطوح مختلفت را خشک و ضد عفونی کند بدون اینکه حتی به سطح آسیبی وارد کند.
یکی استفاده های غالب از دستگاه بخار شوی ضد عفونی و استریل کردن محیط است.
بخار شوی ها برای مصارف مختلف تجاری، خانگی و صنعتی تولید می شوند و هر کدام از این دستگاه ها بسته به نوع کاربردی که در آن محیط دارد دارای قدرت های متفاوتی می باشد.
به عنوان مثال بخارشویی که برای نظافت در محیط های صنعتی تولید می شود خیلی پرقدرت تر و محکم از دستگاه های بخارشوی خانگی و تجاری می باشد چرا که در محیط های صنعتی آلودگی هایی که ایجاد می شود خیلی سخت تر و مقاوم تر هست از آلودگی های خانگی و تجاری.

بخارشوی مخصوص آزمایشگاه

بخارشوی مخصوص آزمایشگاه

از دستگاه بخار شوی در آزمایشگاه ها به عنوان دستگاه ضد عفونی کننده استفاده می شود.
این دستگاه قادر است که تمام میکروب ها و آلودگی ها را از روی سطوح بزداید.
در آزمایشگاه ها از دستگاه بخار شوی علاوه بر ضد عفونی کردن سطوح برای ضد عفونی کردن وسایل آزمایشگاه ها هم استفاده می شود.
در آزمایشگاه ها بهداشت و استریل شدن محیط اهمیت خیلی ویژه ای دارد چرا که وجود میکروب و باکتری در محیط می تواند بر روی نتیجه آزمایش ها هم اثر بگذارد.

مطالب بخار شوی

محصولات بخار شوی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات