اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی-اسکرابر صنعتی سرنشین دار،اسکرابر صنعتی دستی

اسکرابر صنعتی-اسکرابر صنعتی سرنشین دار،اسکرابر صنعتی دستی

در حوزه صنعت نظافت مکان و رعایت بهداشت از اهمیت بالایی برخوردار است.دستگاه اسکرابر صنعتی نام وسیله ای است که به کمک آن می توان به آسانی در کمترین زمان نظافتی دلخواه و مقبول را به دست آ ورد.اسکرابر صنعتی به وسیله آب و مواد شوینده با استفاده از برس هایی که برای آن طراحی شده است محیط را در کمترین زمان شستشو و سپس خشک می نماید.اسکرابر صنعتی انتخاب بسیاری از فعالان حوزه صنعت در زمینه نظافت مکان های صنعتی است.در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : -09123254132--
اسکرابر های صنعتی متناسب با اندازه و متراژ محیط در اندازه های گوناگون و مدل های متفاوت ساخته و طراحی شده اند.یکی از انواع اسکرابر صنعتی،اسکرابر باطری دار نیروی مورد نیاز خود را برای عمل نظافت از طریق باطری های قدرت مندی که به صورت اختصاصی برای اسکرابر های فلامک ماشین تولید شده است،تامین می کند.اسکرابر های باطری دار که یکی از انواع اسکرابر صنعتی هستند معمولا سرنشین دار هستند یعنی حالتی شبیه به خودرو دارند و به کمک فرمان به جهات مختلف در سطح حرکت می کنند و عمل نظافت را در کمترین زمان و با کیفیتی رضایت بخش انجام می دهند.اسکرابر های صنعتی فلامک ماشین از بهترین نمونه های اسکرابر و زمین شوی در حوزه نظافت صنعتی است.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه نظافت صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : --09123254132—

دستگاه نظافت صنعتی اسکرابر شرکت فلامک ماشین ساخت کمپانی ipc است و این دستگاه در دو نوع سرنشین دار و دستی به بازار عرضه می شود.در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : -09123254132-

مقالات اسکرابر صنعتی

اسکرابر مجهز به دسته قابل تنظیم

اسکرابر مجهز به دسته قابل تنظیم

اسکرابر مجهز به دسته قابل تنظیم : در رابطه با اسكرابرها و به خصوص اسكرابرهاي با حجم مخازن پايين ، مطلبي كه حائز اهميت است نحوه طراحي دسته دستگاه مي باشد
از آنجاييكه اين دستگاهها ی اسکرابر براي استفاده در محيط هاي كوچك طراحي شده اند و نيز در اينچنين محيط هايي محدوديت زيادي به لحاظ تردد دستگاه وجود دارد دسته دستگاه مي تواند عامل مهمي در ايجاد قدرت مانور دستگاه باشد
اين دسته ها با قابليت تنظيم زاويه اين امكان را فراهم مي آورد تا با كم و يا زياد كردن زاويه ، نقاط غير قابل دسترس را در معرض شستشو قرار داده و همچنين امكان دور زدن دستگاه را در محيط هاي كم عرض فراهم مي آورد .

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی دستگاهی مناسب جهت ضدعفونی

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی دستگاهی مناسب جهت ضدعفونی

اسکرابر ، کف شو و لزوم استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی

با توجه به وسعت متراژ در کارگاه ها، فرودگاه ها، شرکت های بزرگ، سوله های تولیدی، مجتمع های تجاری و... امکان نظافت و شستشو به صورت دستی ممکن نیست. چرا که هم تعداد نیروهای خدماتی باید بالا رود وهم امکان تمیز نگه داشتن محیط سخت و طاقت فرسا می شود. دستگاه های اسکرابر ، کف شو برای چنین اماکنی طراحی و ساخته شده اند. با استفاده از زمین شوی صنعتی (اسکرابر) در سریع ترین زمان می توان مساحت بزرگی را نظافت نمود .

فواید استفاده از دستگاه های اسکرابر یا کف شوی برقی

یکی از مهمترین فواید استفاده از دستگاه های کفشو ، این است که تعداد نیروهایی که برای بخش خدمات خود استخدام می کنید بهینه می شود. دیگر نیازی نیست که کسی نظافت دستی را انجام دهد. نظافت و شستشوی دستی هم به دلیل گستردگی مجتمع های بزرگ ممکن نیست و هم اینکه آلودگی بصورت کامل از بین نرفته و نظافت بصورت کامل انجام نمی شود. از طرفی با توجه به اپیدمی کرونا و شرایط قرنطینه، نظافت بیش از هر زمانی مهم شده است و در سال های اخیر اینگونه حساسیت نسبت به ویروس سابقه نداشت. از طرفی مجتمع های تمیز به غیر از اینکه جذابیت محیطی را به خوبی نشان می دهد، آلودگی را از بین برده و امکان انتقال ویروس و باکتری را به حداقل ممکن می رساند.

کفشو : کرونا و اهمیت دو چندان نظافت در جهان

در زمان اپیدمی کرونا موضوع نظافت وتمیزی به مهمترین موضوعات در تمامی جهان تبدیل شده و این موضوع می تواند در صورت عدم واکنش جدی و تعیین استراتژی مشخص برای چنین امری، آینده کسب و کار و یا مجتمع ها را با چالش جدی مواجه کند . برای هر محیطی نسبت به مساحتی که دارد باید از دستگاه های کف شوی صنعتی متفاوت استفاده کرد. در خصوص خرید دستگاه های اسکرابر ، کف شو می توانید با کارشناسان مجموعه فلامک ماشین مشاوره کنید تا با توجه به شرایط محیط مورد نظر خود ، دستگاه مطلوب خود را انتخاب نمایید تا بتوانید انتخاب درست و دقیق تری داشته باشید.

نحوه کار با دستگاه اسکرابر ، کف شو

استفاده از دستگاه اسکرابر ، کف شو آسان است و افراد تازه کار و آماتور هم به راحتی می توانند از دستگاه استفاده کنند. در خصوص نحوه استفاده از دستگاه های زمین شوی صنعتی یا اسکرابر صنعتی نیز می توانید با کارشناسان فنی فلامک ماشین مشاوره کنید.

اهمیت سلامت افراد در مجتمع ها

هر چه پرسنلی که با مجموعه مان کارمی کند مواجهه خطر کمتری با آلودگی داشته باشند، امنیت و آسایش بهتری خواهیم داشت و زندگی کاری با کیفیت تری را تجربه خواهیم کرد. زندگی مدرن همیشه با مسائل و مشکلاتی مواجه بوده است، از آلرژن ها تا ویروس کرونایی که جهان را به تعطیلی کشاند. با استفاده از دستگاه های کف شوی صنعتی برای همیشه خیال خود را بابت نظافت محیطی در اماکن خود، راحت کنید. لازم به ذکر است که برای شستشوی محیط می توانید از دستگاه کفشوی صنعتی ، بخار شوی صنعتی و نیمه صنعتی و انواع جاروی صنعتی با توجه به نیاز مجموعه خود استفاده کنید. دستگاه کف شوی صنعتی (اسکرابر) طی سه مرحله شستشو را به سرانجام می رساند . 1- هدایت آب و مواد شوینده بر روی برس مورد نظر 2- شستشو از طریق چرخش برس برای جدا کردن آلودگی از کف محیط 3- جمع کردن و مکش آب کثیف ایجاد شده و در نهایت ریختن در منبع آب کثیف مواد شوینده و کلیه آلودگی هایی که از کف جدا شده است.

فلامک ماشین عرضه کننده انواع دستگاه کف شوی صنعتی واترجت در ایران

شرکت فلامک ماشین با هدف آشنا نمودن مدیران و مسئولین سازمانها به استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی و بهداشت محیط کار ، در سال 1373 تاسیس گردید. جهت انتخاب بهترین دستگاه ها، با کلیه تولیدکنندگان اروپایی تماس و ضمن حضور در محل این کارخانجات، کیفیت و قیمت این محصولات مورد بررسی دقیق قرار گرفت و در نهایت، کمپانی IPC Group بزرگترین مجموعه تولید کنندگان انواع دستگاه ها و تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی ، انتخاب گردید.

شرکت فلامک ماشین دارای مهندسین و پرسنل زبده و آموزش دیده ای است که میتوانند شما را در انتخاب دستگاه مناسب برای هر نوع کاربردی راهنمایی کنند. کلیه دستگاه های نظافت صنعتی فلامک ماشین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و از این رو مشتریان میتوانند با خیالی آسوده از محصولات این شرکت خرید و استفاده نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

88535444-8(٠٢١)

٣٢٥٤١٣٢(٠٩١٢)

www.falamakmachine.com

اسکرابر ، کف شوی و زمین شوی صنعتی

اسکرابر ، کف شوی و زمین شوی صنعتی

اسکرابر کفشو : براساس حجم مخازن و راندمان کاری طبقه بندی می گردند کفشو به دو مدل کفشو دستی و اسکرابر کفشو سرنشین دار و در مدلهای دستی به دو مدل اسکرابر برقی واسکرابر باطری دار تقسیم می شوند طبقه بندی این تجهیزات به نحوی است که نیاز کلیه بازارهای هدف را مرتفع می سازد.
باتوجه به اینکه هر دستگاه حمج مخزن، عرض شستشو و خشک کنی و بطورکلی راندمان کاری متفاوتی دارد جهت استفاده در محیطی طراحی گردیده است بطور مثال دستگاهی که مناسب استفاده در یک محیط 50 متری است تفاوت های ساختاری زیادی با تجهیزات پیشنهادی جهت استفاده در یک محیط 500 متری و 5000 متری دارد که این تغییرات شامل پهنای شستشو که مجموع عرض شستشوی برس ها در کنار هم می باشد و یا پهنای خشک کنی و راندمان کاری نظافت می باشد

دستگاههای کفشو کوچک طوری طراحی شده اند که با ابعاد کوچک قابلیت مانور بالایی داشته در محیط های کوچک و پر تردد قابل استفاده باشند. دستگاههای کفشو بزرگ اسکرابر با ابعاد بزرگ طوری طراحی گردیده اند که با بهره گیری از مخازن آب با ظرفیت بالا ونیز باطری های با شدت جریان بالا جهت استفاده در اماکن عمومی و پرترددی که مساحت بالایی دارند قابل استفاده باشد واز این رو با توجه به ابعاد بزرگ و وزن بالای این تجهیزات طوری طراحی شده اند که اپراتور بتواند برروی دستگاه اسکرابر نشسته و دستگاه را هدایت کند.دستگاههای کفشو برقی که با کابل و با برق شهری کار می کنند جهت استفاده در محیط هایی که دسترسی به برق شهری بوده وترددی با آن شکل ندارند طراحی گردیده اند که بدون محدودیت مدت زمانی استفاده گزینه مناسبی جهت نظافت می باشند. ودر ادامه صدها آیتمی چون طراحی سیستم های هدایت و قابلیت هایی نظیر تا شدن دسته و تنظیم صندلی و... جهت تامین کلیه نیازهای مرتبط با امور خدماتی نظافت تعبیه
گردیده اند

دستگاه های اسکرابر یا با اصطلاح کفشو مکانیزم ساده ای داشته و در راستای مکانیزاسیون سیستم های شستشوی کف طراحی و تولید شده اند. این دستگاه ها با استفاده از شستشوی زمین به وسیله برس دوار و خشک کنی به صورت همزمان مشکل بسیاری از سازمان های پر تردد و بزرگ را در راستای نظافت محیطی مرتفع ساخته است.
مکانیزم کار این دستگاهها به این شکل است که آب بهمراه مواد شوینده بر روی برس دستگاه کفشو که در جلوی دستگاه تعبیه شده است ریخته میشود و بوسیله حرکت دایره ای برس بر روی زمین عمل شستشو انجام می گردد ، در ادامه به وسیله تی خشک کنی که پشت دستگاه تعبیه گردیده است آب کثیف ایجاد شده جمع آوری شده و بوسیله موتور وکیوم به داخل مخزن آب کثیف هدایت میگردد.
طبقه بندی این تجهیزات بر اساس حجم مخازن آب و نیز عرض شستشو و راندمان کاریشان می باشد که بنا به فراخور مساحت محیط مورد استفاده پیشنهاد میگردند.

امکان استفاده از محلولهای ضدعفونی کننده و نیز خوشبو کننده و ... سبب گردیده تا این تجهیزات کارایی بسیار تاثیرگذاری در محیط های بیمارستانی ، زیارتی و اماکن عمومی داشته باشند. طبقه بندی این تجهیزات کفشو اسکرابر به نحوی است که از یک محیط 50 متری تا یک محیط 000/50 متر مربعی را پوشش داده و راندمان کاری نظافت را تا سطح قابل ملاحظه ای افزایش می دهند.
استفاده از دستگاه های اسکرابر سبب کاهش نیاز سازمانی به تکثر منابع انسانی شده و هر دستگاه کفشو می تواند تا به جای چندین نیروی خدماتی نظافت ، شستشو را با چندین برابر اثرگذاری انجام دهد . از این رو خرید این تجهیرات نه هزینه و بلکه سرمایه گذاری به حساب می آید و تنها با گذشت چند ماه از کار این دستگاه کفشو نه تنها هزینه خرید را جبران خواهد کرد بلکه می تواند در دراز مدت جدا از بحث سرمایه ای در کاهش هزینه ها نقش بسزایی داشته باشد .

قیمت اسکرابر خودرویی

قیمت اسکرابر خودرویی

 قیمت اسکرابر خودرویی


 اسکرابر های سرنشین دار و با راننده با نام اسکرابر خودرویی در بازار ایران شناخته شده و شامل اسکرابر هایی می‌شوند که اپراتور بر روی دستگاه سوار شده و بیشتر در اماکن بالا و متراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

 یکی از مهمترین پارامترهای این دسته از تجهیزات مکانیزه نظافت قیمت آنها می باشد که این آیتم برگرفته از عوامل متعددی می باشد.

 قیمت اسکرابر های خودروی بسته با آپشن ها لوازم جانبی که بر روی آن قرار می‌گیرد متفاوت است از آنجایی که شرکت‌های سازنده پارامترهای متفاوتی را بر روی دستگاه ها لحاظ می‌کنند که همه در راستای افزایش بهره‌وری و راندمان کاری دستگاه می باشد، قیمت تمام شده آنها هم متاثر از این عوامل متغیر بوده و متفاوت می باشند.

 

 عواملی چون نوع و نحوه به کارگیری موتورهای رانش، به کار گیری از عواملی چون جک های الکترونیکی، سینی برس و تیغه مکش، استفاده از پمپ در راستای سرعت آبرسانی دستگاه، سر برس و نیز پارامترهایی همچون امکان تنظیم فشار برس و (auto lift) تیغه تی که سبب بالا کشیدن تیغه تی به هنگام حرکت و عقب شده و از آسیب دیدن تیغه تی جلوگیری به عمل می آید و نیز عواملی مثل کاهش سرعت دستگاه در حین دور زدن، سنسور زیر صندلی که سبب توقف کارکرد دستگاه در صورت جدا شدن اپراتور از صندلی می گردد، همه و همه سبب افزایش و یا کاهش تمام شده یک دستگاه و به طبع آن افزایش قیمت نهایی مصرف کننده می گردد.

 از آنجایی که این پارامترها و عوامل همه در راستای استفاده از قطعاتی است که بر روی دستگاه قرار می گیرند سبب افزایش تمام شده دستگاه می گردد.

 سایت کمپانی های تولیدی در این راستا متفاوت است،  بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات مکانیزه نظافت بدون در نظر گرفتن این عوامل اقدام به تولید محصولات کرده و تنها جنبه نظافت صحیح را مد نظر قرار داده و محصولات را روانه بازار می‌کنند اما یک سری از تولیدکنندگان در راستای تولید محصول با کیفیت و نیز عواملی همچون کیفیت دستگاه و نیز راحتی اپراتور و عواملی نظیر این با علم بر اینکه این موارد سبب افزایش قیمت تمام شده و شاید کاهش سهم از توان خریداران داشته باشند مبادرت ورزیده و کیفیت را فدای قیمت نمی‌کنند.

 کمپانی ipc با تولید مجموعه‌های کامل و بی نظیر و بهره گیری از کلیه پارامترهای کیفی در راستای تولید محصولی بی نظیر و با کیفیت قدم برداشته و محصولی با سطح کیفی بالا و مطابق با استانداردهای روز اروپا طراحی و روانه بازار می‌کند.
اسکرابر

مطالب اسکرابر صنعتی

محصولات اسکرابر صنعتی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات