سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

مزیت های بخارشوی صنعتی (کارواش بخار) نسبت به دیگر دستگاه های نظافت صنعتی

در امروزه روز که برخی از ماشین ها دارای تزئینات و لوازم گران قیمتی می باشند دیگر نمی توان از آب برای شستشو و نظافت آنها استفاده کرد چرا که این امر باعث آسیب رسیدن به آنها می گردد.
در دنیای مدرن امروزی برای افزایش کیفیت عمل شستشو و نظافت بدون آسیب رساند به سطح مورد نظر و همچنین توانایی شستشو و نظافت قطعات داخلی موتور ماشین از دستگاه بخارشوی یا همان کارواش بخار استفاده می شود.
به همین دلیل در اکثر کارواش های مکانیزه و مجهز از بخار برای شستشو و نظافت اتومبیلها استفاده می شود که به آن کارواش بخار نیز گفته می شود.
هر روزه این علاقه به استفاده از بخار برای امر نظافت اتومبیل ها در میان صاحبان کارواش ها افزوده می شود.
از جمله عواملی که سبب این اشتیاق در میان کارواش دار ها می گردد عبارتند از:
- بالارفتن میزان کیفیت شستشو و جلا دادن و براق شدن سطح اتومبیل با بخار به گونه ای که در این روش سطح اتومبیل به طور کلی پاک می شود از هرگونه آلودگی.
- با استفاده ازحرارت بخار می توان حتی چربی های روی سطح اتومبیل را نیز پاک کرد بدون اینکه برای این امر نیاز به مواد شوینده باشد.
- از بخارشوی می توان برای نظافت سطح ها و منافذی که به سختی می توان به آنها دسترسی داشت استفاده کرد مانند شیارها و شکاف های موجود در قسمت داخلی اتومبیل و هم چنین قطعات داخل موتور.
- از این دستگاه می توان برای نظافت قطعه های الکتریکی نیز استفاده کرد به این دلیل که بخار رطوبت بسیار کمی دارد و به وسایل الکتریکی آسیبی وارد نمیکند.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات