سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

فواید استفاده از بخارشوی صنعتی

در امروزه روز برای نظافت و ضدعفونی کردن سطوح به کمک روش های قدیمی دیگر کارایی ندارد بلکه این امر را امروزه با استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی انجام میدهند.از جمله این دستگاه های نظافت صنعتی بخارشوی صنعتی است که این دستگاه با کمک بخار آبی که تولید می کند و با استفاده از فشار بخار سطوح را نظافت و ضد عفونی میکند.
با استفاده از این دستگاه برای امر نظافت مصرف آب و مواد شوینده برای نظافت مقدار چشمگیری کاهش می یابد.
برخی دیگر از فواید استفاده از دستگاه بخار شوی صنعتی در نظافت سطوح عبارتند از:
• نحوه عملکرد دستگاه بدون نیاز به مواد شوینده: دستگاه با استفاده از فشار بخار با دمایی بالغ بر 160 درجه سانتیگراد می تواند انواع سطوح را نظافت و ضد عفونی کند. از این دستگاه میتوان برای از بین بردن جرم ها و میکروب ها و حتی جرم هایی که به سختی می توان آنها را با استفاده از مواد شوینده قوی زدود، استفاده کرد.
• انجام نظافت در کوتاهترین زمان: با استفاده از این دستگاه می توان عمل نظافت را زمان کمترو سرعت بیشتری انجام داد. چرا که می توان به کمک این دستگاه بدون اینکه مدت زمان زیاد و انرژی فراوانی را صرف کنید سطح را به سادگی نه تنها نظافت کنید بلکه آن را هم عاری ازهر گونه میکروب کنید.
• نظافتی با کیفیت بهتر و بیشتر از روش های قدیمی: البته که نظافت با بخار داغ کیفیت بالاتر و بیشتری را نسبت به روش های قدیمی برای نظافت سطوح دارد و این باعث می شود که سطح مورد نظافت حسابی تمیز شود بدون اینکه به بافت آن آسیبی وارد شود.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات