سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

تنوع بسیار دستگاه های اسکرابر در بازار،انواع دستگاه اسکرابر،بهترین اسکرابر

در بازار انواع مختلفی از دستگاه های ا سکرابر موجود است که برای کسی که خیلی در این زمینه آشنایی نداشته باشد انتخاب میان آن همه دستگاه اسکرابر که در طرح ها و اندازه ها و کاربرد های متنوع تولید شده اند مشکل است.
اسکرابر ها از نظر اینکه کاربر چگونه با آنها کار می کند به دو گروه اسکرابر بدون راننده و اسکرابر با راننده تقسیم می شود.
اسکرابر های بدون راننده مخصوص نظافت در فضاهای محدود و کوچک هستند و بیشتر در آن محیط ها کارایی دارند ولی اسکرابر های با راننده را بیشتر برای نظافت در محیط های بزرگ و وسیع و بدون محدودیت استفاده می شود.
در اسکرابر های با راننده پهنای شستشو نسبت به اسکرابر های بدون راننده خیلی بیشتر است و سرعت کار با اسکرابر های با راننده نیز بیشتر است. به همین دلیل در محیط هایی که بزرگ هستند و نیاز است که نظافت در زمان کمتری انجام شود بهتر است از اسکرابر با راننده استفاده شود.
عدم ایجاد آلودگی صوتی توسط اسکرابر صنعتی
دستگاه اسکرابر به نحوی تولید شده است که در هنگام کار با آن صداهای زیادی را تولید نمی کند در واقع دستگاه به گونه ایی طراحی و ساخته شده است که کمترین صدای ممکن را تولید کند که باعث ایجاد آلودگی صوتی نگردد.
در دستگاه های اسکرابر تکنولوژی به نام اکو به کار برده شده است که این تکنولوژی باعث شده که صداهای تولید شده در دستگاه نظیر صدای مصرف برق یا باطری، آب و مواد شوینده درون مخزن دستگاه، صدای کارکرد دستگاه ، همگی را کاهش داده و این سبب می شود کار با دستگاه راحت باشد بدون اینکه بخاطر صدای بالای دستگاه دچار سردرد شویم.
به دلیل داشتن این تکنولوژی در این دستگاه استفاده از آن در محیط هایی که ضروری است آلودگی صوتی ایجاد نشود و سکوت رعایت شود بسیار کار آمد است.
برس و طراحی بدنه ماشین نظافت صنعتی اسکرابر
برس دستگاه اسکرابر
جنس برسی که برای دستگاه اسکرابر فلامک ماشین به کار رفته است از جنس میکرو فایبر بوده و این برس ها برای افزایش کاراییشان در دو مدل رولی و دیسکی شکل تولید می شوند.
به دلیل جنس خاصی که این برس ها دارند مانع از سر خوردن دستگاه اسکرابر بر روی سطوح می گردد و این گونه دستگاه می تواند عمل نظافت را به سادگی و دقت هر چه تمام تر انجام دهد.
شکل ظاهری بدنه اسکرابر
در طراحی وساخت این دستگاه نکات بسیاری رعایت شده است که به اسکرابر ویژگی های منحصر به فردی را علاوه بر زیبایی دستگاه اسکرابر به آن ببخشد.
طراحی دستگاه اسکرابر به نحوی است که به آسانی جابه جا شود و بتوان در کنار آن تجهیزاتی که نیاز هست را هم حمل کرد.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
زمین شوی - کف شوی - اسکرابر - دستگاه شوینده صنعتی - اسکرابر دستی - اسکرابر صنعتی -

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات