سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

انتخاب واترجت صنعتی مناسب و انواع و مزیت های آن

این امر که استفاده از دستگاه واترجت برای نظافت محیط چه میزان مفید است بستگی به شرایط محیط و نحوه استفاده از آن دارد.
برای همین انتخاب مناسب و درست واترجت برای نظافت محیط امری ضروری است چرا که انتخاب نادرست دستگاه می تواند به سطحی که مورد نظافت قرار می گیرد آسیب برساند.
با استفاده از این دستگاه می توان از در مصرف آب صرفه جویی نمود و همچنین با استفاده از نوع واترجت آب گرم یا آب سرد این دستگاه سبب می شود که به حداکثر نظافت و پاکیزگی با از بین بردن آلودگی ها رسید.
از مزیت های استفاده از واترجت در نظافت این است که اپراتور یا کاربر دستگاه این اطمینان را دارد که امر نظافت به درستی صورت گرفته است چرا که اگر دستگاه به درستی و مطابق با نوع سطح مورد نظافت و با فشار متناسب با آن خریداری شده باشد عمل نظافت و شستشو به درستی و کامل صورت می گیرد.
از دیگر مزیت های استفاده از واترجت صنعتی در امر نظافت این است که هزینه و زمان و مصرف منابع طبیعی مانند آب را جهت شستشو کاهش می دهد و امر نظافت با کیفیت و سرعت بیشتری صورت می پذیرد.
از این دستگاه می توان برای لایه برداری از سطوح، تمیز کردن نمای ساختمان ها، شستشوی اتومبیل و ..... استفاده کرد.
دستگاه واترجت صنعتی (شوینده فشارقوی) بر اساس نوع منبع تغذیه آن به دو دسته الکتریکی و دیزلی/بنزینی، و براساس درجه حرارت آب خروجی آن به دو گروه واترجت آب گرم و آب سرد تقسیم می شود.
از طرفی دستگاه بر اساس میزان فشار آب خروجی نیز به دسته های متفاوتی تقسیم می شود که هرکدام از آنها برای نظافت سطح خاصی کاربرد دارد.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات