سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

عملکرد دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی در مجتمع های تجاری

عملکرد دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی در مجتمع های تجاری

مقدمه : اشنایی و نحوه کار با دستگاه اسکرابر

این مطلب جهت اشنایی شما و نحوه استفاده از دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی در مجتمع های تجاری میباشد در ادامه با ما همراه باشید .
دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی در مجتمع های تجاری : امروزه و با گسترش نیاز به تجهیزات مکانیزه اکثر سازمانها روی به استفاده از تجهیزات مکانیزه در راستای تامین نیازهای نظافتی خویش آورده اند که از جمله این سازمانها و اماکن عمومی می توان به مراکز تجاری و اداری اشاره کرد از آنجاییکه اینگونه مراکز متراژ بالایی داشتند و در عین حال تردد بالایی به لحاظ مراجعه کنندگان دارد همیشه نظافت همزمان چالش بزرگی بوده که مدیران با آن روبرو بوده اند ولی با پیدایش سیستم های مکانیزه نظافت صنعتی با توجه به اینکه امکان شستشو و خشک کنی بصورت همزمان فراهم گردیده است این موضوع به سادگی مرتفع گردیده است و دغدغه مدیران را مرتفع ساخته است.
کاربرد تجهیزات نظافت صنعتی اسکرابر یا کف شوی صنعتی
امروزه امکان استفاده از تجهیزات نظافتی ( نظافت صنعتی )همزمان با شروع به کار مجتمع های تجاری فراهم گردیده است به نحوی که مراجعه کنندگان همزمان با کار کردن دستگاه در اماکن اقدام به خرید و تردد کرده بدون اینکه خللی در کار نظافت پیش بیاید.
علاوه بر این مزایا امکان استفاده از مواد خوشبو کننده و یا مواد ضدعفونی کننده تواما با آب داخل مخزن دستگاه کف شوی یا زمین شوی صنعتی سبب گردیده است تا این دستگاه علاوه بر کارایی به لحاظ شستشو به عنوان یک دستگاه ضدعفونی کننده و یا خوشبو کننده سطوح قابل استفاده باشند.

استفاده در پارکینگ ها دستگاه زمین شوی ( اسکرابر )

علاوه بر طبقات این مجتمع ها ، پارکینگ های اماکن عمومی و مجتمع های تجاری و اداری نیز با توجه به تردد بالا و مساحت زیاد نیاز مبرمی به دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی داشتند و به نوعی نیاز اولیه این سازمانها در امر نظافت محسوب می گردند به نحوی که تمام آلودگی ها و آلاینده های ایجاد شده بر روی سطوح که ناشی از حرکت ماشین ها ،داخل پارکینگ می گردند از طریق استفاده از دستگاه کف شوی صنعتی یا اسکرابر قابل حل بوده و مجموع این راهکارها سبب گردیده تا دغدغه مدیران مرتبط با امر نظافت اینگونه سازمانها و اماکن مرتفع گردیده و با خیال راحت اقدام به استفاده از این تجهیزات بکنند.

"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات