سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

کاربرد دستگاه اسکرابر یا زمینشوی صنعتی در ضد عفونی محیط

نقش دستگاه اسکرابر یا زمینشوی صنعتی در مبارزه با ویروس کرونا با رویکرد سازمان ها و اماکن عمومی


امروزه با شیوع ویروس کرونا، نیاز به تجهیزات مکانیزه نظافت بیش از گذشته احساس می گردد؛ از آنجاییکه تمامی کسب و کارها ملزم به ارائه خدمات در حضور ارباب رجوع هستند نیاز به سیستمی که بتواند بصورت همزمان نظافت و ضدعفونی را توام با ارائه خدمات به مراجعین و در عین حضور آنها عملیاتی کند احساس می گردد.

صرفه جویی در زمان با دستگاه های نظافت مکانیزه  کف شوی صنعتی


دستگاه های نظافت مکانیزه و بخصوص دستگاه اسکرابر یا زمینشوی صنعتی قابلیت شستشو و خشک کنی همزمان را دارا می باشند و این بدان معنا است که در زمان اداری سازمانها و اماکن عمومی که مراجعات صورت می پذیرد امکان شستشو و ضدعفونی کف زمین با استفاده از دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی فراهم میگردد بدون اینکه بخواهد خللی در عبور و مرور مراجعین صورت گیرد و یا ردپای مراجعین بر روی زمین باقی بماند.

این سیستم و سیستم های مشابه آن مثل تونل های ضدعفونی جهت ضدعفونی مراجعین سبب گردیده است تا خیلی از سازمانها با فراغ بال اقدام به ارائه خدمات و سرویس به مراجعین بپردازند.

قابلیت ضدعفونی کف با دستگاه اسکرابر یا زمینشوی صنعتی


استفاده از الکل و مواد ضدعفونی کننده در مخازن این دستگاهها سبب می گردد تا جدای از بحث نظافت و جرم زدایی از کف،کار ضدعفونی محیط هم صورت پذیرد مخصوصاً که در سیستم های جدیدی که روی این دستگاهها تعبیه گردیده پس از شستشوی کامل بوسیله آب و مواد شوینده با استفاده از سیستمی که پشت دستگاه و بالای تی قرار گرفته است مواد ضدعفونی بصورت اسپری با غلظت کم برروی سطح افشانده می شود که این عمل پروسه نظافت و ضدعفونی را تواماً عملی می گرداند.

در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات