سلام برای ارتباط با ما کلیک کنید

مطالب

نکات قابل توجه در هنگام خرید واترجت صنعتی (شوینده فشارقوی)

از جمله نکاتی که باید در زمان خرید یک دستگاه واترجت صنعتی باید آن ها را در نظر گرفت برای انتخاب یک دستگاه مناسب با امر نظافتی مورد نظرتان تا بدین صورت دستگاه بیشترین کارایی را برای شما داشته باشد، عبارتند از:
- انتخاب واترجت با فشار و دبی مناسب: از جمله مهمترین عامل های انتخاب یک واترجت مناسب میزان فشار و دبی واترجت است، این عامل به قدری اهمیت دارد که انتخاب نادرست آن سبب آسیب رسیدن به سطح مورد نظافت شما می شود.
- توانایی جابجایی و انتقال واترجت: باید دستگاه به گونه ایی باشد که به سادگی بتوان آن را برای امر نظافت جابجا کرد ، برخی از واترجت ها به دلیل وزن بالایی که دارند را نمیتوان به سادگی جابجا کرد به همین دلیل استفاده از آنها محدود است؛ پس قابلیت جابجایی و انتقال دستگاه یک حسن برای کاربر به عمل می آید.
- منبع تغذیه دستگاه: دستگاه واترجت ازنظر منبع تغذیه آن به دو دسته الکتریکی یا برقی و بنزینی یا دیزلی تقسیم می شود، پس باید در زمان انتخاب دستگاه مناسب به این امر توجه کنید که درمحیطی میخواهید در آنجا نظافت کنید به پریز برق برای نوع الکتریکی آن دسترسی دارد یا نه؟
- امکان استفاده از مواد شوینده: بر حسب نوع عملیات شستشو و میزان آلودگی کاربر می تواند تصمیم بگیرد که به مواد شوینده نیاز دارد یا نه؟
- بهینه کردن مصرف: در دستگاه با استفاده از مصرف به صورت بهینه انرژی می توان که بازده و راندمان کاری دستگاه را افزایش داد و این گونه مقرون به صرفه تر نیز هست.
- دمای آب مورد نیاز برای نظافت: در برخی محیط ها دمای آب واترجت امری مهم است مانند برخی کارخانه ها.
از واترجت با آب سرد برای امکان پاشش آب تا میزان 60 درجه را دارا هستند اما در واترجت های آب گرم می توان به صورت دستی میزان گرمای آب را تعیین کرد.

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات