مکنده

مکنده - مکنده خانگی ، قدرت مکش مکنده  ، مکنده تک فاز ، جنس لوله خرطومی مکنده

مکنده - مکنده خانگی ، قدرت مکش مکنده ، مکنده تک فاز ، جنس لوله خرطومی مکنده

مکنده وسیله ای است که با مکش بالای خود میتواند گرد و غبار و آلودگی را بزداید. مکنده به طور کلی به سه دسته مکنده صنعتی ، مکنده نیمه صنعتی و مکنده خانگی تقسیم بندی میشود. مکنده خانگی یا جاروبرقی ساده ترین و کم توان ترین نوع مکنده است. مکنده صنعتی برای انواع صنایع قابل به کارگیری است و دارای دو نوع مکنده تک فاز و مکنده سه فاز است.
بسته به کاربرد مکنده توان مکش موتور مکنده متفاوت است. کمترین توان مکش مکنده مربوط به مکنده خانگی است و بیشترین آن مربوط به مکنده های بزرگ صنعتی میباشد.
میتوان گفت یکی از موارد مهم در به کارگیری آسانتر مکنده ، لوله خرطومی آن است. لوله خرطومی مکنده مدل ها و جنس های مختلف دارد.
بنابراین از موارد مهم در مکنده ، جنس لوله خرطومی مکنده است .عبور پرشتاب زباله ها از داخل لوله خرطومی ممکن است آسیب زا باشد و از این رو جنس لوله خرطومی مکنده مهم است.

مکنده دارای دو نوع مکنده تک فاز و مکنده سه فاز است. کمترین توان مکش مکنده مربوط به مکنده خانگی است. از موارد مهم در مکنده ، جنس لوله خرطومی مکنده است

مقالات مکنده

اهمیت لوله های خرطومی در دستگاه مکنده صنعتی

اهمیت لوله های خرطومی در دستگاه مکنده صنعتی

می توان گفت که مهم ترین قسمت در کاربری آسان تر مکنده های صنعتی لوله خرطومی دستگاه است . این بخش از مکنده در همه مدل های آن وجود دارد و در ارائه یک نظافت بهتر کارایی بالایی دارد.
چرا که با استفاده از یک لوله خرطومی مناسب برای مکنده می توان قابلیت و قدرت نظافتی دستگاه را در نظافت قسمت هایی که غیر قابل دسترس هستند را بیشتر کرد.
جنس لوله خرطومی در مکنده ها بسیار مهم است چرا که به دلیل عبور پرشتاب زباله ها از داخل لوله به قسمت مخزن زباله دستگاه اگر جنس لوله خرطومی خوب نباشد ممکن است که سریع دچار آسیب شود و امکان استفاده از آن را غیر ممکن کرد.

گرد و غبار زدایی در صنعت توسط موتور مکنده قوی در مكنده صنعتي

گرد و غبار زدایی در صنعت توسط موتور مکنده قوی در مكنده صنعتي

یکی از دغدغه‌های نظافتی در صنایع از بین بردن گرد و غبار محیط و جمع آوری زباله‌هاست. مکنده صنعتی با برخوردار بودن توان مکشی بالا ناشی از موتور مکنده خود، میتواند هرگونه گرد و غبار و زباله را از محیط خارج کرده و در مخزن خود نگهدارد. همانطور که مشخص است مهمترین بخش مکنده صنعتی ، موتور مکنده آن است. موتور مکنده موجود در تمامی مکنده ها ، اعم از مکنده صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی ، از ایجاد خلاء بهره میگیرد.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
زمین شوی - کف شوی - اسکرابر - دستگاه شوینده صنعتی - اسکرابر دستی - اسکرابر صنعتی -

دستگاه جاروبرقی صنعتی

دستگاه جاروبرقی صنعتی

برای دستگاه های جاروبرقی صنعتی خرطومی و نازل های متنوعی تولید شده اند که به کاربر این امکان را می دهد که هر نقطه ای حتی نقاط دور از دسترس را هم تمیز کند.
اکثر جاروبرقی های صنعتی این توانایی را دارند که تما زباله ها و گرد و غبار های خشک و حتی زباله های مایع را نیز جمع آوری کنند بدون اینکه به موتور دستگاه آسیبی وارد شود
این امر سبب می شود که قدرت و کیفیت نظافت با دستگاه های جاروبرقی صنعتی به نسبت سایر مدل ها بیشتر باشد.

ویژگی های یک دستگاه جاروبرقی دائم کار

ویژگی های یک دستگاه جاروبرقی دائم کار

در جاروبرقی های صنعتی دائم کار برای افزایش میزان قدرت و مکش دستگاه از چند موتور استفاده شده است که این موضوع سبب می شود که سرعت کار با دستگاه های جاروبرقی صنعتی دائم کار افزایش پیدا کند بدنه جاروبرقی های دائم کار از جنس فولاد ضد زنگ بوده و این امر باعث می شود که مقاومت دستگاه در برابر ضربه های احتمالی بیشتر شده و هم چنین سبب افزایش طول عمر دستگاه جاروبرقی دائم کار می شود.

مطالب مکنده

محصولات مکنده

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات