دستگاه جاروبرقی

دستگاه جاروبرقی - دستگاه جاروبرقی فلامک ، طول عمر دستگاه جاروبرقی ، دستگاه جاروبرقی متحرک

دستگاه جاروبرقی - دستگاه جاروبرقی فلامک ، طول عمر دستگاه جاروبرقی ، دستگاه جاروبرقی متحرک

دستگاه جاروبرقی وسیله ای است که با مکش بالای خود میتواند گرد و غبار و آلودگی را بزداید و دستگاه جاروبرقی کمپانی فلامک ماشین انواع مختلف این دستگاه را عرضه میکند.
دستگاه جاروبرقی قسمت های متفاوتی دارد که شامل موتور ، خرطومی و نازل دستگاه جاروبرقی میشود. طول عمر دستگاه جاروبرقی بالاست و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.
دستگاه جاروبرقی صنعتی میتواند در دو مدل دستگاه جاروبرقی ثابت و دستگاه جاروبرقی متحرک عرضه شود.
دستگاه جاروبرقی فلامک ماشین با بهره گیری از بهترین و بالاترین تکنولوژی روز تهیه شده است و تمامی نیازهای نظافتی را در نظر داشته است. طول عمر این دستگاه جاروبرقی بالاست و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

دستگاه جاروبرقی فلامک ماشین با بالاترین تکنولوژی روز تهیه شده است و طول عمر دستگاه جاروبرقی بالاست. دستگاه جاروبرقی صنعتی میتواند در دو مدل دستگاه جاروبرقی ثابت و دستگاه جاروبرقی متحرک عرضه شود.

مقالات دستگاه جاروبرقی

اهمیت لوله های خرطومی در دستگاه مکنده صنعتی

اهمیت لوله های خرطومی در دستگاه مکنده صنعتی

می توان گفت که مهم ترین قسمت در کاربری آسان تر مکنده های صنعتی لوله خرطومی دستگاه است . این بخش از مکنده در همه مدل های آن وجود دارد و در ارائه یک نظافت بهتر کارایی بالایی دارد.
چرا که با استفاده از یک لوله خرطومی مناسب برای مکنده می توان قابلیت و قدرت نظافتی دستگاه را در نظافت قسمت هایی که غیر قابل دسترس هستند را بیشتر کرد.
جنس لوله خرطومی در مکنده ها بسیار مهم است چرا که به دلیل عبور پرشتاب زباله ها از داخل لوله به قسمت مخزن زباله دستگاه اگر جنس لوله خرطومی خوب نباشد ممکن است که سریع دچار آسیب شود و امکان استفاده از آن را غیر ممکن کرد.

گرد و غبار زدایی در صنعت توسط موتور مکنده قوی در مكنده صنعتي

گرد و غبار زدایی در صنعت توسط موتور مکنده قوی در مكنده صنعتي

یکی از دغدغه‌های نظافتی در صنایع از بین بردن گرد و غبار محیط و جمع آوری زباله‌هاست. مکنده صنعتی با برخوردار بودن توان مکشی بالا ناشی از موتور مکنده خود، میتواند هرگونه گرد و غبار و زباله را از محیط خارج کرده و در مخزن خود نگهدارد. همانطور که مشخص است مهمترین بخش مکنده صنعتی ، موتور مکنده آن است. موتور مکنده موجود در تمامی مکنده ها ، اعم از مکنده صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی ، از ایجاد خلاء بهره میگیرد.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
زمین شوی - کف شوی - اسکرابر - دستگاه شوینده صنعتی - اسکرابر دستی - اسکرابر صنعتی -

دستگاه جاروبرقی صنعتی

دستگاه جاروبرقی صنعتی

برای دستگاه های جاروبرقی صنعتی خرطومی و نازل های متنوعی تولید شده اند که به کاربر این امکان را می دهد که هر نقطه ای حتی نقاط دور از دسترس را هم تمیز کند.
اکثر جاروبرقی های صنعتی این توانایی را دارند که تما زباله ها و گرد و غبار های خشک و حتی زباله های مایع را نیز جمع آوری کنند بدون اینکه به موتور دستگاه آسیبی وارد شود
این امر سبب می شود که قدرت و کیفیت نظافت با دستگاه های جاروبرقی صنعتی به نسبت سایر مدل ها بیشتر باشد.

ویژگی های یک دستگاه جاروبرقی دائم کار

ویژگی های یک دستگاه جاروبرقی دائم کار

در جاروبرقی های صنعتی دائم کار برای افزایش میزان قدرت و مکش دستگاه از چند موتور استفاده شده است که این موضوع سبب می شود که سرعت کار با دستگاه های جاروبرقی صنعتی دائم کار افزایش پیدا کند بدنه جاروبرقی های دائم کار از جنس فولاد ضد زنگ بوده و این امر باعث می شود که مقاومت دستگاه در برابر ضربه های احتمالی بیشتر شده و هم چنین سبب افزایش طول عمر دستگاه جاروبرقی دائم کار می شود.

مطالب دستگاه جاروبرقی

محصولات دستگاه جاروبرقی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات