واترجت با راننده

واترجت با راننده

واترجت با راننده

واترجت صنعتی در دو مدل واترجت صنعتی آب گرم و واترجت صنعتی آب سرد برای شستشوی موثر در واحدهای صنعتی کاربرد دارد.واترجت با راننده یکی از اقسام واترجت است که در گروه محصولات مربوط به کارواش صنعتی توسط فلامک ماشین ارائه می شود.واترجت ها درگروه دستگاه های مکانیزه نظافت صنعتی قرار می گیرند.این دستگاه ها که با طراحی موتورهایی قوی همراه هستند عمل نظافت و شستشوی محیط را به بهترین نحو ممکن با استفاده از اتصال آب به دستگاه و پمپاژ با فشار به سمت بیرون انجام می دهند.دستگاه های واترجت صنعتی در انواع واترجت آب گرم و واترجت آب سرد ساخته شده اند.واترجت های آب سرد معمولا برای مکان ها و فضاهایی کاربرد دارند که مقاومت آلودگی در آنها کمتر است و با آب سرد هم شسته می شوند.اما طراحان واترجت در فکر ساخت کارواش های صنعتی یا واترجت هایی بوند که امکان از بین بردن و پاک کردن آلودگی های بشتر و مقاوم تر را نیز داشته باشد.از این رو واترجت آب گرم ساخته شد.حرارت آب در این دستگاه ها با کمک فشار آب در آن می تواند هرگونه آلودگی را با سرعتی چشمگیر و کیفیتی رضایت بخش برای مخاطب انجام دهد.واترجت ها در مکان های مختلفی کار برد دارند که به چند نمونه از آن ها اشاره می نماییم:کارواش ها،کارخانجات،مراکز صنعتی،در نمونه های کوچک دستگاه واترجت صنعتی می توان از آن ها در مصارف خانگی نیز بهره برد.
نمونه هایی متفاوتی از واترجت با راننده و واترجت صنعتی توسط شرکت فلامک ماشین و کمپانی ipc در ایران ارائه شده است که همگی در بخش محصولات مربوط به کارواش و واترجت صنعتی قابل مشاهده است.

واترجت با راننده- واترجت با راننده چیست-قیمت واترجت با راننده-واترجت با راننده صنعتی-واترجت با راننده باطری دار-واترجت با راننده برقی-واترجت با راننده هیدرولیک-واترجت با راننده دستی-واترجت با راننده باراننده-واترجت با راننده اتوماتیک-واترجت با راننده بنزینی–واترجت با رانندهIPC –واترجت با راننده ایتالیا-واترجت با راننده آلمانی

مقالات واترجت با راننده

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
واتر جت صنعتی - کارواش صنعتی - دستگاه مبل شوی - دستگاه کارواش خانگی -

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
کارواش صنعتی - دستگاه کارواش -واتر جت صنعتی - کارواش دستی - کارواش خانگی

مطالب واترجت با راننده

محصولات واترجت با راننده

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات