واترجت

واترجت - انتخاب واترجت ، واترجت فشار قوی ، خرید واترجت ، واترجت صنعتی

واترجت - انتخاب واترجت ، واترجت فشار قوی ، خرید واترجت ، واترجت صنعتی

دستگاه واترجت دستگاهی بسیار کاربردی برای شستشوی سطوح در صنایع است و یکی از دستگاههای نظافت صنعتی است که کاربرد فراوانی دارد. واترجت صنعتی در دو مدل واترجت آب گرم و واترجت آب سرد برای شستشوی موثر در واحدهای صنعتی کاربرد دارد. از واترجت آب گرم برای نظافت سطوحی که دارای سطحی چرب و گریسی هست، استفاده میشود. از آنجا که آب گرم چربی را راحتتر در خود حل میکند، استفاده از واترجت آب گرم برای اینگونه سطوح منطقی تر است.
واترجت راندمان کاری بالا دارد و برای نظافت سطوح مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین واترجت در مدل های مختلف و با قدرت های مختلفی تولید میشود که در انتخاب و خرید واترجت باید به آنها دقت نمود. یکی از معیارهای انتخاب واترجت ، حداکثر فشار کاری واترجت است. در خرید واترجت باید به این معیار توجه ویژه نمود. واترجت فشار قوی برای نظافت سطوح در صنعت به کار گرفته میشود و قدرت بالای پاشش آب موجب نظافت با کیفیت میشود.
بنابراین اگر واترجت را برای استفاده در نظافت سطحی میخرید که آلودگی شدید و چسبنده ای دارد، بهتر است دستگاه واترجتی را انتخاب کنید که فشار و دبی آب خروجی آن بالا بشد. همچنین برای نظافت سطوح چرب انتخاب واترجت آب گرم انتخابی مناسبتر است.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه یا نظافت صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : --09123254132—
واترجت هایی که توسط فلامک ماشین در ایران معرفی شده ه اند،انواع متفاوتی دارند.قدرت های موتور و پمپاژآب در این دستگاه های واترجت با یکدیگر متفاوت است.کاربران می توانند دستگاه های واترجت یا کارواش صنعتی را با توجه به نیاز و نوع کار بری شان در میان محصولات مربوط به کارواش صنعتی و وواترجت مشاهده و انتخاب نمایند.

یکی از معیارهای انتخاب واترجت ، حداکثر فشار کاری واترجت است. در خرید واترجت باید به این معیار توجه ویژه نمود. واترجت فشار قوی برای نظافت سطوح در صنعت به کار گرفته میشود"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه یا نظافت صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : --09123254132—

مقالات واترجت

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
واتر جت صنعتی - کارواش صنعتی - دستگاه مبل شوی - دستگاه کارواش خانگی -

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
کارواش صنعتی - دستگاه کارواش -واتر جت صنعتی - کارواش دستی - کارواش خانگی

مطالب واترجت

محصولات واترجت

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات