کارواش صنعتی

کارواش صنعتی - کارواش صنعتی فشار بالا ، کارواش صنعتی ثابت ، کارواش صنعتی چرخ دار

کارواش صنعتی - کارواش صنعتی فشار بالا ، کارواش صنعتی ثابت ، کارواش صنعتی چرخ دار

کارواش صنعتی دستگاهی موثر و مفید در نظافت صنعتی است که کاربرد فراوانی دارد. کارواش صنعتی طراحی بسیار ساده و در عین حال دقیق و ظریفی دارد و تمامی قطعات مصرفی آن قابل جداسازی ، تمیز کردن و در صورت لزوم تعویض است. کارواش صنعتی با کارایی بالا در زدودن هرگونه آلودگی از سطح اجسام موثر است. کارواش صنعتی مقاوم در برابر شوکهای الکتریکی است و طول عمر بالای کارواش صنعتی از دیگر محاسن آن است.
یکی از شیوه های دسته بندی کارواش صنعتی ، منبع تغذیه آن است که بر است اساس میتوان کارواش صنعتی بنزینی و کارواش صنعتی برقی را دو مدل مهم آن دانست.
کارواش صنعتی فشار بالا کاربرد زیادی در نظافت صنعتی دارد. بسته به استفاده ای که از کارواش صنعتی میشود ، این دستگاه میتواند به صورت کارواش صنعتی ثابت و کارواش صنعتی چرخ دار تولید و عرضه شود.
یکی از ساده ترین راه های نظافت سریع و با کیفیت اتومبیل استفاده از دستگاه کارواش صنعتی است که قادر به سادگی و در کمترین زمان و صرف انرژی و آب کمتری اتومبیل را کاملا تمیز و درخشان کند. همچنین دستگاه کارواش صنعتی کاربری بسیار آسانی دارد.برای استفاده از کارواش صنعتی کافیست شلنگ ورودی آب دستگاه را به منبع خارجی آب متصل کنید و با رعایت نکات ایمنی، دستگاه را روشن نمایید. سپس با استفاده از نازل دستگاه میتوانید آب را بر روی سطح مورد نظر بپاشید. کاربری آسان دستگاه کارواش صنعتی سبب محبوبیت آن شده است و امروزه کاربر گسترده کارواش صنعتی را در همه صنایع شاهد هستیم.
البته استفاده از واترجت صنعتی برای نظافت فقط مختص نظافت داخل ماشین نمیشود بلکه از آن می توان برای نظافت قسمت های داخلی اتومبیل هم استفاده کرد."در صورتی که سوالی در مورد دستگاه یا نظافت صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : --09123254132—

کارواش صنعتی فشار بالا کاربرد زیادی در نظافت صنعتی دارد. بسته به استفاده ای که از کارواش صنعتی میشود ، این دستگاه میتواند به صورت کارواش صنعتی ثابت و کارواش صنعتی چرخ دار تولید و عرضه شود. "در صورتی که سوالی در مورد دستگاه یا نظافت صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : --09123254132—

مقالات کارواش صنعتی

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
واتر جت صنعتی - کارواش صنعتی - دستگاه مبل شوی - دستگاه کارواش خانگی -

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
کارواش صنعتی - دستگاه کارواش -واتر جت صنعتی - کارواش دستی - کارواش خانگی

مطالب کارواش صنعتی

محصولات کارواش صنعتی

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات