دستگاه واترجت

دستگاه واترجت - دستگاه واترجت صنعتی ، دستگاه واترجت مناسب ، قیمت دستگاه واترجت

دستگاه واترجت - دستگاه واترجت صنعتی ، دستگاه واترجت مناسب ، قیمت دستگاه واترجت

دستگاه واترجت دستگاهی موثر و مفید در نظافت صنعتی است که کاربرد فراوانی دارد. در این دستگاه ، موتور پر قدرت آن میتواند آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل کند که این خود عامل نظافت در دستگاه واترجت است.
دستگاه واترجت طراحی بسیار ساده و در عین حال دقیق و ظریفی دارد و تمامی قطعات مصرفی آن قابل جداسازی ، تمیز کردن و در صورت لزوم تعویض است. دستگاه واترجت با کارایی بالا در زدودن هرگونه آلودگی از سطح اجسام موثر است. دستگاه واترجت مقاوم در برابر شوکهای الکتریکی است و طول عمر بالای دستگاه واترجت از دیگر محاسن آن است.
دستگاه واترجت دستگاهی نظافتی مهم است. عملکرد دستگاه واترجت به موتور آن وابسته است. هرچه قدرت موتور دستگاه واترجت بیشتر باشد ، دستگاه موثرتر است.
دستگاه واترجت صنعتی با پاشش آب موجب نظافت میشود پس پمپ دستگاه واترجت یکی از اجزای مهم آن است. کاربرد دستگاه واترجت در تمامی صنایع وجود دارد. بنابراین دستگاه واترجت مناسب دستگاهی با کیفیت است که قدرت پاشش بالایی دارد و بر همین اساس قیمت دستگاه واترجت بسته به عملکرد آن متغیر است.
انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی باید با توجه به بسیاری از مسایل صورت گیرد. بنا به کاربرد مورد نظر این انتخاب میتواند از بین دبی و فشارهای مختلف دستگاه واترجت صورت گیرد و همچنین میتواند تعیین کننده خرید دستگاه واترجت آب گرم یا سرد شود.
دستگاه های واترجت که توسط شرکت فلامک ماشین در ایران ارائه شده اند،نمونه های مختلفی دارند که می توانید آن ها را در بخش محصولات مربوط به دستگاه های کارواش صنعتی و واترجت مشاهده نمایید."در صورتی که سوالی در مورد دستگاه کارواش صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—

دستگاه واترجت صنعتی دستگاه نظافتی است. دستگاه واترجت مناسب دستگاهی با کیفیت است که قدرت پاشش بالایی دارد. قیمت دستگاه واترجت بسته به عملکرد آن متغیر است."در صورتی که سوالی در مورد دستگاه کارواش صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند . شماره تماس : --09123254132—

مقالات دستگاه واترجت

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

انواع و ویژگیهای واترجت آب گرم فلامک ماشین

بنا به نیاز مشتری و حیطه کاربرد واترجت، واترجتهای آب گرم میتوانند در طراحی ها و مشخصات فنب متفاوتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. برای مثال بسته به نیاز مشتری میتواند واترجت آب گرم برقی یا دیزلی تهیه نماید. یکی از ویژگیهای مهم در واترجت آب گرم فلامک ماشین، محکم و غیر قابل نفوذ بودن آن است که موجب میشود تا به کارگیری آن در محیطهای صنعتی بدون مشکل انجام گیرد. به علاوه دستگاه واترجت آب گرم، راندمان کاری بالایی دارد و با قدرت و فشار بالای آب خروجی، تمامی آلودگیهای سطحی را به راحتی تمیز میکند.

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

نظافت با استفاده از فشار بالای آب در واترجت صنعتي

دستگاه واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی با استفاده از پمپی که در دستگاه تعبیه شده است، آب معمولی را به آب پرفشار تبدیل میکند. از این جهت واترجت صنعتی با استفاده از فشار بالای آب میتواند کثیفی و آلودگی را از هرگونه سطحی پاک کند. واترجت صنعتی هم میتواند از آب سرد و هم از آب گرم برای شستشو استفاده کند.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
واتر جت صنعتی - کارواش صنعتی - دستگاه مبل شوی - دستگاه کارواش خانگی -

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

انتخاب درست دستگاه واترجت صنعتی

در بازار مدل های متفاوتی از دستگاه های واترجت موجود می باشد و این کار را برای کاربران برای انتخاب یک دستگاه واترجت مناسب با نیاز خود کمی مشکل می کند .
اما با دانستن یک سری نکات ساده شما به سادگی می توانید دستگاه مناسب نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید .
در زمان انتخاب دستگاه واترجت به میزان فشار و دبی دستگاه دقت کنید که متناسب باشد با نوع کار نظافتی شما اگر که نیاز از واترجت برای نظافت آلودگی هایی می خواهید استفاده کنید که خیلی سخت هستند و به سادگی پاک نمی شوند بهتر است از دستگاه واترجتی استفاده کنید که دارای دبی و فشار بالاتری باشد.
دمای آب خروجی از دستگاه و برقی یا بنزینی بودن دستگاه جهت استفاده در محیط های سرپوشیده یا باز از دیگر نکات مهم در انتخاب دستگاه واترجت می باشند.

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

همه کارواش ها یا واترجت هایی که تولید می شوند در دو نوع خانگی ( دستی ) یا صنعتی تولید می شوند و طراحی و کاربری دستگاه به گونه ایی است که کاربران از کار کردن با آن ها اصلا اذیت نمی شوند و به عبارت دیگر دستگاه های کارواش بسیار کاربر پسند هستند.
در کارواش های صنعتی برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید کافیست که شیلنگ ورودی آب دستگاه رابه یک منبع آب خارجی همانند شیر آب متصل کنید و بعد از رعایت سایر نکات ایمنی دستگاه را روشن کنید و با استفادهاز نازل یا تفنگی دستگاه آب را بر روی سطح مورد نظرتان پاشش کنید.
"در صورتی که سوالی در مورد دستگاه زمین شوی یا اسکرابر صنعتی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .
شماره تماس : --09123254132—
کارواش صنعتی - دستگاه کارواش -واتر جت صنعتی - کارواش دستی - کارواش خانگی

مطالب دستگاه واترجت

محصولات دستگاه واترجت

دسترسی سریع به محصولات

دسترسی سریع به محصولات